Prikaz rezultata 1 do 4 od ukupno 4

tema: guess sat

  1. #1
    Novi član
    Član od
    16.10.2009.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom guess sat

    Zdravo svima, posto sam nov u svetu satova, a imam jednu dobru ponudu za zenski Guess sat, interesuje me da li postoji neki nacin da utvrdim da li je u pitanju zaista original sat, ili je to samo extra replika? Postoji li neka razlika vidljiva okom ili bilo sta drugo?

    Unapred hvala svima!!!

  2. #2
    Mlađi član
    Član od
    12.9.2008.
    Poruke
    64
    Lajkovi
    20
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: guess sat

    za sat guess mozes da budes spokojan nisam cuo da postoje kopije guess satova.....jer su oni u nizem cjenovnom rangu..jednostavno se ne isplati..

  3. #3
    Novi član
    Član od
    16.10.2009.
    Poruke
    2
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: guess sat

    Da, ali za svaki slucaj sam hteo da budem siguran, cisto ako budem hteo da se hvalim Da li postoji neki serijski broj na poledjini koji ne postoji kod replika i slicno?

  4. #4
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: guess sat

    Citat sinisa86 kaže: Pregled poruke
    Da, ali za svaki slucaj sam hteo da budem siguran, cisto ako budem hteo da se hvalim Da li postoji neki serijski broj na poledjini koji ne postoji kod replika i slicno?
    Pa onaj ko hoće da napravi savršenu repliku koja je u detalje verna originalu, iskopiraće i taj serijski broj, zar ne?
    Repliku ćeš najlakše prepoznati po kvalitetu izrade koja će biti izuzetno niska i loša, obzirom da je reč o satu nižeg cenovnog ranga, a najsigurniji način da kupiš originalan sat jeste da ga uzmeš u prodavnicama distributera ili kod autorizovanih dilera.

    Na kraju, kao što je gorro rekao, ne verujem da ćeš se susretati sa replikama ovog proizvođača, tako da možeš da budeš miran po tom pitanju.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. GUESS, model G85745G
    By dmm in forum Prodaja satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.9.2009., 17:47
  2. GUESS U95014G3
    By zex in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 1.2.2009., 11:20

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •