Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 60
Like Tree6Likes

tema: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

  1. #31
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Citat nikola0406 kaže: Pregled poruke
    A sta je to poenta kucnog mehanizma.
    ista sto i poenta perpetual kalendara. nikakva, sem u "osecaju nosenja sata sa in-house mehanizmom". firme koje imaju in-house mehanizme se vise respektuju u svetu casovnicarstva. znam i omega ima in-hose, ali taj oko kojega se kolega dvoumi nema.

  2. #32
    Stariji član Avatar korisnika Larosa
    Član od
    17.11.2009.
    Lokacija
    Zrenjanin
    Poruke
    538
    Lajkovi
    1905
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Pa ne bih se složio,perpetual calender-bez obzira čiji je mehanizam tj. koji je proizvodjač u pitanju,je jedan od najkorisnijh dodataka što satovi,koji su u grupi komplikacija,mogu imati.Po meni važnija stvar no da mi sat ima in-house mehanizam.
    Elem,prestiž je i jedna i druga stvar,a do individue je šta je važnije,ja bih naglasak stavio na potrebu.

  3. #33
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Citat milospinkfloyd kaže: Pregled poruke
    ista sto i poenta perpetual kalendara. nikakva, sem u "osecaju nosenja sata sa in-house mehanizmom". firme koje imaju in-house mehanizme se vise respektuju u svetu casovnicarstva. znam i omega ima in-hose, ali taj oko kojega se kolega dvoumi nema.
    Hmmm,a ja predlozio Omegu sa 8500!? In house Omega posle duze vremena. Zato sam je I predlozio a istog su cenovnog ranga. Ma nema veze,nek kupi covek sta mu je volja. Ja bih poludeo od muke da imam 5000 a dam za sat! Morao bi da bude vecit dizajn i neunistiv

  4. #34
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    aha..ucinelo mi se onda, neko je davao za primer neku sa co axsial zaprecnom sklopkom pa sam mislio na tu da nije 100% in house...ako je ta 8500 in house onda je stvar ukusa samo izmedju paneraia i omege

  5. #35
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Citat luminor kaže: Pregled poruke
    Svidja mi se model , deluje nekako neobicno. Iskreno me zanima vase misljenje, da li vredi 5000 eura. Ili ipak da se odlucim za neku omegu . Unapred hvala
    Dokle se stiglo sa kupovinom Panerai luminor-a? Nadam se da ces podeliti utiske sa nama. Inace po meni jedan od najlepsih satova!

  6. #36
    Novi član
    Član od
    21.10.2010.
    Lokacija
    Stockholm
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Zdravo
    Prosle nedelje, brat mi bio u Panerai radnji u Parizu i tamo nemaju luminor 312. Danas sam ja bio u Stockholmu gde prodaju Panerai i nemaju luminor 312 u prodaji. Bice ga za tri meseca , tako mi rekao prodavac .Ostavio sam mu moj telefon i on mi obecao da ce me zvati kad stigne. Da , rekao mi da ga ima u Genevi na prodaji . Cena u Stockholmu 55 000 kruna ili 5800 eura, u Parizu je 5100 eura a u Genevi 7100 svajcarca ili 5300 eura. Za 4000 evrica iskreno nema nigde da se nadje . Bas sam maler . Pozdrav.

  7. #37
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Cekaj jesi li video za neki popust, tebi vise odgovara kupovina van tvoje zemlje kako bi ostvario tax -free

  8. #38
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Ja vec duze pratim cena Panerai-a. Konkretno model luminor pam 312 je nemoguce naci za 4000e maloprodajne cene. Kao i za svaku robu najpovoljnije su cene u USA, i to na sajtovima. Ali ja iskreno ne bi kupovao tako vredan sat preko interneta. Posto si nasao u Parizu za 5100e, mislim da bi sigurno dobio bar popust od 10%, i jos povracaj poreza, sto se vec priblizava toj ceni od 4000e, zar ne.?!

  9. #39
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Pošto se dosta spominjala Omega i njen mehanizam 8500, predlažem da pročitate interesantan tekst i pogledate sjajan video klip:

    http://www.omegawatches.com/spirit/w...ial/technology

    Pozdrav.

  10. #40
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Pošto se dosta spominjala Omega i njen mehanizam 8500, predlažem da pročitate interesantan tekst i pogledate sjajan video klip:

    http://www.omegawatches.com/spirit/w...ial/technology

    Pozdrav.
    o tome ja pricam

Slične teme

  1. Sta mislite o Pryngeps satovima?
    By tolarbo in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.12.2010., 10:27
  2. gde bih mogao da kupim BJ7019-54E
    By bulzum in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 26.10.2010., 21:35
  3. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •