Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 21 od ukupno 21
Like Tree31Likes

tema: Breitling Emergency II

  1. #21
    Član Avatar korisnika Srđan
    Član od
    22.10.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    463
    Lajkovi
    1519
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Breitling Emergency II

    Imao sam prilike da vidim na kratko ovaj sat. Poprilično impresivno izgleda, pogotovo sa naranđastim ciferom. S obzirom na njegovu funkciju, a samim tim i njegove dimenzije, porpilično skladno i lepo izgleda.

    Njega nećete kupiti zbog izgleda, već isključivo zbog njegove namene.

    Vidim, bilo je reči oko snošenja troškova nakon aktiviranja signala. Pa evo da na kraju razjasnimo. Nakon aktivacije signala, onaj ko je aktivirao signal će svakako snositi troškove spasavanja, sve u zavisnosti od mesta gde se nalazite. Ovo je malo komplikovanije pitanje, jer zavisi od mnogo faktora (da li ste osigurani ili ne, da li ste državljanin zemlje gde se to desilo, itd.). Međutim, pored toga mogu se snositi dodatni troškovi, tj. kazne ukoliko je bezrazložno aktiviran signal, odnosno ako se niste nalazili u opasnosti. Koliko sam primetio, Darko je napomenuo da je iznos kazne u Americi 50.000 dolara. Verujem da su kazne variraju od zemlje do zemlje. Nije nemoguće da neke zemlje to smatraju i krivičnim delom.

    Sat je moguće kupiti isključivo uz zaključivanje ugovora, kojim se kupcu stavlja do znanja koji su uslovi korišćenja funkcije ovog sata.

    I za kraj, evo malo reklama gde se prikazuju različite situacije i upotreba ovog sata.







    EDIT: Upravo sam pronašao uslove korišćenja sata, međutim ovo je za stari model, a ne za Emergency II.
    Breitling Emergency II-p1040381.jpg
    Slika preuzeta sa http://indopilot.blogspot.com/
    Poslednja ispravka: Srđan (16.4.2014. u 14:29)
    Shmizla, marko14, RUS and 4 others like this.

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •