Strana 53 od 54 PrvaPrva ... 343495051525354 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 521 do 530 od ukupno 540
Like Tree664Likes

tema: Steinhart satovi

  1. #521
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Svaki proizvod je moguće poručiti ukoliko pošiljalac pristaje da šalje u Srbiju.

    Što se tiče carinskih stopa, evo odgovora: Poštanske pošiljke

    Ne znam šta znači pitanje da li se isplati jer cena sa plaćenom carinom i PDV-om je takva kakva jeste, a kod nas se ovi satovi ne prodaju u običnim prodavnicama. Isplati se ukoliko si voljan da platiš sat po formuli NEMAČKA CENA minus NEMAČKI PDV, na šta se dodaje domaća carina i PDV. Ako prenosiš preko granice i uzimaš PDV na izlazu iz EU, evropska carina našoj šalje podatak da si uzeo PDV i i automatski ti se svodi na isto.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #522
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    576

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Uzimao sam nekoliko Steinharta i najvise se isplati platiti nemacki porez i poruciti ga da stigne negde u EU, i doneti ga ovde. Sve drugo je dosta skuplje.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  3. #523
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.314
    Lajkovi
    27286
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Da,ja sam naručivao od njih.Na cenu označenu na njihovom sajtu bez carine i poreza dodaješ još 20 % poreza i na to sve još 10 % carine .E sad, treba da znaš da na sve to na kraju moraš da platiš još 5.500 din za uslugu fedexa u Srbiji ,koji obavljaju umesto tebe carinjenje,ali treba da im mailom dostaviš svu tvoju komunikaciju sa Steinhartom na uvid,tako da sve te mailove treba da sačuvaš radi olakšanja svega u vezi toga,bar dok ti ne stigne sat na adresu.Ja sam pitao Steinhart direktno da li mogu da mi pošalju kao običan paket preko pošte,da bi izašlo jeftinije,ali su mi odgovorili da im je žao,ali oni šalju isključivo preko fedexa,tako da tih 5.500 din na kraju balade ne možeš nikako da izbegneš,ali sve je to ok ako baš želiš neki njihov sat za sebe.U svakom slučaju,odlični su im satovi,tako da samo napred.
    Poslednja ispravka: don Alberto (1.12.2018. u 3:26)

  4. #524
    Član Avatar korisnika StefanT
    Član od
    17.6.2018.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    120
    Lajkovi
    1332
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Hvala na pomoci, tako sam nesto i racunao sem usluge Fedexa. Razmislicu jos malo, jer moram da se odlucim izmedju Steinhart Ocean 1 Green, Roamer Searock Blue i Certina DS Action Diver.

  5. #525
    Novi član
    Član od
    19.8.2015.
    Poruke
    18
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Citat StefanT kaže: Pregled poruke
    Hvala na pomoci, tako sam nesto i racunao sem usluge Fedexa. Razmislicu jos malo, jer moram da se odlucim izmedju Steinhart Ocean 1 Green, Roamer Searock Blue i Certina DS Action Diver.
    Ako imas varijantu da posaljes nekom na adresu evropske unije pa da ti taj neko posle donese/posalje po nekom u Srbiju je najekonomicnija opcija. Naravno da se sat "prosvercuje" u nasu zemlju. Usteda ti je negde od oko 100e +-10e po mom iskustvu kad sam ja kupovao sat.
    U zdravlju nosio na koji god se odluco.

    Sent from my SM-G390F using Tapatalk

  6. #526
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.314
    Lajkovi
    27286
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Limited edition 66 kom. COSC ETA VALJOUX 7753 chronometre
    https://www.steinhartwatches.de/en/m...dition-67.html

  7. #527
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Out of stock vec

    Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

  8. #528
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.314
    Lajkovi
    27286
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Nisu svi. Zavisno od broja, ko je bio brži mogao je da bira koji će broj, a sad mogu samo oni koji su ostali. Uvek Steinhart kad izbaci limited edition bude prodat prvog dana cela serija. Ovaj nudi chronometre i to ETA 7753 za 1.540 evra. Vrh!!!
    eee likes this.

  9. #529
    Mlađi član
    Član od
    26.6.2016.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    90
    Lajkovi
    257
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Dobar dan,
    Nov sam ovde na forumu, pa ne znam da li postavljam pitanje na pravoj temi. Ako nije, izvinjavam se, neka je admin onda premesti.
    Pre nepunih mesec dana sam postao ponosni vlasnik Steinhart Ocean Titanium 500 modela.
    Sat je prelep (bar meni) i izuzetno sam zadovoljan generalno. SW300 mehanizam je veoma konzistentan sa odstupanjem, daleko bolji od 6R15, koga imam u SARG009.
    No, imam i par primedbi, za koje ne znam da li je normalno da bude tako ili ne, buduci da mi je ovo prvi diver. Naime, primetio sam da je bezel moguce lagano pomeriti ako ga pritisnem od 6h ka 12h. Tu kao da ima zazora nepun mm. Takodje, kao i da ima mali zazor takodje kad pokusavam da ga pomerim u smeru kazaljke na satu (nekih pola "klika"). Poredio sam sa par diver satova u nasim prodavnicama (Seiko i Citizen), Seiko je bio skroz bez tog 6h-12h zazora, a imao je mali zazor kad se pokusa okrenuti u smeru kazaljke, a Citizen je imao blagi prvi zazor(cini mi se kao upola manji nego na Steinhart-u), kao i drugi (ali se radi o satu od ~200 evra, pa ne znam koliko je relevantno poredjenje sa Stajnijem).

    Takodje, primetio sam i da krajnji linkovi na narukvici imaju zazora ~0,1-0,2mm, pa se pomeraju u lezistu, sto ume da proizvede zvuk zveckanja (sto mi izgleda neprihvatljivo i nisam video nigde takve probleme na ostalim satovima sto imam, moze imati zazor, ali je na drugi nacin predupredjeno pomeranje linkova)

    Pogledajte video u kome sam snimio sve probleme:
    https://youtu.be/V2pDc9jwENo

    Moje je pitanje da li je ovo normalno sa ovim tipom bezela (narukvicu bih mozda i preziveo i da nije normalno takvo ponasanje), tj. da li se neko vec susretao sa ovim problemom?
    Kontaktirao sam Steinhart, oni su mi rekli da vratim sat nazad da ga njihov casovnicar pogleda (ali mislim da nisu ni pogledali snimak da vide o kakvom je problemu rec), pa ne bih da ga vrate nazad i kazu da je sve ok i da ga saljem dzabe (a i buduci da je sat kupljen u inostranstvu, ne znam kako bi nasa carina postupila pri vracanju sata FedEx iz Nemacke, ima li ko iskustva sa tim?)

    Unapred hvala i pozdrav.

  10. #530
    Počasni član Avatar korisnika don Alberto
    Član od
    14.12.2012.
    Poruke
    5.314
    Lajkovi
    27286
    Reputacioni uticaj
    54

    Određen forumom Re: Steinhart satovi

    Odakle si???
    Omega rules !!!

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •