Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9
Like Tree4Likes
  • 4 Post By Nick

tema: Tri CASIO sata

  1. #1
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    973
    Lajkovi
    4304
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Tri CASIO sata

    Pomaže Bog svima!Dugo pratim ovaj sajt i evo tek sad se registrovah,ali nikad nije kasno.Želim da kažem da su po odnosu cena-kvalitet najbolji CASIO satovi,za naš džep veoma pristupačni a inače su vrlo pouzdani.

    Tri CASIO sata-2548344.gifTri CASIO sata-ot__aw%7E1.jpgTri CASIO sata-1276896829625.jpg

    Ja vam ovom prilikom po prvi put predstavljam svoja tri modela koja nosim u raznim prilikamarvi je analogni Casio model EF-123D-1A sa čeličnom narukvicom i neonskim osvetljenjem,datumom na četiri sata i WR100M,sat je super i evo već četvrta godina kako me lepo služi.Drugi model je analogno-digitalni CASIO AW-80V-1B,koji nema šta nema,štoperica,telememo,alarm,vremenske zone... i bateriju na 10god.,njega nosim cesto jer je lagan i ima sve što treba.Treći model je digitalni CASIO W-800H-1A,koji je po meni najbolji model a da nije g-shock,služi me već dve godine i nosim ga kad sam na moru ili bazenu,savršen je za vodene aktivnosti.Inače ja imam mali zglob i ova tri modela mi odgovaraju jer je njihov prečnik u rasponu od 37-40mm,baš po mojoj meri.Pozz!
    Poslednja ispravka: Vladan Stevanovic (9.8.2011. u 19:06)
    vladaspas, VLADAN P, banja and 1 others like this.

  2. #2
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Tri CASIO sata

    Dobro dosao
    Vrlo zanimljiva kolekcija casio satova.
    Casio AW-80 imas na najlonskoj (platnenoj) narukvici? Kako ti se pokazala?
    Poslednja ispravka: d1d (9.8.2011. u 18:54)
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  3. #3
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    973
    Lajkovi
    4304
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: Tri CASIO sata

    Bolje vas našao!Pokazala se super,meni lepo izgleda i vrlo brzo se skida i stavlja,ima jedan deo sa čičak trakom koji drži sat na ruci,nije loše i sa gumenim kaišem ali hteo sam da probam i ovu vrstu,i stvarno lepo izgleda i udobna je za nošenje.pozz!

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Tri CASIO sata

    Bog ti pomogao Nick!
    Lepi satovi, vidim da si ljubitelj casio satova...Ovaj EF-123D-1A mi se bas svidja.Inace i sam imam CASIO W-800H, kupio sam ga jos pre par godina da ga nosim dok radim, medjutim otisao mu je taj gumeni kais a ne mogu naci original.
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  5. #5
    Stariji član Avatar korisnika Nick
    Član od
    9.8.2011.
    Poruke
    973
    Lajkovi
    4304
    Reputacioni uticaj
    24

    Određen forumom Re: Tri CASIO sata

    Bog i tebi pomogao!Tako je,veliki sam ljubielj CASIO satova,i volim sve satove,jos od detinjstva sam poceo da se odusevljavam satovima i kupovao po pijaci one muzicke digitalne,pa onda one sa digitronom,pa ruske satove,nosio sam i SWATCH satove,i imao sam jedan isto svajcarac marke CONTINENTAL,mnogo lep satic i dao sam drugom da malo nosi i na tome je i ostalo,tako da su satovi moja strast i da sam ih sve sacuvao mislim da bih imao na stotine satova ali sve satove koje sam imao ja sam ih otvarao i rastavljao mehanizme,sam menjao baterije,kais,cistio i zelja mi je bila da budem casovnicar-sajdzija,nazalost nije mi se ostvarila radim drugi posao ali i dalje volim satove,sto se tice tog kaisa probaj da kontaktiras sense web shop ili vitanov satove,oni prodaju CASIO satove i mozda mogu da nabave i original kaiseve,vel.pozz!!:o

  6. #6
    Stariji član Avatar korisnika tiha
    Član od
    17.7.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.027
    Lajkovi
    2628
    Reputacioni uticaj
    132

    Određen forumom Re: Tri CASIO sata

    Originalne narukvice mozes da potrazis i na Internetu. Obicno ih ima na eBay-u a ako nemas mogucnost da platis tamo zamoli nekog od clanova foruma da ti poruce.

  7. #7
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Tri CASIO sata

    Videcu da li ima negde kod nas, ako ne onda bi nekako iskombinovao preko neta...dobar je satic iako ga ne nosim cesto, voleo bi da ga sredim..
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

  8. #8
    Mlađi član Avatar korisnika Kovenko
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Beograd,Srbija
    Poruke
    72
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Tri CASIO sata

    inace ja sam nasao orginalne Casio metalne narukvice na bubljaku na Nbg za po 500 din bilo je i gumenih...

  9. #9
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Tri CASIO sata

    Ne bi da idemo u OFF da nas ne bi grdili...:p U svakom slucaju,malo cu prosetati Novim Sadom pa mozda i nadjem pomenutu narukvicu...
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

Slične teme

  1. Online kupovina Casio sata
    By oliver in forum Gde kupiti?
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 7.4.2011., 21:02

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •