Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 24
Like Tree1Likes

tema: Rolex milgauss

  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Rolex milgauss

    Sa belim ciferom izgleda vece,subjektivni osecaj,znas ono podsisas travu da se bolje vidi ivicnjak

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Rolex milgauss

    ssuma11 tako sam se i ja iznenadio kada sam pitao kod uvoznika za popust za Omegu 8500. 5% ali mora gazda odobrit! Ej placanje cash-om , odmah i popust 5% i jos me gledaju kao s koje planete sam ja dosao i pitam za popust...

  3. #13
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Rolex milgauss

    Ne zelim da idem u off topic (ako ti se predlog ne svidi, vracamo se na temu), ali gledam sta pominjes i cini mi se da bi Omega Aqua Terra bila odlican izbor... Pogotovo ova nova, sa 8500 mehanizmom. Ima dizajn koji prolazi i kao ozbiljan sat uz odelo i kao sportski sat, poseduje in-house mehanizam, ima solidnu debljinu (ovo poslednje zato sto je i sam mehanizam poprilicno "debeo"). Evo samo primera, kako izgleda:


    (slika pozajmljena sa interneta)

    Usput - prilicno zavisi koliki ti je obim zgloba - ne lezi svaki sat isto svakome na ruci. Pri tom - ovu AT mozes naci u velicinama 38.5mm i 41.5mm, tako da sam mozes izabrati koja ti vise odgovara.

    EDIT: Vidim da si u medjuvremenu postavio info o obimu ruke (koji je isti kao moj) i da je cak i Jole pomenuo (doduse u drugom kontekstu) isto AT 8500 . Ja sam probao obe velicine i cini mi se da mi 41.5 bolje stoji, tako da bih je pre uzeo, ali ovo je vec subjektivan osecaj.
    Poslednja ispravka: vladas (13.5.2011. u 20:18)
    iwc likes this.
    No time to lose

  4. #14
    Mlađi član Avatar korisnika ssuma11
    Član od
    18.12.2010.
    Lokacija
    hr
    Poruke
    35
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom

    ^ ne smeta meni off ako je prijedlog konstruktivan kao ovaj, objektivno omega da i sat je odličan, ali odlučio sam uzeti rolex i kad probam milgauss znat ću jel to to. Na slikama mi je milgauss čudo



    Citat Marko 5 kaže: Pregled poruke
    Sa belim ciferom izgleda vece,subjektivni osecaj,znas ono podsisas travu da se bolje vidi ivicnjak
    slažem se, a i bijeli je više u skladu sa mojim godinama
    Poslednja ispravka: sima hrabri (14.5.2011. u 14:01) Razlog: citirana prethodna poruka; uzastopne poruke

  5. #15
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Rolex milgauss

    ne znam...beli cifer daje nesto posebno...kazem ti meni izgleda na ruci manje recimo nego sub a oba su 40 mm.....
    otisao sam u prodavnicu i rekao sub,gmt,explorer...imao sub,zelja mi je gmt,explorer mozda najlepsi...
    u pravu si najbolje bi bilo uzmes novce u dzep i isprobas jer tu su im cene priblizne...ja bi i zenith dao za gmt eto ili deep see

    next year at this time I'll be a millionaire




  6. #16
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Rolex milgauss

    @ssuma11, mislim da je MIlan u pravu, GMT i Explorer su mozda najlepsi. A posto si imao Panerai, mislim da ce ti se GMT II najvise dopasti.

  7. #17
    Mlađi član Avatar korisnika ssuma11
    Član od
    18.12.2010.
    Lokacija
    hr
    Poruke
    35
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Rolex milgauss

    imam pan i dalje, zato i gledam milgauss, a pan ako ode dolazi pan gmt, a milgauss na mjesto daytone koja nažalost nije došla

  8. #18
    Novi član
    Član od
    28.7.2010.
    Lokacija
    Pancevo
    Poruke
    12
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Rolex milgauss

    Citat ssuma11 kaže: Pregled poruke
    ^ ne smeta meni off ako je prijedlog konstruktivan kao ovaj, objektivno omega da i sat je odličan, ali odlučio sam uzeti rolex i kad probam milgauss znat ću jel to to. Na slikama mi je milgauss čudo





    slažem se, a i bijeli je više u skladu sa mojim godinama

    1. Najvece je pitanje sta je odgovarajuc sat za ovu priliku. Omega se nemoze uporediti sa Rolex modelima, ni jednim, narocito zbog dugovecnosti, ludackog Rolex kvaliteta, a kasnije i vrednosti na trzistu. U koliko trazis Rolex, tu nema kompromisa, u koliko trazis jos jedan casovnik u kolekciji, onda postoji nebrojeno mogucnosti.

    2. Popusti na celicne Rolex modele, narocito profi kolekcije, Sub, GMT, Milgauss etc, je jako tesko dobiti... Datejust je mozda malo drugacija prica, najvise kada je u pitanju neki skuplji, recimo celik zlato model... U koliko nadjes opciju koja tebi odgovara, jos skines porez, gde god to bilo, stvaras ustedu, i to je ok, kasnije nemozes mnogo izgubiti. Uporedi sa cenama na chrono24 pa vidi, makar sada to vise nije tesko proveriti...

    3. Bojim se da je za tebe Milgauss mali casovnik....

    4. Nadam se da je ovo bilo od pomoci, Pozzz

  9. #19
    Mlađi član Avatar korisnika ssuma11
    Član od
    18.12.2010.
    Lokacija
    hr
    Poruke
    35
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Rolex milgauss

    bio sam danas u zg i prvo sam otišao probati pan 088 gmt, pa onda rolex, sub novi, stari sa zelenom krunom,gmt, datejust 2, bijeli milgauss, i milgauss crni sa zelenim staklom. Što se tiče dojmova ne znam odakle da počnem... uvjerljivo najljepši je datejust 2 na ruci , milgauss je jako dobar na ruci pogotovo sa zelenim staklom, sub novi mi se ne sviđa, gmt je najbliži mom idealu sata za svaki dan. milgauss mi je više dress sat. panerai 088 gmt puno bolje leži na ruci od mog bivšeg 0005 vjerojatno zato što je teži pa je osjećaj na ruci ljepši barem meni. Što se tiče držanja cijene mislim da rolex i panerai nemaju premca i zato su moji favoriti, možeš prodati ili zamijeniti sat kadgod hoćeš što je meni bitno jer još nisam u mogućnosti imati sve satove koje bi volio imati. trenutno mi je 3 skupa sata limit

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Rolex milgauss

    Reci mi ako nije tajna kolike si popuste dobio za Rolex u Zg?

Slične teme

  1. [KUPLJENO] Rolex Submariner,Rolex GMT 2,IWC aquatimer 2000
    By milan zmaj in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.2.2011., 6:44
  2. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 30.8.2010., 22:39
  3. Rolex GMT II i Rolex Sea-Dweller satovi
    By patek in forum Rolex
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 16.8.2010., 0:22

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •