Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 22
  1. #11
    sub
    sub je offline
    Stariji član Avatar korisnika sub
    Član od
    3.1.2009.
    Poruke
    601
    Lajkovi
    143
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Orient CFM00001S - kupovina

    A.B Art Serie O101 replica watch review

    There are many unique replica watch creations in the whole world of replica watch collections from different brands. For the a.b.art's swiss Made Serie O replica watch 101, we really don't know how could this replica watch attracts us on so much; perhaps it's the exceptional design that catches our eye, not necessarily out of awe however, out of confusion. when we first witnessed this replica watch we asked ourselves, what are the numbers for, rolex replica what is the moving black dot for, and why do we like it so much just at the fist glance at it?

    we couldn't answer all the questions here, yet we can agree that a.b.art's swiss Made Serie O replica watch 101 is quite awesome. a.b.art swiss Made is a replica watch brand that boasts "unostentatious design" for male and female. The following is their exact words to account for this slogan:

    "a.b.art is different. a.b.art is authentic. we're not about glitter and glamour but much rather about sophisticated beauty, low-key shapes and materials as well as high swiss quality. a.b.art is an expression of the passion and care with which replica watches are being produced in this swiss company day in and day out.
    a.b.art - authentic and basic art."

    The company was founded in 1991 by Alexander Burhans in Germany and has created replica watches that should be stored in art museums, heads tilted and all.

    However, let's talk about this unique replica watch model. This is the O101 from the a.b.art's men's replica watch collection. The first thing you will find that the replica watch is all the dots. The dots present the quartz movement with 31 hole date indicator. The black dot circles to the number with the correct day. The a.b.art O101 also comes with a silver steel brushed case with a silver dial and sapphire glare proofed crystal. It is crafted within a black or brown leather strap with a stainless steel buckle. This replica watch is just so glamorous that we could not help to enjoy it and are quite willing to appreciate it.

  2. #12
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Orient CFM00001S - kupovina

    Uplatnica za porez i carinu. Ne i za cenu sata. Sat sam platio pre nego sto mi je poslao.

  3. #13
    Mlađi član Avatar korisnika Amikica
    Član od
    22.3.2009.
    Lokacija
    Leskovac, Srbija
    Poruke
    44
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Orient CFM00001S - kupovina

    eee,
    cestitam na izvrsnom satu, u zdravlju i sreci da ga nosis.
    Dugo vec "šacujem" neke satove koje ne mogu da nađem na ovim prostorima (uglavnom za US market) pa se razmišljam o net shopingu, koliko vidim tvoja oskustva nisu loša? Imaš li neko iskustva sa e bay-om ili Amazon-om?

    pozdrav

    milan

  4. #14
    Novi član
    Član od
    10.4.2009.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    1
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Wink Re: Orient CFM00001S - kupovina

    Vidim da su sew mnogi "zaintrigirani" Orientom (polazim od sebe), pa rekoh samo da primetim da je na Discount-u, nesto kao akcija, dodatni popust na Orient satove, pa ko je zainteresovan za online kupovinu istih... nek razmisli.

    Citat:
    Important: Simply enter the Coupon Code ORI10 during checkout to get the Sale Price.

  5. #15
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Orient CFM00001S - kupovina

    Citat Amikica kaže: Pregled poruke
    eee,
    cestitam na izvrsnom satu, u zdravlju i sreci da ga nosis.
    Dugo vec "šacujem" neke satove koje ne mogu da nađem na ovim prostorima (uglavnom za US market) pa se razmišljam o net shopingu, koliko vidim tvoja oskustva nisu loša? Imaš li neko iskustva sa e bay-om ili Amazon-om?

    pozdrav

    milan
    Hvala . Sa Amazonom imam odlicna iskustva, al' dok sam bio u Americi. U Srbiju nece da salju. Probao sam skoro da narucim neke stvarcice ali gde god je amazon bio prodavac dobijao sam geographical restriction.

    Kontaktirao sam i longislandwatches i jomashop ali discount je bio najjeftiniji sa troskovima slanja (shipping + handling = 49+9$). Prva dva su mi trazili po 80$ samo za shipping. Doduse, najjeftiniji je bio i sa satom . + hteo je da salje USPS-om a ne kurirskim sluzbama (izbegao sam spediciju kod kurirskih sluzbi od par hiljada dinara)

    Sa ebay-a sam kupovao jednom i to samo zato sto nigde drugde nisam nasao. Stiglo je ok, ali generalno mi se ne svidja koncept. Lici mi na buvlju pijacu. Moze da ti se zalomi da dobijes lose stvari. A opet moze da bude i dobro.

    p.s. Ako hoces neki drugi sat osim orienta sa discount-a, za satove preko 250$ mozes da ukucas kupon SAVE10 a za satove preko 150$ kupon SAVE5 za 10 odnosno 5% popusta.

  6. #16
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Orient CFM00001S - kupovina

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Hvala . Sa Amazonom imam odlicna iskustva, al' dok sam bio u Americi. U Srbiju nece da salju. Probao sam skoro da narucim neke stvarcice ali gde god je amazon bio prodavac dobijao sam geographical restriction.
    Hmm, ne bi trebalo da se to dešava. Iz svog iskustva mogu da kažem da gde god je Amazon bio prodavac ("Ships from and sold by Amazon.com") isporuka je bila moguća za Srbiju. U ostalim slučajevima kada je prodaju i isporuku vršila druga firma uglavnom nismo bili na listi zemalja u kojima je isporuka moguća.


    Pozdrav,
    V.S.

  7. #17
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.647
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Orient CFM00001S - kupovina

    Pre desetak dana sam probao da narucim kalupe za case od leda i dobio sam geographical restriction. Prodavac je bio amazon.

  8. #18
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Orient CFM00001S - kupovina

    Citat eee kaže: Pregled poruke
    Pre desetak dana sam probao da narucim kalupe za case od leda i dobio sam geographical restriction. Prodavac je bio amazon.
    Ok, ocigledno postoje izuzeci, ali mi se čini da je definitivno šansa za isporuku u Srbiju veća ako prodaje direktno Amazon.

    Pozdrav,
    V.S.

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Thumbs up Re: Orient CFM00001S - kupovina

    @Amikica
    Jesi li uspeo da ga "uloviš" pre poskupljenja dok se prodavao po ceni od ~200$ ili si ga uzeo po ovoj novoj ceni?
    U svakom slučaju, odlična kupovina, odličan sat i da te dugo služi!

    pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #20
    Mlađi član Avatar korisnika Amikica
    Član od
    22.3.2009.
    Lokacija
    Leskovac, Srbija
    Poruke
    44
    Lajkovi
    5
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Orient CFM00001S - kupovina

    Dragone,
    cena mu je bila 270$, no skupilo se drustvo pa narucili jos dva (do 500$, zbog osiguranja pošiljke, što može biti dodatni trošak) uz save10% i podelu troškova carine (stavili manju vrednost pošijke) ispalo ne tako strašno ~ 250€

    pozdrav

Slične teme

  1. Kupovina Ulysse Nardin sata
    By UlysseNardin in forum Ulysse Nardin
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.1.2010., 12:10
  2. K: dodatni link za Orient CFM00001S
    By eee in forum Kupovina satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 14.12.2009., 8:07
  3. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52
  4. kupovina sata do 700-800 EUR
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.7.2009., 7:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •