Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 13
  1. #1
    Novi član
    Član od
    28.8.2010.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!

    Kupio sam sat za koji nisam siguran da li je original ili replika. posto se ne razumem u satove evo nekih slicica pa mi vi recite o kakvom se satu radi posto vidim da se svi na ovom forumu dobro razumete u satove.
    Priložene slike Priložene slike Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!-slika-1.jpg   Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!-slika-4.jpg   Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!-slika-3.jpg   Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!-slika-2.jpg  

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!

    Mislim da je re***a! Gravura na poklopcu mehanizma nije ni izbliza urađena kako treba,bijela pozadina datuma,drugačije stilizovani brojevi na bazelu,a i na narukvici fali natpis PLANET OCEAN !
    Poslednja ispravka: HADzI DALIBOR (16.10.2010. u 14:20)

  3. #3
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!

    Joj repl... i to losa, nadam se da je nisi puno platio. Sorry

  4. #4
    Novi član
    Član od
    28.8.2010.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!

    hvala ljudi. kupio sam je na nevidjeno od lika koji je tvrdio da je orig. ali da je prodaje jer su mu potrebne pare. inace je trazio 300evra pa sam ja spustio na 100. nadam se da toliko i vredi. inace je automatik i primetio sam da zuri 9-10 sek.dnevno.

  5. #5
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!

    Dobro i to je puno po meni ali sta sad da radis gotovo je. Sledeci put pamet u glavu pa prvo po netu prckaj pa onda pazari. pozz A i bolje da prekinemo pricu o tom tvom satu da nas dragon ne pobije

  6. #6
    KLL
    KLL je offline
    Član Avatar korisnika KLL
    Član od
    6.11.2008.
    Poruke
    205
    Lajkovi
    669
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom re: Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!

    Da si ga platio 1000e, mozda bi imalo smisla da se pitas da li je kinez. Ovo je sigurica.

  7. #7
    iwc
    iwc je offline
    Banned
    Član od
    21.9.2009.
    Poruke
    311
    Lajkovi
    49
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!

    Srbija je zemlja optimizma Platis 100e Omegu, i ocekujes da je original!

  8. #8
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom re: Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!

    Platio si je i previse s obzirom da je replika a posto to nisi znao u trenutku prodaje mozes i na policiju prijaviti lika ili da ti vrati pare bez policije,ali jbga vjerojatno ce te jos i u policiji zezat.
    No ako ti se sat svidio,nemoj zaboravit da bi sve te kineske kopije trebale kod urara (neko koji uopce zeli raditi na replikama) na podmazivanje jer su najcesce suhe ko barut i kad peres ruke(ok mozda i ne moras bas kad peres ruke ali sigurnosti radi) ili se tusiras obavezno ga skidaj s ruke jer nisu vodonepropusni,a u more ni pod razno.

  9. #9
    Novi član
    Član od
    28.8.2010.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!

    Sve je ok. Ja sam bio prvi protiv re***a mada kada sam video sat uzivo promenio sam misljenje (mada je tada vec i bilo kasno). ) Ok izgleda, samo cinjenica sto je fake mi najvise smeta. hvala za savet, pogledacu ovih dana koji casovnicar bi hteo da ''sredi" malo sat. Ja se nadam da ne krsimo pravila sajta ovom diskusijom, inace nisam ni imao pojma gde da postavim temu pa sam postavio na ovom mestu jer sam video da je jedna takva slicna tema vec ovde postojala.

  10. #10
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Sat Omega seamaster planet ocean - POMOC!!!

    Ne kršiš pravila foruma obzirom da si tražio proveru autentičnosti sata ali neka dalja diskusija o eventualno dobrim stranama kupovine re*lika koja bi mogla da krene ne bi bilo u skladu sa pravilima foruma i rezultovalo bi zaključavanjem teme.

    Inače, što se sata tiče ne treba da se gleda dalje od korone da bi se videlo da se radi o strašno lošoj re*lici. Šteta što se pre kupovine nisi bar malo ovde raspitao obzirom da nisi tek juče registrovan, mada mislim da si barem podsvesno znao šta kupuješ. U suštini, sat je preplaćen i to debelo. Unutra je verovatno kineski mehanizam izrazito lošeg kvaliteta a ako imaš sreće MOŽDA bude neki mehanizam niže srednje klase, kineski naravno. Za održavanje sata jole777 ti je sve rekao, nikako sa satom pod tuš ili u vodu i pokušaj odmah da servisiraš sat, mada mislim da svaki časovničar koji drži do sebe i svog zanata neće primiti ovo na servis.
    Na kraju, kao što ti je nikola0406 rekao, šteta je već načinjena i neka ti ovo iskustvo bude nauk za ubuduće.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 22.10.2015., 8:03
  2. Omega Planet Ocean ili IWC TopGun
    By rose101 in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 20.2.2011., 19:42
  3. Omega Seamaster Planet Ocean chrono
    By rose101 in forum Omega
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 18.2.2011., 12:37
  4. Omega seamaster planet ocean 42 mm ili 45mm
    By Qli in forum Kupovina satova
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 23.1.2011., 14:02
  5. Omega seamaster planet ocean pitanje..
    By Mr. Judo in forum Omega
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 1.10.2009., 19:39

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •