Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4
  1. #1
    Novi član
    Član od
    28.12.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Omega Railmaster Chronograph

    Pozdrav svima na forumu. Molio bih Vas da mi date sto je vise moguce informacija o Omega Railmaster Chronograph. U prilici sam da kupim ovaj sat i zanima me vase misljenje o njemu. Dobio sam jako dobru ponudu od prijatelja. Sat nema papire i narukvica je poprilicno ishabana. Zanima me gde mogu proveriti autenticnost sata i koliko u proseku kosta servis za Omegu kod nas. Isto tako me zanima gde bih mogao da kupim narukvicu. U koliko postoje dobre replike narukvice dobro bi mi dosla i ta informacija. Mozete mi dati neku okvirnu procenu. Sat je u odlicnom stanju ako izuzmemo ostecenja na samoj koznoj narukvici. Evo i par fotografija samog sata.

    Omega Railmaster Chronograph-dsc01422.jpgOmega Railmaster Chronograph-dsc01423.jpgOmega Railmaster Chronograph-dsc01424.jpg

  2. #2
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Omega Railmaster Chronograph

    Pa ne znam da li mora da bude bas original narukvica,ali ako ne mora,imas clana Pugo koji pravi odlicne narukvice,po zelji i mislim da se neces pokajati.Mnogi clanovi su narucivali narukvice od njega i to za satove u razlicitom cenovnom rangu i vidim da su svi zadovoljni.

  3. #3
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Omega Railmaster Chronograph

    Pre nego sto ti bilo ko dan odgovor razmisli o tome sto nema papire ako znas sto ih nema onda mozes da ides kod ovlascenog distributera Indentica. Ako je svako valja svakako ne bi trebao da razmisljas o replici narukvice jer ta originalna ce duze trajati od bilo koje kako ti kazes replice jer ko zna koji je toj materijal... u svakom slucaju mozes uzeti slicnu koznu i staviti kopce od te originalne pa ces na neki nacin biti zadovoljniji.
    Sto se tice cene to ne mozes u ovoj temi!
    Cena sata opet...nema papire...zasto i kako to ti znas a mi ne pa onda ne znam ko moze da se usudi da ti kaze koja cena bi mogla da bude da bi ti pazario ovaj lep satic...recimo da nov kosta oko 3000 eur

    next year at this time I'll be a millionaire




  4. #4
    Novi član
    Član od
    28.12.2011.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom

    Djordje, hvala na informaciji. Pogledao sam narukvice koje Pugo pravi i zaista izgledaju odlicno. Mozda i pazarim nesto. Pozdrav!

    Hvala Milane na korisnim informacijama. Verovatno cu otici do ovlastenog distributera da pogleda sat. Pozdrav!
    Poslednja ispravka: sima hrabri (9.1.2012. u 20:05)

Slične teme

  1. Omega Railmaster XXL
    By d1d in forum Omega
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 22.4.2012., 17:02
  2. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 14.12.2011., 18:41
  3. Omega aqua terra co-axial GMT chronograph
    By milan zmaj in forum Omega
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.2.2011., 16:46
  4. Nesto kao Omega Railmaster
    By rasa in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 5.10.2010., 20:38

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •