Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
Like Tree2Likes
  • 2 Post By drago.j

tema: Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova

  1. #1
    Novi član
    Član od
    31.10.2009.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova

    Može li mi ko reći šta o ovim satovima? Unaprijed zahvaljujem. POZZZ!!!!

    Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07716.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07719.jpgKliknite za sliku za veću verziju

Ime:	DSC07716.JPG
Viđeno:	136
Veličina:	169,6 KB
ID:	5192Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07720.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07717.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07718.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07722.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07728.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07723.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07721.jpgKliknite za sliku za veću verziju

Ime:	DSC07722.JPG
Viđeno:	121
Veličina:	143,6 KB
ID:	5197Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07730.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07724.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07729.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07726.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07738.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07731.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07732.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07752.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07742.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07749.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07735.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07753.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07745.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07750.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07751.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07744.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07747.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07741.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07746.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07743.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07748.jpgKliknite za sliku za veću verziju

Ime:	DSC07735.JPG
Viđeno:	97
Veličina:	115,4 KB
ID:	5208Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07737.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07734.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07736.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07733.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07725.jpg
    Priložene slike Priložene slike Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07715.jpg  
    Poslednja ispravka: dragon (12.2.2011. u 12:32)
    banja and Varga like this.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom re: Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova

    Hm....lijepa kolekcija ali su slike zbunjujuće! Npr. ne zna se kom satu pripada koji mehanizam!

  3. #3
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova

    U pravu je Dalibor! Drago, hajde molim te postavi ponovo te slike ali ih poređaj lepo jer se ovde ne zna šta je šta. Možeš recimo da slike svakog modela sata postaviš u posebnoj poruci sa eventualno imenima proizvođača, ali sve u sklopu ove teme.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  4. #4
    Novi član
    Član od
    31.10.2009.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova

    Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07756.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07757.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07759.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07758.jpgMoja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova-dsc07755.jpg

    veliki srebreni sat,mislim da sam sve bitno usliko nema ni serijskog broja.O kakvom sa satu radi i koliko je otprilike star?? unaprijed zahvaljujem... pozzz!!!

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova

    Vjerujem da sat i nije srebro već čelik ako je srebro potraži pečat na kućištu sata!Inače to je nekadašnja jeftinija verzija sata uz to ti je i cifer oštećen tako da još ne znam radi li sat.Ako radi vrijedi 80-ak€ ako ne niti 30€.Nadam se da sam bio od pomoći.Gravura na satu je lijepa al šteta da je cifer loš.Polako postavljaj i druge satove budem ih rado prokomentirao!
    Usput rusi su dobri ali i u takvu stanju danas ne vrijede više od 40$.Al zato sam vidio nekoliko lijepih satova i nadam se da su im ciferi ok,s tim da ni jedan od njih nije neki kapitalac al za početak kolekcije može se samo reći kapa dolje majstore!
    Lp!

  6. #6
    Novi član
    Član od
    31.10.2009.
    Poruke
    11
    Lajkovi
    4
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova

    Hvala gos. Pero na odgovoru, u međuvremenu sam nabavio još neki primjerak između ostali i jedan LONGINES srebreni sa pozlatom na poklopcu piše GRAND PRiX PARIS 1889 ima tri zlatne i sedam srebreni medalja na poklopcu. meni na oko u savršenom stanju. Postavim slike uskoro još jednom zahvaljujem na odg.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Moja Kolekcija - TREBAM POMOĆ oko identifikacije satova

    Uvijek sam na usluzi što se tiče đepnih satova,napose ako sam od pomoći veseli me puno!
    Ako ne znate te medalje na drugom poklopcu dobivali su satovi na sajmovima gdje su ih predstavljali i svaka medalja ima upisano u sebi za što je dobivena kao točnost sata,izdržljivost idt.
    Samo naprijed i sretno u pribavljanju novih satova,slobodno ako neki dobar sat pribavite dupli spreman sam se mijenjat za neki iz moje kolekcije!
    Lp!

Slične teme

  1. Moja Glashutte kolekcija satova
    By Laslo51 in forum Glashütte Original
    Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 1.3.2013., 23:16
  2. Pomoć oko identifikacije džepnih satova
    By dkrajina in forum Džepni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 20.2.2012., 11:08
  3. Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 4.3.2010., 18:25
  4. Kolekcija od preko 2000 satova
    By dragon in forum Ruski satovi
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 16.1.2010., 1:21
  5. Fortis - pomoc oko identifikacije
    By hammer in forum Fortis
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 7.5.2009., 23:05

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •