Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 26
  1. #1
    Novi član
    Član od
    8.3.2010.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Rolex GMT-Master ll

    Zanima me vase misljenje da li je mnogo za GMT-Master ll, sa keramikom, nov, ali bez papira dati 3300e? Hvala unapred i molim vas za hitan odgovor!

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Pre svega,kako znas da je nov? Mozda je samo lepo ispoliran. On je u radnji 5600 s tim da moze da izadje na kraju oko 4500 bez problema a mozda i 4000 tako da je mnogo svakako za kraden sat... Drugo mogu da ti ga uzmu kad im padne na pamet gde god da krenes van zemlje,ne mora da se desi nikada ali to ne mozes da znas. U svakom slucaju je PRESKUPO.
    Pozdrav.

  3. #3
    Novi član
    Član od
    8.3.2010.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Ma nov je sigurno. I ja mislim da je preskupo, samo sam hteo da proverim sa jos nekim. Hvala ti puno u svakom slucaju... Pozz. A koliko najvise da platim za njega?

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    To vec ne znam da ti kazem. Rekoh ti da u radnji mozda mozes da ga uzmes za 4000,narocito ako putijes preko,onda uz popust uzmes i tax free i sigurno nece biti vise od 4000,cak i manje. Pozdrav

  5. #5
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    U svakom slucaj ne moze da bude mnogo star nekih godinu ,dve max,posto je odprilike tada izasao.
    Sto se tice tax fri-a to moras da vidis sa petrovicima, ako ga uzmes negde u inostranstvu ti bi morao da platis kod nas porez.
    Sad da li je preskupo SUB bez papira je negde ispod dve,date-just je oko 1000-1400,ovaj model kod nas relativno je jos redak bez papira,tako da je realna cena negde oko 2200-2500.Toga da ti uzmu sat mislim da ne moras neso bar kod nas da se plasis,ali bi iamo problema ukoliko je potreban neki servis da se odradi u bilo kom stranom servisu,svakako cena je previsoka. Licno je i mene zanimala kupovina sata bez papira pa sam se i raspitivao na forumu vezano za to.
    Satovi koji se prodaju ,a da nemaju papire po pravilu nisu kradeni u smislu skinuti nekom sa ruke, to su satovi koji su uslovno receno skidani sa osiguranja radi se u velikim kolicinama i zemlje istocne evrope su idealno mesto za prodaju istih.
    Poslednja ispravka: sub (8.3.2010. u 23:40)

  6. #6
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Da budem iskren sa tobom ne smeš da ga platih više od 1000€ i to je skupo.
    Sat je prvo bez papira, što ne menja ništa, da li je kraden, pa opet ne menja ništa ako je kraden preko ali uzmi u obzir ono što ti je Marko rekao!
    Da li će ti policija doći na vrata i uzeti sat, a ti ostati bez para i vucarati se po sudovima, MENJA SVE!!!

    Ti su satovi dosta jeftiniji ako je kradena roba, naročito kod nas! A da nekome veruješ na reč da nije, uzmi ga, samo po tvojoj proćeni ti znaš skime sklapaš posao!
    Pozdrav

  7. #7
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    plasim se da je nemoguce naci ga za 1000 e.Ponovo ako ga ikad nadjes za ispod hiljadu taj je je sigurno skinut sa necije ruke

  8. #8
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Ma i da je skinut sa ruke ne bi bio ispod 2000,neko i ne razmislja o odlasku preko i potencijalnom otkrivanju sata! Sad svaki od ONIH malo ozbiljnijih imaju katalaloge i daju ga za 30,40 % od prave cene.

  9. #9
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Ajmo ovako, probaću i sa tim rečnikom, slengom!
    Kada se šaner vrati sa puta ima nekoliko torbi sa sobom, a kojim slučajem na nekoj vali naleti i na neki sat koji naravno uzima. Vrativši se u svoju rodnu grudu gde sve to mora da proda nudivši svoju robu po lokalima, prijatelja i redovnim mušterijama, ponudi i sat kako bi sve to brzo rasprodao.
    Naravno da znaju koja je njihova prava vrednost ali nema kupaca za isim satom!
    Kada neko naruči sat od šanera kao što je milan zmaj rekao dolazi do polovične cene. Preko se satovi rade samo na valama (kućama) skidanjem sa ruke, slabije se rade i zlatare, a prodavnice sa satovima imaju podjednaki sistem obezbeđenja kao i zlatare pa im je to ne isplatljivo, suviše rizično.
    Šaneri koji dolaze do takve robe žele sve to brzo da rasprodaju, isti taj sat ne možeš da vidiš na njihovim rukama pošto nemaju račun za njega jer ih i ovdašnja policija zna, a znaju i čime se oni bave!
    Kada neko kupi sat koji je kraden pa ga preproda, onda dostiže tu cenu o kojoj pričate!

    Pozdrav, nije mi bila namera da nešto pametujem!

  10. #10
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Rolex je čudo kao i fenomen "paljevine" ljudi na tu robnu marku,koji su spremni na sve,eventualne,rizike,samo da bi ga imali.
    "Hvalio" bih ja još Rolex,nego već imam jednu packu od moderatora,pa tu stajem.........

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ball Engineer Master II Diver GMT
    By Vladan Stevanovic in forum Swiss-Made high-end satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 8.12.2010., 1:10
  2. JLC Master Memovox International
    By dragon in forum Jaeger-LeCoultre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.3.2010., 10:18
  3. P: Sector Ocean Master
    By Frogskins in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.2.2010., 16:23
  4. Prodajem Sector Ocean master
    By Nikola0112 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.8.2009., 18:43
  5. ROLEX GMT-Master II Gold
    By stamenko73 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 7.3.2009., 18:10

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •