Hey Bolton-e, što ne pregledaš polako i na miru sajtove koji se bave prodajom satova, potražiš možda neki review za sat koji te interesuje, sumiraš svoje utiske i izdvojiš dva-tri sata koji ti se najviše sviđaju a nalaze se u okviru tvog budžeta i onda eventualno zatražiš mišljenje i savet.
Ovako, ti nam nabaca 10 modela i svakih pet minuta iskaču novi, pa je samim tim teško i dati ti bilo kakav savet povodom kupovine, odnosno izbora sata!

Vladan je lepo rekao, Casio ima jako dobar odnos cena/kvalitet i zaista su dugotrajni, pa samim tim nećeš pogrešiti prilikom kupovine sata dotične firme. Imam jedan koji sam dobio za 18. rođendan i još uvek radi tika-taka, nakon podosta godina upotrebe. Ja lično bih pogledao malo Edifice seriju Casio satova, jer mi deluju elegantnije a opet dovoljno sportski i prikladno za mlađu populaciju! Sa druge strane, ako razmišljaš o online kupovini, definitivno pogledaj Seiko 5 i Orient (Mako možda, :cheer: ) satove, verujem da će ti se svideti!

U suštini, kupi sat koji ti se zaista sviđa, jer ćeš ipak ti biti taj koji će ga nositi i uživati u njemu.

poz