Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3
Like Tree8Likes
  • 3 Post By 23jewels
  • 5 Post By fotopetar

tema: Kupovina džepnog sata: na šta treba obratiti pažnju?

  1. #1
    Novi član
    Član od
    30.12.2012.
    Lokacija
    Zagreb
    Poruke
    3
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Kupovina džepnog sata: na šta treba obratiti pažnju?

    Pozdrav, svima! Zanima me dali mi eko može dat savjete,nekakve generale upute kod kupnje džepnih satova, a što obratiti pažnju, naime več me dugo "svrbi" da si kupim džepni sat, u blizini postoji buvljak gdje se prodaje sve i svašta uključujuči, naravno i džepni satovi. S obzirom da je riječ o buvljaku teško mi je postat slike, iako cijene obično nisu pretjerane (od 15-ak do 100 eura) ne bih htio platiti 50 eura nešto što vrijedi 20 eura, naravo ne bih se bunio platiti 20 eura nešto što vrijedi 50 eura.

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Kupovina džepnog sata: na šta treba obratiti pažnju?

    Pozdrav, i dobrodošao.

    Baci pogled na ovu temu

    Kupovina polovnog sata - nekoliko saveta

    Kupovina polovnog sata, bilo ručnog, bilo dzepnog, nosi određeni rizik. Rizik šta kupuješ, ukoliko se ne razumeš previše. Pošto bi ti sat kupovao na buvljaku, najbolje ti je da se pokušaš dogovoriti sa prodavcem da sat proveriš kod časovničara, pa tek onda kupiš. Bez obzira o kojoj se ceni radi, neka je to i 10e...
    Inače, finu "molniu" možeš da pazariš za ne tako velike pare, i da te dugo služi...ne bih ja bežao od njih, iako su među jeftinijim.
    vladas, VLADAN P and Varga like this.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika fotopetar
    Član od
    5.2.2012.
    Lokacija
    Brač-Bjelovar(Hrvatska)
    Poruke
    1.097
    Lajkovi
    3283
    Blogovi
    6
    Reputacioni uticaj
    302

    Određen forumom Re: Kupovina džepnog sata: na šta treba obratiti pažnju?

    Marko,ako ustrebaš pomoć javi se slobodno,inače pošaljem ti i svoj broj mobitela tako da u svakom trenu ti mogu pomoć.Buvljaci su znalcima izvor zarade,samo se treba pazit poznavalaca,oni i cijene tako formiraju.Što se tiče provjere sata,možeš i sam provjerit dal radi sat kad ga navineš,uz to pripaziš da ide u svim položajima (da mu slučajno nemirnica nije strgana).Tad gledaš u kakvom je stanju očuvanosti cifer sata,ne uzimaj slupane pa ni s crnim crticama na sebi-napuknućima,radije pričekaj da naleti onaj koji radi i ima cifer zdrav.Treća stvar na koju trebaš pazit je kućište,od kojeg materijala je i dal je očuvano.
    Ako doista tražiš lijepi sat za sebe preporuka ti je dođi do Bjelovara,frend se rješava dijela svoje kolekcije džepnih satova vjerujem da ćeš za ne velike novce naći lijepi sat za sebe.
    Što se tiče provjere sata kod urara,moja preporuka je kloniti ih se,osim ako nije urar po preporuci il poznanik.Zašto?
    Znaju naplaćivat usluge ali i loše ocijenit sat prema tome kako njima odgovara,a dosta je danas urara koji znaju samo promijenit bateriju na satu,đepne možda nisu ni vidjeli osim na slikama.
    Poslednja ispravka: fotopetar (31.12.2012. u 12:07)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •