Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 26
  1. #11
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Citat Larosa kaže: Pregled poruke
    Rolex je čudo kao i fenomen "paljevine" ljudi na tu robnu marku,koji su spremni na sve,eventualne,rizike,samo da bi ga imali.
    "Hvalio" bih ja još Rolex,nego već imam jednu packu od moderatora,pa tu stajem.........
    Decko veruj mi voleo bi i ti da imas jedan Rolex na ruci,to je sve sto cu reci...

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Ja osobno postujem Rolex ali nikada ne bih platio punu cijenu za njega.Za cijenu novoga mogu se naci i elitniji satovi.Ali kupovina ocuvanog Rolexa na kojem je prvi kupac izgubio na vrijednosti je sasvim druga stvar.Takoder ako je sat ukraden ne bih ga kupio,previse problema u buducnosti i nije bas moralno.

  3. #13
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Citat jole777 kaže: Pregled poruke
    Ja osobno postujem Rolex ali nikada ne bih platio punu cijenu za njega.Za cijenu novoga mogu se naci i elitniji satovi.Ali kupovina ocuvanog Rolexa na kojem je prvi kupac izgubio na vrijednosti je sasvim druga stvar.Takoder ako je sat ukraden ne bih ga kupio,previse problema u buducnosti i nije bas moralno.
    Potpuno delim tvoje mišljenje!
    Uvek bih se opredelio za Zenith, Vacheron Constantin, Patek Philippe, Perrelet, Stowa...

  4. #14
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Neverovatno covek pita da li je visoka cena,a odmah krenu price ne bi ni za zivu glavu taj sat,ima boljih,ima lepsih,nije nista narucito.....

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Citat Marko 5 kaže: Pregled poruke
    Decko veruj mi voleo bi i ti da imas jedan Rolex na ruci,to je sve sto cu reci...
    Ne verujem,čiko.
    Jer kada bih imao te pare,a želeo bih ronilački sat,pre bih uzeo Marin Diver od Ulysse Nardina ili Blancpain-ov Fifty Fathoms.
    Ne bih želeo da ovo predje u neko "pljuvanje" Rolexa,jer je on ostavio traga u svetu satova.Jedino mi nije jasno kako firma koja "štancuje" satove,negde sam pročitao oko pola miliona godišnje,a u svojoj ponudi nema ni jedan sat komplikaciju,npr. njihova Daytona-hronograf,nema čak ni datum,se kotira tako "visoko".

  6. #16
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Citat Larosa kaže: Pregled poruke
    Ne verujem,čiko.
    Jer kada bih imao te pare,a želeo bih ronilački sat,pre bih uzeo Marin Diver od Ulysse Nardina ili Blancpain-ov Fifty Fathoms.
    Ne bih želeo da ovo predje u neko "pljuvanje" Rolexa,jer je on ostavio traga u svetu satova.Jedino mi nije jasno kako firma koja "štancuje" satove,negde sam pročitao oko pola miliona godišnje,a u svojoj ponudi nema ni jedan sat komplikaciju,npr. njihova Daytona-hronograf,nema čak ni datum,se kotira tako "visoko".
    Dobro decace a kakve veze GMT II ima sa ronilackim satovima?

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Citat Marko 5 kaže: Pregled poruke
    Dobro decace a kakve veze GMT II ima sa ronilackim satovima?
    Čikice,izvini još jednom,zaboravio sam da dodam,kod Blancpain-a i ono "famozno" GMT,koja je,po meni,bezveze funkcija sem ako dotični ne leti sa kontinenta na kontinent,barem jednom nedeljno,e onda je u redu.A za nas obične smrtnike,jedna beskorisna funkcija.

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    E gde ste vi otišli...

    Recimo, ja nisam preveliki zaljubljenik u Rolex satove, nemam ništa protiv ovog proizvođača ali mislim da ima daleko boljih i kvalitetnijih satova u tom cenovnom rangu od Rolexa. Međutim, ipak imam izuzetno poštovanje prema Rolexu jer je napravio nešto čime se ne može podičiti veliki broj proizvođača.

    A o ukusima ipak ne vredi raspravljati. Treba imati u vidu da postoje ljudi koji kupuju satove, ne zbog imena ili onoga šta to isto ime predstavlja u društvu niti zbog dokazivanja svog novostečenog statusa i bogatstva, već zbog inovacija, kvaliteta, načina izrade, divljenja i poštovanja prema proizvođaču, zadovoljstva koje im pruža sat na ruci... jednom rečju, zbog ljubavi prema satovima. Takav izbor treba poštovati bez obzira dal je reč o Rolexu ili Raketi.

    Citat sub kaže: Pregled poruke
    Neverovatno covek pita da li je visoka cena,a odmah krenu price ne bi ni za zivu glavu taj sat,ima boljih,ima lepsih,nije nista narucito.....
    Sub, čoveku je pružen odgovor još na samom početku teme. Cena od 3300€ je previsoka za sat bez papira, pa sve da dolazi direkt iz fabrike. Sad, svaki proizvod vredi onoliko koliko je kupac spreman da ga plati... Pa ako neko želi da izdvoji i izdvoji 3300€ za dotični model, to može samo da znači da sat nekome vredi toliko.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #19
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    To je i bila poenta da li vredi ili ne i ako ne vrdi kolko bi vredeo takav sat tacnije po kojoj je ceni moguce naci taj sat.
    Eventualno sta mislimo o tom nacinu kupovine sata.
    Moram da dodam ta je ova polemika o rolexu (koja se provlaci kroz nekoliko tema) dokaz da nikog ne ostavlja ravnodusnim, nijedan brend koji je neko "reklamirao" nije izavao ovoliko polemmike kao rolex .

  10. #20
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Rolex GMT-Master ll

    Pa jeste, ali uvek će i biti tih polemika i diskusija na temu Rolex vs. ostali proizvođači. Rolex je jedan od onih proizvođača za kojeg svako zna, čije kopije se najviše nose i koji ima sat sa najprihvaćenijim i najuspešnijim dizajnom, ako ćemo realno da sagledamo stvari. Voleo bih da mi neko navede jednog proizvođača čiji su sat ostali iskopirali u tolikoj meri kao što je to urađeno sa Rolex-ovim submarinerom!? Ako odete u ruralni deo Kine, Afriku, na Aljasku ili u neko malo seoce koje se nalazi u Južnoj Americi nema tog čobanina ili farmera koji nije čuo za Rolex, mogu da se kladim u to.
    Ja ga ne preferiram, ali mi ne predstavlja problem da shvatim zašto neko nosi Rolex, ukoliko je isti kupljen od strane entuzijaste, kolekcionara ili ljubitelja satova... Pozeri, pa to je već neka druga priča...

    Pozdrav

Slične teme

  1. Ball Engineer Master II Diver GMT
    By Vladan Stevanovic in forum Swiss-Made high-end satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 8.12.2010., 1:10
  2. JLC Master Memovox International
    By dragon in forum Jaeger-LeCoultre
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 1.3.2010., 10:18
  3. P: Sector Ocean Master
    By Frogskins in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 13.2.2010., 16:23
  4. Prodajem Sector Ocean master
    By Nikola0112 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 21.8.2009., 18:43
  5. ROLEX GMT-Master II Gold
    By stamenko73 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 7.3.2009., 18:10

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •