Ja se stvarno nadam da se neko nece prevariti da kupi ovoMalo se salim, ali meni se ipak ne dopada. Ukusi su razlici. Znam.
Ja se stvarno nadam da se neko nece prevariti da kupi ovoMalo se salim, ali meni se ipak ne dopada. Ukusi su razlici. Znam.
Po mom mišljenu ovi satovi izgledaju zaista cool, a verovatno u prilog tome ide i činjenica da su drugačiji od svih ostalih.
Inače ja sam se jedno vreme poprilično zagrejao za crne (konkretno DLC i Tegiment) satove, ali nakom mog odlaska u Sinn-ovu fabriku i prodavnicu (u istoj su zgradi) gde sam uživo video BUKVALNO sve njihove aktuelne modele, malo sam se ohladio od te ideje. Konkretno u pitanju je bio Sinn U2 S koji mi se ruku na srce i dalje sviđa, ali me zaista odbila činjenica da uživo izgleda nekako jeftino a i na njemu se užasno vidi svaka masna fleka od prstiju ili čega god.
Pozdrav,
V.S.
Bookmarks sajtovi