Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 15 od ukupno 15
  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Police PL10966MS-02

    Ma dešava se da se previdi broj pa na kraju ispadne sasvim treća cifra od prave. I ja sam, nakon što si napisao komentar za Hamiltona, morao ponovo da proverim cenu Police sata.
    Ako postoji mogućnost da se budžet za kupovinu sata poveća, Hamilton je svakako odlična kupovina.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #12
    Novi član
    Član od
    8.11.2010.
    Poruke
    7
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Police PL10966MS-02

    Ljudi...vi mi otvoriste oci...zaista nisam imao pojma o tim ne toliko pozatim satovima kao sto su Candino i ostali ( to se iskljucivo odnosi na nas Srbe,jer mi smo culi samo za "zlatan rolex" i to je to....i naravno sto se tice mode znamo samo Armani,D&G,Gucci pa odatle znamo i za te satove ). Sramota je za mene i to velika sto nisam malo ranije naucio nesto,ali kao sto sam i dole naveo zaista sam odusevljen ovi sajtom,i drago mi je da postoje ljudi koji imaju znanje iz sveta satova....
    Mogu slobodno reci da me je clan "Bursa" uputio ka pravoj stvari....Sat je izuzetan i takodje je mnogo svojstven za te pare.
    I zamolio bih jos jednom da mi neko od administratora kaze nesto vide o ovom satu.tj kakvo staklo ima,kakav mehanizam i tako to....Hvala za otvaranje ociju.......
    Priložene slike Priložene slike Police PL10966MS-02 ručni sat-1325_c4372_2.jpg  

  3. #13
    Aki
    Aki je offline
    Novi član
    Član od
    6.1.2011.
    Poruke
    6
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Police PL10966MS-02

    I ja sam hteo da kupim Police sat, mada sam se sad nesto predomislio...jel moze neko da mi kaze misljenje o Fossil satovima...?

  4. #14
    Mlađi član
    Član od
    8.3.2009.
    Poruke
    95
    Lajkovi
    48
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Police PL10966MS-02

    Zaobidji i fossil,isto sto i police,samo drugo pakovanje! Drzi se gore navedenih marki, Casio,festina,candino,seiko,tissot,citizen,se mogu naci za pristojan novac.To je odlican odnos cena-kvalitet za te pare...

  5. #15
    Novi član
    Član od
    6.2.2011.
    Poruke
    13
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Police PL10966MS-02

    Citat viper kaže: Pregled poruke
    Zaobidji i fossil,isto sto i police,samo drugo pakovanje!
    Zanimljivo da Police ima jedan veoma lep model sa imenom kao tvoj nick



    Iskreno, ja sam zaljubljenik u Citizen, ali ne mogu ne priznati da mi se ovaj model dopada, čisto iz ugla dizajna. Inače, ovih dana sam iz radoznalosti, zbog neobičnog oblika, stavio na ruku ovaj model
    i, moram prizanti, da deluje izuzetno. Garancija na njega je 2 godine, a unutra je Miyota mehanizam. To me je malo pokolebalo u negativnom pogledu na satove u proizvodnji modnih brand-ova.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Narukvica za Police sat
    By sloba in forum Oprema za satove - narukvice, kaiševi, delovi...
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 15.8.2013., 2:04
  2. [PRODATO] Sat police 11420
    By polok72 in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 29.3.2011., 5:46
  3. Police PL10962JSB-02M sat
    By Nemanja91 in forum Modni satovi
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 31.8.2010., 10:19
  4. Police PL10962JSB-02M ručni sat
    By Joki Veliki in forum Modni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 11.11.2009., 16:05
  5. Sat Police 12076jsb-01
    By ritjzo in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 10.9.2009., 8:55

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •