Prikaz rezultata 1 do 2 od ukupno 2
  1. #1
    Novi član
    Član od
    7.4.2013.
    Poruke
    27
    Lajkovi
    6
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Pomoć - Prepoznavanje džepnog švajcarca!

    Ljudi,


    Moze li neko da mi pomogne.
    Pronasao sam kod babe stari dzepni sat marke CAPRI. Malo sam guglao i vidim da postoje Capri italijanski satovi, medjutim na ovom pise "swiss made" a ispod CAPRI marke stoji "de luxe".
    Sat je ostecen i ne znam moze li da se popravi ali voleo bih da znam nesto vise o njemu.

    Ako se iko razume u ove satove bio bih mu zahvalan da napise koji red o tome.


    Hvala...

    Pomoć - Prepoznavanje džepnog švajcarca!-p1030091.jpgPomoć - Prepoznavanje džepnog švajcarca!-p1030092.jpgPomoć - Prepoznavanje džepnog švajcarca!-p1030093.jpgPomoć - Prepoznavanje džepnog švajcarca!-p1030094.jpg

  2. #2
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Pomoć - Prepoznavanje džepnog švajcarca!

    Pozdrav!
    Na veliku žalost to što imaš je damski sat vrlo niskog cijenovnog ranga.Mehanizam jest švicarski al lošije kvalitete.Inače i bolji damski satovi idu po vrlo niskim cijenama jer su vrlo nepopularni,nema zainteresiranih za njihovu kupovinu.
    Tvoj ima samo sentimentalnu vrijednost zato ga spremi i ne servisiraj osim ako ga ne želiš ponekad naviti.Ako ga misliš prodavat odmah odustani jer ne vrijedi više od nekoliko kutija cigareta!

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •