Strana 3 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 31
  1. #21
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom re: Savet za kupovinu Orient sata

    mislim da su zadovoljni kupci najbolja preporuka, a cene su zaista vrlo povoljne, tako da cu i ja naruciti odatle jedan nato kais! tnx za link!
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Savet za kupovinu Orient sata

    Oni su ok ali što ne kupiš narukvicu ovde. Jeftinih kožnih kaiševa imaš gotovo svugde a možeš uživo da se uveriš u kvalitet izrade. Ovako kupuješ mačku u džaku koju ćeš platiti 15€ a na osnovu slike mi i ne deluju da je kvalitet preterano visok.

    Simo, to su Zulu kaiševi.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #23
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom re: Savet za kupovinu Orient sata

    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Simo, to su Zulu kaiševi.
    ne, sad ozbiljno... posto ne vidim nikakvu razliku...
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  4. #24
    Član Avatar korisnika skydiver
    Član od
    20.11.2008.
    Poruke
    272
    Lajkovi
    251
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom re: Savet za kupovinu Orient sata

    Ima i Zulu i Nato, ali im je skupo slanje van Amerike, 15$ kolko videh :-(
    ________________________________
    Smišljam novi potpis...

  5. #25
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Savet za kupovinu Orient sata

    Pazi stvarno ima ... Tek sad video da može da se skroluje (sajt ) i da imaju u ponudi baš Nato/Zulu narukvica ali u pravu je skydiver, na prvi pogled deluje da imaju niže cene u odnosu na konkurenciju ali sve to nadoknade kroz troškove slanja. Realno, ako je meni Eddie sa Timefactors naplatio nepune 2 funte za slanje nekoliko Nato narukvica ne vidim razlog zbog čega bi ovde troškovi koštali $15 odnosno skoro 10 GBP.

    Koska23, ja da sam na tvom mestu ne bih se upuštao u tu kupovinu jer za te novce i ovde možeš da dobiješ prilično kvalitetan i lep kožni kaiš.

    @sima hrabri
    Simo, razlike između nato i zulu su zanemarljive ali ipak postoje. Prvo, zulu je napravljen od debljeg materijala pa bi samim tim trebalo da bude robustniji mada se meni u praksi pokazalo da kvalitetan nato može da izdrži dosta toga. Zatim, zulu je urađen smao sa jednim slojem tkanine dok nato na jednom delu ima dva sloja. I ovi metalni delovi (stao mozak) kod ova dva kaiša su drugačijeg oblika, kod nato su uglavnom oštrih ivica dok su kod zulu zaobljeni i deblji.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #26
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom re: Savet za kupovinu Orient sata

    ^ hvala na objasnjenju, dragone! becim se vec dugo pokusavajuci da vidim neku razliku, ali bezuspesno.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  7. #27
    Član Avatar korisnika Koska23
    Član od
    2.1.2011.
    Lokacija
    Guelph, ON, Canada
    Poruke
    221
    Lajkovi
    847
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom re: Savet za kupovinu Orient sata

    Shipping meni ne igra ulogu pošto bi slanje bilo na USA adresu, a kaiševi mi i ne trebaju pre nego što dobijem satove, tako da će sve stići u kompletu za 3 meseca... Na slikama zaista ne deluju nešto posebno, mada su mnogi komentari da su uživo mnogo bolji nego na slikama. Sa druge strane, naručujem Bond nato strap za Mako... $8 je ubedljivo najniža cena koju sam našao na netu, a kod nas ih ionako nema... Možda sam naivan, ali kolika razlika u kvalitetu može da bude kod nato strap-a od 8 i od 20 dolara? Pretpostavljam da kod nas ne bih našao ni kevlar style ili carbon fiber style narukvice, mada se oko njih još dvoumim.
    A i vodim se logikom da kad već naručujem nato strap i plaćam shipping za njega, mogu u paket da ubacim i još par kožnih za po 6 ili 8 dolara... Čak i da budu loše neću crći za tu kintu... A uvek mogu naći mesto na nekom starijem satu...

  8. #28
    Član Avatar korisnika skydiver
    Član od
    20.11.2008.
    Poruke
    272
    Lajkovi
    251
    Reputacioni uticaj
    21

    Određen forumom re: Savet za kupovinu Orient sata

    Ma ne verujem da tu ima neka razlika u kvalitetu. Sve se to ionako radi u Kini, ako ne i na istom mestu...

    @dragon, reče da si naručio par Nato narukvica, tj. da su ti poslali...kako si prošao sa carinom?
    ________________________________
    Smišljam novi potpis...

  9. #29
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Savet za kupovinu Orient sata

    Udaljavamo se polako od teme pa će možda morati da se radi neki split...

    off topic

    Koska23
    Pa vidi, taj kaiš od $8 može da bude podjednakog kvaliteta ili čak i kvalitetniji od onog kaiša koji košta $20 ali daleko je veća verovatnoća da će proizvod koji košta više biti i kvalitetniji. Kod nato narukvica razlika u kvalitetu izrade, trajnosti i udobnosti može da bude ogromna a to ti pričam iz iskustva jer sam i imao i isprobao nekoliko tih narukvica. Na kraju sam se zadovoljio sa timefactors proizvodom koji je malo skuplji ali po meni vredi svaki dinar. Udobne su, odlično odrađene i kvalitetne. Sad planiram da uzmem od njih i Rhino tj. zulu kaiševe.

    skydiver
    Prošao sam loše. Platio sam troškove državi jer je vrednost pošiljke dobrano prešla onu cifru od 20€ koja se valjda ne oporezuje.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika Dzoni
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    1.261
    Lajkovi
    7643
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom re: Savet za kupovinu Orient sata

    Sorry na off, ali moze li mi neko poslat link ili sa ovog foruma ili gdje se ima kupit taj Nato kaiš(svi pricaju o tom kaisu a ja ne znam ni kako izgleda!? )

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 538
    Poslednja poruka: 29.9.2021., 18:28
  2. Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra
    By marre in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 27.3.2016., 17:53
  3. Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 3.1.2016., 16:05
  4. Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 29.4.2011., 2:20
  5. Savet za kupovinu sata...
    By WlayCo in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 20.7.2010., 18:27

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •