Strana 2 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 54
Like Tree22Likes

tema: Heuer 1550 sg

  1. #11
    Član Avatar korisnika Milanche78
    Član od
    30.7.2009.
    Lokacija
    BG
    Poruke
    439
    Lajkovi
    199
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Heuer 1550 sg

    Kod:
    http://www.liveauctioneers.com/item/6856098
    Kod:
    http://www.chrono24.com/hr/heuer/1539264.htm

  2. #12
    Novi član
    Član od
    28.12.2009.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Heuer 1550 sg

    Posedujem isti sat i nedavnom sam ga popravio u jednom servisu u Zemunu.Sat nije imao krunu za navijanje i kapicu.Da ne sijaju novi delovi,nebi provalio da je ista menjano.Takodjer mi je uradio redovno servisiranje sata za 2000 dinara.Servis se nalazi iza bivse komande RV i PVO.Telefon je 011/2612002.Moj primerak je prilicno raubovan i izgreban jer ga otac bukvalno nije skidao sa ruke 30 godina.Takodjer su mi se odlepili neki brojevi sa podloge.Mehanizam je u odlicnom stanju i po recima sajdzije treba ga cistiti svakih 5 godina.Posto sam sentimentalno vezan za ovaj sat nema tih para za koje bi ga prodao.Jedino da mi je negde naci podlogu sa brojevima i spoljni pokretni prsten pa da ga sa uzivanjem nosim.Javi sta si uradio.Pozdrav!

  3. #13
    Novi član
    Član od
    28.12.2009.
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Heuer 1550 sg

    Evo slike mog Heuer-a.

    Prilog 851

  4. #14
    Novi član
    Član od
    12.11.2009.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Heuer 1550 sg

    Hvala mnogo za ovu informaciju. Kontaktiraću servis, ako je toliko onda je prilično povoljno.

    Javljam šta sam uradio!

    Pozdrav

  5. #15
    Novi član
    Član od
    13.12.2010.
    Poruke
    17
    Lajkovi
    22
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Heuer 1550 sg

    ljudi, vidim da je ova tema odavno netaknuta ali ja sam je tek sada provalio! i to zato sto sam tek sada shvatio kakvu vrednost imam u dedinom ormaru!!! nisam ni sanjao da je ovaj sat tako vredan i cenjen! medjutim, imam jedan problem sa ovim satom. ispao mu je kljuc za navijanje tako da je trenutno neupotrebljiv.. sad me zanima kako da ga osposobim za rad i ponosno nosim gde god krenem! inace, iz nisa sam i ne verujem da ovde postoji ovlasceni servis ili ne ovlasceni koji to zna da radi i koji moze da mi nabavi original kljuc.. da li znate neki servis, bilo gde u srbiji, gde bih mogao da popravim sat?? pokusacu i sa onim u zemunu.. HVALA..... evo i slike..


    Heuer 1550 sg-13122010129.jpg
    Poslednja ispravka: marremarre (13.12.2010. u 21:56)

  6. #16
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Heuer 1550 sg

    Ovo sam danas upravo kupio nisam izdrzao

    Prilog 4051Prilog 4052Prilog 4053Prilog 4054

    Na slikama ne izgleda bas sjajno zbog svetla, da se razumemo nije besprekoran sat ali se moze odraditi i odradice ga moj majstor kod njega je bio i na proveri. E sad, mehanizam je u dobrom stanju, sve radi kako treba i cist je i suv nista mu ne nedostaje i to mi je najvaznije. Krunica mu nedostaje kao sto vidite i za pocetak ce biti zamenska neka a trazicu originalnu polako nigde ne zurim Sat ce ostati u stanju kakvom je sto se tice cifera, kazaljki i korone, to zelim tako. Dobice poliranje kucista i stakla koje je by the way originalno i nije unisteno, ima tu i tamo po koju jacu ali se moze sve izvuci kako kaze prof.dr Simovic Naknadne fotke ce biti u kvalitetu koji se od mene i ocekuje, ovo je bilo na brzinu kod njega, ali cisto da ostane zabelezeno kakav je bio a da vidimo kakav ce biti Pa ajde, da cujem, ispljujte me, i mene i sat Pozz

  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Heuer 1550 sg



    Kako je pro***to prelep. Jedan od najlepših vojnih Heuer satova. Ostajem pri onome što sam napisao na samom početku teme

    Citat dragon kaže:
    Ja znam da bih voleo da ga posedujem a ako bih ga imao, nema tih novaca za koji bih ga prodao... može se slobodno nazvati nekom vrstom grala kada su vojni satovi u pitanju!
    Koronu nemoj da diraš, a krunu kao što si i rekao, neka zamenska dok ne iskopamo originalnu. Gledaj da ostane što je više moguće u originalnom stanju.

    btw
    Nekako sam znao da nećeš izdržati i da će se fotke još danas pojaviti na forumu!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #18
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Heuer 1550 sg

    Posle razgovora s tobom uzeo sam aparat i otisao opet kod njega i slikao pred musterijama drugim koje su me gledale i misle se vid ovog , sta njemu fali jadnom Ne, mislim da je ok satic, bice jos lepsi i jako lep dodatak kolekciji za te pare

  9. #19
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Heuer 1550 sg

    Prilog 6037

    Podseti me jedan moj drugar sa foruma da mi se priblizio 500post. Pa da ga obelezim malko. Pozz
    dragon likes this.

  10. #20
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0
    Poslednja ispravka: nikola0406 (15.3.2011. u 16:22)

Slične teme

  1. Tag Heuer Calibre S ili Tag Heuer Aquaracer
    By pablito in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.12.2009., 22:21

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •