Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 21
Like Tree11Likes

tema: Richard Mille RM65

  1. #11
    Stariji član
    Član od
    15.3.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    781
    Lajkovi
    2181
    Reputacioni uticaj
    79

    Određen forumom Re: Richard Mille RM65

    Malo smo "unakazili" temu, mojom krivicom.
    Samo da malo pojasnim gde ja pravim razliku. Da su uradili jedan primerak, neprocenjive vrednosti... tehnološki, zanatski ili u bilo kom smislu savršen, skinuo bih im kapu. Takve stvari jedva čekamo da vidimo. Da je to od njih naručio šeik Bahreina, kao "hoću sat od 5 miliona dolara, i kad ga uradite da uništite dokumentaciju", ok. Njegov hir, njegova stvar.
    Ja nisam zagovornik "socijale" a ni boljševizma, da ne ispadne tako nešto. Šta "danas" znači serija od pet primeraka? Jel to njihova procena da će nekih pet "božanstava" biti srećni i još božanstveniji sa njihovim satom!? Zašto nisu uradili 55, sve bi ih rasprodali za po 500 000 po komadu. To bi bilo ok. I debelo bi zaradili, nije ta produkcija toliko basnoslovno skupa. Priča se vrti oko razmetljive elite i podilaženja istoj. Zato mi je to bljutavo. Ima ljudi koji su u stanju da otkupe njihovu petogodišnju produkciju unapred, a da ne trepnu. Samo imaju preča posla, nije im do "jodlovanja" uz ekstravaganciju koja blago naginje kiču. Nemam ništa protiv Bekama, sjajan je lik ali bojim se da je njihov menadžment imao na umu nekog kao što je on:



    Izvinjavam se opet, naročito banji, što sam zaprljao temu, prosto je tako ispalo.

  2. #12
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Richard Mille RM65

    Citat milospinkfloyd kaže: Pregled poruke
    jer ako cemo tako kao sto kazu vukas i banja, onda bi trebalo pogasiti sve firme od Moet & Chardona, preko Maybacha, pa sve do Hermesa, i zakljucno sa Richard Milleom
    Eto, dzaba sam ja rekao da ne zelim da izazovem nikakve diskusije....

    Zaista ne znam gde si ti kolega Milose zakljucio iz mog posta da sam ja za to da treba pogasiti sve doticne firme ...?!
    Ovde ocigledno nekome smeta da covek iznese svoje misljenje koje je mozda u suprotnosti sa misljenjima odredjenih clanova...

    I dalje stojim pri tvrdnji da je sat od nekoliko stotina hiljada ili milion evra cist bezobrazluk a vi recite sta hocete...ali kada to kazem ne mislim da iste te firme koji proizvode takve satove treba zatvoriti...

    Citat Vukas kaže: Pregled poruke
    Priča se vrti oko razmetljive elite i podilaženja istoj. Zato mi je to bljutavo.
    Ne bi imao nista vise da dodam od ovoga sto je Vukas napisao...mislim da je sve receno...
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  3. #13
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Richard Mille RM65

    bojim se da ce nas crveni zakljucati ali samo da dodam najbitnije. ovde nikome ne smeta kada neko iznosi svoje misljenje, cak naprotiv, ovo je forum i za to sluzi, da se sudaraju razlicita miljenja. drugo, preterao sam sa konstatacijom da te kompanije treba zatvoriti, ali ako one prave proizvode za razmetljivu elitu i podlazenje istoj i pri tom se to smatra bezobrazlukom, ona smatram da ih u najmanju ruku treba zaobici

  4. #14
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Richard Mille RM65

    Oce! Crveni ce Vas sve u 'aps pa se tamo razbacujete misljenjima i opravdanostima i psihijatrima i RM65-ovima i ......
    Dakle, u svakom svetu ima razmisljanja ovog tipa! Uostalom, sta mislite da bi Bekam u svom svetu rekao o Vama koji cenite neki tamo krs od par desetina evra pod nazivom Seiko 5 ?!? Sigurno bi Vas (a i mene) malo zalio i onda zakljucio, da su obicni ljudi jadni jer ne znaju za nista bolje (citaj skuplje).
    I da se razumemo, zadovljstvo je baciti pare na hir!
    Satovi jesu hir, kao sto je nama Seiko, Citizen, Certina ili Tissot, tako je nekome RM65 od 1,65 miliona samo hir koji ga cini srecnim.

    Ajd' sad svi opet o hirovima tj., satovima.......
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  5. #15
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Richard Mille RM65

    Ma mislim....pa sve je to trgovina i zarada, svi bi voleli da budu omiljeni u eliti, samo ovima treba ugoditi. Mislim da se ovde otišlo malo u OFF, savi i nisu nekakav levičarski proizvod, tu je uvek bila prisutna borba za što veći profit i prestiž....to je mera uspeha.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  6. #16
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Richard Mille RM65

    OK
    Dosta OFF-a!
    Diskusija treba da ide u pravcu naziva teme, RM65 je tema! A o ceni i opravdanosti ili ne je vec sve receno!
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Richard Mille RM65

    Citat d1d kaže: Pregled poruke
    Oce! Crveni ce Vas sve u 'aps pa se tamo razbacujete misljenjima i opravdanostima i psihijatrima i RM65-ovima i ......
    Dakle, u svakom svetu ima razmisljanja ovog tipa! Uostalom, sta mislite da bi Bekam u svom svetu rekao o Vama koji cenite neki tamo krs od par desetina evra pod nazivom Seiko 5 ?!? Sigurno bi Vas (a i mene) malo zalio i onda zakljucio, da su obicni ljudi jadni jer ne znaju za nista bolje (citaj skuplje).
    I da se razumemo, zadovljstvo je baciti pare na hir!
    Satovi jesu hir, kao sto je nama Seiko, Citizen, Certina ili Tissot, tako je nekome RM65 od 1,65 miliona samo hir koji ga cini srecnim.

    Ajd' sad svi opet o hirovima tj., satovima.......
    samo da dodam da se slazem sa svakom recenicom u ovom postu a najvise sa onom da su satovi jedan veliki hir.
    nego, back on tooppic, da li ovaj sat moze da izdzi pad sa visine od pla metra recimo? ili neki jaci udarac o ivicu vrata (sto se meni jako cesto desava)...ili ce pri takvoj radnji vasih 1.65 miliona evra ostati na podu sve u parcicima..

  8. #18
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Richard Mille RM65

    Sta god to bilo besmislica,hir, nesto trece.... Meni se sat ne svidja, to sto je napravljen u staklu licno mi izglda kao plastika, kao swatch automatic.

  9. #19
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Richard Mille RM65

    Citat milospinkfloyd kaže: Pregled poruke
    samo da dodam da se slazem sa svakom recenicom u ovom postu a najvise sa onom da su satovi jedan veliki hir.
    nego, back on tooppic, da li ovaj sat moze da izdzi pad sa visine od pla metra recimo? ili neki jaci udarac o ivicu vrata (sto se meni jako cesto desava)...ili ce pri takvoj radnji vasih 1.65 miliona evra ostati na podu sve u parcicima..
    Otporan je na grebanje,ali nije otporan na padove.Ako padne ostaju samo staklici od njega.

  10. #20
    Stariji član Avatar korisnika milospinkfloyd
    Član od
    8.9.2010.
    Lokacija
    https://t.me/pump_upp
    Poruke
    579
    Lajkovi
    190
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Richard Mille RM65

    Citat sub kaže: Pregled poruke
    Sta god to bilo besmislica,hir, nesto trece.... Meni se sat ne svidja, to sto je napravljen u staklu licno mi izglda kao plastika, kao swatch automatic.
    ne verujem da uzivo izgleda bas kao swatch automatic mada na ovim slikama mozda i da...mada sve na stranu, ja kontam da se ovaj sta jako lako razbija...onda tek sve gub svoj smisao

Slične teme

  1. Rafael Nadal i Richard Mille
    By sima hrabri in forum Vesti, objave
    Odgovora: 19
    Poslednja poruka: 30.7.2011., 13:27
  2. Richard Mille RM 032 Automatic Chronograph Diver's Watch
    By milan zmaj in forum Swiss-Made high-end satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 15.6.2011., 20:41
  3. Richard Mille
    By UlysseNardin in forum Swiss-Made luksuzni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 10.3.2011., 19:20
  4. Nadal sklopio ugovor sa Richard Mille
    By belveder in forum Vesti, objave
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 18.10.2010., 0:30

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •