Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 34
Like Tree16Likes

tema: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

  1. #21
    Mlađi član Avatar korisnika ssuma11
    Član od
    18.12.2010.
    Lokacija
    hr
    Poruke
    35
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    Panerai je moja prva ljubav, panerai je kao i tetoviranje teško da ćete stati nakon prve tetovaže ili prvog panerai-a. Zašto? Pa to sam se i ja pitao dok ga nisam imao, ali sad vam mogu iskreno reci da pan ima ono nešto što se teško može opisati, ukratko zbog nijednog sata se ne veselim kao kad vidim panerai. Lijep je, koliko god je jednostavan opet je upečatljiv, udoban za nošenje, guma je perfektna i uglavnom nju nosim. Neznam šta da vam napišem a da vam bar približno dočaram koliko su to dobri satovi i koliko ih je lijepo imati. Ovo su samo moje emocije prema panerai satovima
    tolarbo, milan zmaj, viper and 1 others like this.

  2. #22
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    Sad si me opasno nalozio na Panerai!
    i ovako mi je dosta njih odavde predlagalo da nabavim jedan,pa ko zna mozda i bude nesto od toga.

  3. #23
    Banned
    Član od
    1.3.2011.
    Poruke
    210
    Lajkovi
    86
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    da, sad i ja opasno zaagledavam panerai.

    inače sam oduvijek bio ljubitelj posebnosti i elegancije.

    Morat ću ia ja okačiti svoju kolekciju, mada će ona biti više sa interneta jer pola tih satova više nemam.

  4. #24
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    Citat ssuma11 kaže: Pregled poruke
    Panerai je moja prva ljubav, panerai je kao i tetoviranje teško da ćete stati nakon prve tetovaže ili prvog panerai-a. Zašto? Pa to sam se i ja pitao dok ga nisam imao, ali sad vam mogu iskreno reci da pan ima ono nešto što se teško može opisati, ukratko zbog nijednog sata se ne veselim kao kad vidim panerai. Lijep je, koliko god je jednostavan opet je upečatljiv, udoban za nošenje, guma je perfektna i uglavnom nju nosim. Neznam šta da vam napišem a da vam bar približno dočaram koliko su to dobri satovi i koliko ih je lijepo imati. Ovo su samo moje emocije prema panerai satovima
    slazem se s tobom za tetoviranje...ja 4 komada ko da ne kazem koji....
    a sto se tice Panerai za mene izazov i jedan moj prijatelj ne znam sta sve ne radi ne bi li se docepao jednog....
    ssuma11 likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  5. #25
    Mlađi član Avatar korisnika ssuma11
    Član od
    18.12.2010.
    Lokacija
    hr
    Poruke
    35
    Lajkovi
    9
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    ja sam ga gledao duže vrijeme i premišljao se, ali kad sam ga uzeo nema šanse da bi ga dao za neki drugi sat pa makar bio i skuplji, jedino bi ga mjenjao za drugi panerai ili bi kupio drugi panerai recimo pam 088 gmt mi se jako sviđa. Kažem vam sat ima nešto i meni nije dosadio a imam ga duže vremena. Na koži čista elegancijaa, a na gumi sportivo.

  6. #26
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    Citat Marko 5 kaže: Pregled poruke
    Sad si me opasno nalozio na Panerai!
    i ovako mi je dosta njih odavde predlagalo da nabavim jedan,pa ko zna mozda i bude nesto od toga.

    ja ti kazem da si ti lozana ))
    a kako ti se svidja panerai? od napred ili....))))))))))

    next year at this time I'll be a millionaire




  7. #27
    Mlađi član
    Član od
    8.3.2009.
    Poruke
    95
    Lajkovi
    48
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    Vec sam jednom negde na forumu napisao,ali evo opet cu ponoviti"Jedan je Panerai"!
    Ima ga komsija,video sam ga uzivo,jednostavan,a mocan! Taj sat ima onaj "VAU"efekat kad ga vidite!!!

  8. #28
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    I jos nesto: Retko koji vlasnik Panerai-a ce napustiti taj brend. Sto bi ljudi iz marketinga rekli: "Lojalnost brendu je najveca kod Panerai-a".

  9. #29
    Banned
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    279
    Lajkovi
    72
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    Citat tolarbo kaže: Pregled poruke
    I jos nesto: Retko koji vlasnik Panerai-a ce napustiti taj brend. Sto bi ljudi iz marketinga rekli: "Lojalnost brendu je najveca kod Panerai-a".
    Kod Panerai-a i kod Rolex-a, kazu mrtva trka. Ali i ja bih pre odabrao Panerai.

  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Koliko se isplati platiti panerai base logo 2010. sa svim kutijama i papirima?

    znamo da su panerai predobri satovi ali nas bi vise zanimale slike i dytonaaaaa

Slične teme

  1. Apel svim članovima foruma
    By Vladan Stevanovic in forum Info
    Odgovora: 65
    Poslednja poruka: 24.7.2013., 13:58
  2. Sretan Uskrs svim kriscanima !
    By Walter in forum Kafić
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 24.4.2011., 22:49
  3. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 6.1.2011., 13:04
  4. Kenneth Cole satovi - da li se isplati?
    By 3BEP in forum Modni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 21.8.2010., 12:36

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •