Strana 2 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 60
Like Tree6Likes

tema: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

  1. #11
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Zar je cal.2500 in-hous mehanizam,osim ako pod in-hous podrazumevate to sto je omega u okvru swatch grupe kao i eta,drugo kolko ja znam silicijum koriste tek u cal.8500

  2. #12
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Pa 2500 je takođe in-house, na kraju krajeva pošteno su platili George Daniels-u. Što se tiče silicijuma, tačno je da se koristi tek od 8500 pa naviše.

    Pozdrav.

  3. #13
    Novi član
    Član od
    21.10.2010.
    Lokacija
    Stockholm
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Hvala vam svima . Najverovatnije cu da se odlucim za Panerai . Nadam se, da cu da ga kupim do kraja ove godine. Iskreno svidja mi se njegov oblik , mada sto kaze Vlada ; izbor nikad nije jednostavan .
    Pozdrav i hvala jos jednom na iskrenim savetima
    Poslednja ispravka: luminor (13.11.2010. u 0:28) Razlog: .

  4. #14
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Nema na čemu, slike da postaviš obavezno čim stigne sat

    Pozdrav.

  5. #15
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Citat Vladan_Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Sto se tiče silicijuma, tačno je da se koristi tek od 8500 pa naviše.

    Pozdrav.

    Pa ne bih rekao Vladane. Cini mi se da se koristi silicijum i u Omeginim mehanizmima serije 2000-de, recimo mehanizam 2202, takodje ima silicijum. Inace svi ovi mehanizmi su bazirani na ETA-im mehanizmima.

    Panerai je pravi izbor!

  6. #16
    Novi član
    Član od
    21.10.2010.
    Lokacija
    Stockholm
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Da li je sigurna kupovina preko interneta . Preko interneta moze da se kupi Pam312 za 4000 eura http://www.chrono24.se/panerai/lumin...hResultIndex=6 ili za 51 000 kruna tj 5500 eura na ovoj stranici http://www.uret.se/panerai-manifattu...l-p-10663.html ovde moze u rate sto se meni svidja . Ili lepo da se ode u neku radnju zbog sigurnosti da se ne dobije preko interneta neki laznjak i.t.d.
    Pozdrav.

  7. #17
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Ne bih rekao da ćeš dobiti r***ku ali bih ja na tvom mjestu kupio u radnji(nisu to male pare)!

  8. #18
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Ma kakvi sajtovi kad je Paneriji u pitanju. Samo i iskljucivo radnja, ovlašćena i sertifikovana za prodaju Paneraia. Sta da ti kazem, dovoljan je i podatak, da posle Rolex-a najvise re....ka ima Panerai. Ima tako dobrih, da i odlican casovnicar mora dobro da se zagleda! A da ne govorim, o sledecem: orginalno kuciste, a falš mehanizam, ili obrnuto..
    Samo i isključivo radnja! A obavezno trazi povracaj PDV-a, ako putujes avionom to je najjednostavije.
    Sa srecom!

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Predpostavljam da si iz Stockholm-a? Avio saobraćaj nije skup kod Vas? Sat i mnoštvo satova jefinijih možeš naći i u Berlinu ili još bolje Cirih, Ženeva. Vikendi Vam nisu strani u drugim zemljama zar ne!
    Napiši nam cene satova kod Vas u Stockholm-u pa će mo ih nekako uporediti. Zvanični distibuter za Stockhom ako ne grešim da si odatle pošto si upisao da se nalaziš u tom gradu!

    Nymans Ur 1851
    Panerai Authorised Dealer and Service Centre
    Biblioteksgatan 1 Box 7162
    10388 Stockholm
    stockholm@nymansur.com
    Phone: 0046 8 545 061 60
    Fax:0046 8 545 061 62

  10. #20
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Panerai luminor pam 312, imam nameru da ga kupim.Sta mislite ?

    Citat luminor kaže: Pregled poruke
    Hvala vam svima . Najverovatnije cu da se odlucim za Panerai . Nadam se, da cu da ga kupim do kraja ove godine. Iskreno svidja mi se njegov oblik , mada sto kaze Vlada ; izbor nikad nije jednostavan .
    Pozdrav i hvala jos jednom na iskrenim savetima
    Iz tvog nick se moglo zakljuciti kojim ces putem Ali ja ipak jer nisam objektivan predlazem Omegu Seamaster PloProf 1200m koja se moze naci za te pare ako se potrudis, a koja ce progutati Luminora kao Bela fokicu

Slične teme

  1. Sta mislite o Pryngeps satovima?
    By tolarbo in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 24.12.2010., 10:27
  2. gde bih mogao da kupim BJ7019-54E
    By bulzum in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 26.10.2010., 21:35
  3. Koji sat da kupim u vrednosti do 12.000 rsd?
    By Milos89 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.12.2009., 12:34

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •