Prikaz rezultata 1 do 6 od ukupno 6
  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    2.6.2008.
    Poruke
    37
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Savjet i upozorenje za servisiranje u HR

    Pozdrav!

    Zastupnik za seiko u HR je Cordis i jedino je kod njih moguce iskoristiti garanciju sto ni pod razno ne preporucam!!!

    U Cordisu sam kupio seiko snkf http://www.svetsatova.com/index.php?...1&catid=10
    nakon par mjeseci mi se lagano zamaglilo staklo (tvornickom greskom je ostalo malo vlage u satu ) odnio sam im sat na reklamaciju i cekao dva tjedna! Da mi njihov urar obrise staklo i dehidrira sat, nakon sto sam ga dobio natrag nije vise bilo lagane maglice nego razno raznih fleka po staklu (naravno samo iznutra) i ne samo to nego je sat kasnio i kazaljka za sekunde je zapinjala po staklu! Tad sam vec poceo gubiti zivce i htio sam da mi netko drugi to slozi ali sam odustao i vratio im sat. Popravak je trajao novih dva tjedna! Da bi dobio 'popravljen sat' ( navodni urar je ocistio staklo nekom kemikalijom koja je uspjela unistiti brojcanik rastopiti fosfor i ostaviti fleke od istog ) uz izliku da to vise nije to kad se jednom otvara i da je to najbolje sto rolex replica kellot se da napraviti. Naravno da sam izgubio zivce i naravno dobio novi sat ali u svakom slucaju neugodno iskustvo s previse frustracija i izgubljena vremena !

    Preporuka za seiko servis: www.marinovich.hr

  2. #2
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re:Savjet i upozorenje za servisiranje u HR

    Uff, bas gadno iskustvo. Da se i meni to desilo definitivno bih poludeo i trazio odmah novi sat (sto si verovatno i ti uradio) jer ne podnosim kada mi neko tako upropasti sat (imao sam nazalost slicno iskustvo).
    Takodje, kada sam kupio Hamilton sat imao je jednu jedva primetnu tackicu na kucistu sata (udubljenje u celiku) i odmah sam trazio da mi zamene za drugi sto su i ucinili, jer me takve sitnice izludjuju.
    U svakom slucaju musterija je uvek u pravu

    P.S. Super je onaj klip na sajtu tog Marinovich-a:

    http://www.youtube.com/watch?v=8tUqPAyPPIs


    Pozdrav,
    V.S.

  3. #3
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re:Savjet i upozorenje za servisiranje u HR

    bok
    Šteta kaj nisi saznal ko ti je rešaval reklamaciju možda bi te neke stvari iznenadile
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

  4. #4
    Mlađi član
    Član od
    2.6.2008.
    Poruke
    37
    Lajkovi
    11
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Savjet i upozorenje za servisiranje u HR

    Koje stvari

  5. #5
    Časovničar Avatar korisnika watchmag01
    Član od
    7.8.2008.
    Lokacija
    karlovac
    Poruke
    708
    Lajkovi
    750
    Reputacioni uticaj
    47

    Određen forumom Re:Savjet i upozorenje za servisiranje u HR

    bok
    Kad se profesionalno baviš satovima imaš više informacija koje spadaju donekle u poslovnu tajnu te nebi htio o njima na forumu. Kako je svjet postao jedno veliko selo uz malo istraživanja i truda svašta se može saznat pa tako i ko za koga dela kaj
    Pravih izučenih urara sve je manje i bt će ih još manje npr. u karlovačkoj županiji je zadnjih 25g samo JEDAN urar završio školu i dvoje se prekvalificiralo. Kad sam ja završaval u razredu na je bilo troje urara ostalo finomehaničari ,mjerila mase i konfekcijski strojevi. Kolko mi je poznato nije niošta bolje ni u ostalom djelu RH. I u to doba u školi se baš nije dalo previše naučiti ,na sreću otac mi je također urar pa sam uz njega naučio raditi. Čak i u švici fali stručnog kadra pa ko se misli time baviti ako je mlađi gore uvjek ima slobodnih mjesta.
    CUBUS ORIENT CASIO ROMANSON SEIKO PULSAR LORUS
    MEEX KENNETH COLE MAREA POLICE

  6. #6
    Časovničar Avatar korisnika ivourar1
    Član od
    31.10.2008.
    Lokacija
    tratinska 18, zagreb
    Poruke
    63
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re:Savjet i upozorenje za servisiranje u HR

    Imaš pravo, uvoznicima je u interesu samo da nam 'utrpaju' robu, o servisu u garantnom i vangarantnom roku uopče ne razmišljaju.
    Dešavaju se strašne i prestrašne stvari, od toga da stranka hoće za ne male novce kupiti isti remen kao na originalu, ali ga uvoznik nema, do toga da uz količinu uvezenih satova ne uvezu niti jedan šaraf ili štift. A o nekakvoj edukaciji pojma nema!
    Mogu samo konstatirati da je to hrpa (barem u RH) mediokriteta koji o poslu nemaj blage veze.
    Zanima me što o tome misle kolege iz bivše nam države (YU) imaju li i oni problema sa uvoznicima kao mi u Hrvatskoj.
    Hvala Ivo.

Slične teme

  1. Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.1.2009., 12:40

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •