Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
  1. #11
    Mlađi član Avatar korisnika Kovenko
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Beograd,Srbija
    Poruke
    72
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Pametan budilnik

    Problem je sledeci > kada izadjem iz trece smene trebao bih da u sto kracem roku zaspim jer uglavnom imam nove obaveze popodne...
    medjutim kako sklopim oci cujem svoj zidni sat (kvarcni kineski) i nikakako ne mogu da se naviknem na to...
    povodom toga preduzeo sam sledece: licno sam mu iscupao bateriju


    e sad hteo bi da nabavim jedan od ovih radio satova...
    Philips radio sat AJ 3226/12
    Philips radio sat AJ 3121/12

    zanimaju me vasi predlozi (do 2500rsd) sugestije iskustva...

    Pozdrav!!

  2. #12
    Novi član
    Član od
    3.1.2011.
    Poruke
    14
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Pametan budilnik

    Ja imam jedan slican, mozda malo starija varijanta , ali podrzava sve sto i pomenuta dva. Kineski zidni sam u prvo vreme "zatvarao" u ormar kad nisam mogao da zaspem od kucanja ( to je vezano za stres itd )

    Elem , neka moja iskustva, budjenje sa radio stanicom mi bas i ne ide , posto je moguce svasta da bude u tom trenutku pustano pa sam od toga odustao, zvukovi zvona su bar meni poprilicno iritirajuci ( verovatno i trabaju da budu za ljude kojima mora da svira pola sata da bi ustali ) tako da sam ubrzo i od toga odustao. Sada mi sluzi iskljucivo da kad se probudim ( npr ako moram da ustanem pre zore ) da lepo vidim koliko je sati itd ( izuzetna luminacija ).

    Budi me mobilni jer na njemu nikad lakse mogu da nadjem finu melodiju ( neki editovan mp3 ) za budjenje koja mi ne dize pritisak od budjenja.

  3. #13
    Mlađi član Avatar korisnika Kovenko
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Beograd,Srbija
    Poruke
    72
    Lajkovi
    17
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Pametan budilnik

    Hvala Radovane,ja nesto nemam poverenja u telefon...
    a kako se ovi uredjaji ponasaju kad nestane struje?

  4. #14
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Pametan budilnik

    Skines aplikaciju "Alarm Droid" na Android smartphone, ima stosta od opcija. Podesavas sam svoje alarm melodije, mozes da podesis "ramping", da ne bi dreknulo i oteralo te na gornji sprat vec da budjenje bude... blaze, da tako kazem, i odlicna funkcija je podesavanje prepreka za gasenje, da ne bi mogao samo da pogodis ekran otprilike i ugasis alarm, vec da moras da malo mozgas pre nego sto se ugasi. Iskreno, vremenom je moj mozak nasao nacin kako i da ovo prevazidje, pa je najbolje resenje meni bilo da stavim telefon na drugi kraj sobe, on se tamo dere, a ja moram da ustanem da bi ga ugasio - ovo je radilo definitivno. Aplikacija je prilicno pouzdana, cak mislim da radi i ako je telefon ugasen, ili moze da se podesi.

    Ne odgovaram na pitanje, ali cisto da dodam jedno iskustvo.

    EDIT: Tek sam sad video datum zadnje poruke, izvinjavam se na "necro". Brisite.
    Poslednja ispravka: himmelstrider (26.10.2016. u 14:21)
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Opruga za budilnik
    By eee in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 7.3.2011., 6:43
  2. Opruga za Insa budilnik
    By pera456 in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 19.2.2011., 21:41
  3. Slava mali ruski budilnik
    By mistrall in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 24.10.2010., 10:19

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •