Prikaz rezultata 1 do 7 od ukupno 7
  1. #1
    Novi član
    Član od
    26.7.2010.
    Poruke
    28
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Sector vs Lorus vs Fossil vs... Misljenja?!

    pozdrav,novi sam ovde,slucajno naidjoh danas na vas sajt i vidim da ima bas odlicnih poznavalaca satova,pa reko ajde da pitam i ja nesto...naime hocu da uzmem sat do nekih 14k din,bio sam u par radnji po Ns-u i dopala su mi se tri sata.Sector,Lorus i Fossil...cene su u tom nekom cenovnom rangu,e sad...koji je kvalitet Sector-a u tom rangu do 13-14k din?Lorus?Citam da je Seiko ''ispod'',jako fino izgleda,prodavci ga hvale...Fossil?Malo pribliznije o svemu tome ako moze....a satovi koji su mi se dopali su ''otprilike''...=
    http://www.watchwear.com/watches/Fos...tch-41510.html

    http://www.buy.com/prod/sector-32519...208433083.html

    http://www.kenmarwatches.com/watches...tch-23996.html

    razlike izmedju ova dva Sector-a?....
    Lorus ne mogu da nadjem....HVALA

    nasao sam Lorus...recimo....

    http://www.vitanov.rs/shop/satovi/pr...productid=1272

    http://www.vitanov.rs/shop/satovi/pr...productid=1632
    Poslednja ispravka: tezakdan (26.7.2010. u 17:32)

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Sector vs Lorus vs Fossil vs... Misljenja?!

    Pozdrav i dobro došao!

    Sektor ili Lorus bi bili moj izbor! Fosil je ipak modni sat! Od ova 2 Lorusa izabrao bih ovaj drugi(RF 805CX8) jer mu je mehanizam YM92(7T92),a i bolje izgleda! Sektor koristi uglavnom japanske Miyota(Citizen)mehanizme,ali i švicarske ISA i RONDA! E sad na tebi je da odlučiš šta ćeš kupiti! Jesi li gledao Casio-ima zanimljivih modela,dobre cijene i dobar kvalitet!?

  3. #3
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sector vs Lorus vs Fossil vs... Misljenja?!

    Pre svega Sector ali ako se odlucis za Lorus satove ili bilo sta od njihovog zvanicnog distributera mogli bi da ti ostvarimo dodatni popust.
    Nisam cesto ovih dana na forumu, nazalost ali mi posalji p.poruku i reci cu ti gde da odes i pozoves se na mene.

    Poslusaj H. Dalibora,
    pozdrav

  4. #4
    Novi član
    Član od
    26.7.2010.
    Poruke
    28
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sector vs Lorus vs Fossil vs... Misljenja?!

    bio sam danas u par radnji,jedna od prodavacica hvali Lorus dok druga konstatuje nikako Lorus jer iako je Seiko korporacija ipak je niza klasa i od Fossila i od Sektora u slicnoj klasi...uglavnom svi se slazu da im je prelep dizajn. Imam tri sata u opciji za sad,imam jos par dana vremena da se odlucim...znaci Fossil CH2573....Sector 240 3251945225....Lorus RF805CX8[[ili RM375BX8,zavisi koji nadjem tada]].....i na kraju sam video Festinu F16243[[ali deluje malo jeftino]]....uglavnom to je to,Sektor je skuplji za par hiljada od ova dva to mi je jasno,da li se isplati davati vise...?Casio sam video jedan u radnji ali se ne secam koji je ali mi je bio jako prebudzen izgled i cisto je sportska varijanta....

  5. #5
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Sector vs Lorus vs Fossil vs... Misljenja?!

    Sector bi trebalo da bude kvalitetniji od Lorus-a i Fossil-a, ali sa tom cenom koju Sector ima u igru ulaze i kvalitetniji proizvođači kao što je Citizen, recimo NY0040 model. Pogledaj i Zodiac satove, sasvim solidna kupovina. Jacques Lemans su takođe prilično jeftini satovi, pristojne završne obrade obzirom na cenu a pritom imaju Miyota mehanizme što je plus. Fossil bih zaobišao. Nadam se da sam malo pomogao...

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  6. #6
    Novi član
    Član od
    26.7.2010.
    Poruke
    28
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Sector vs Lorus vs Fossil vs... Misljenja?!

    Znaci Fossil nista,ok...ako budem uzimao za 18k din bice to taj Sector.Hadzi Dalibor je pomenuo i Casio pa sam naisao na zanimljive modele...tacnije CASIO EF-527L-1A,CASIO EF-503L-1A,CASIO MSY-502-7A[[ovaj mi je extra]] i CASIO AMW-105L-1A,jako su cenovno prihvatljivi,jel se zna razlog tome?Mehanizam?Izrada?....iskren da budem malo sam se 'oladio' od Lorusa nakon raznih oprecnih prica...uglavnom puno mi pomazete jer prodavci dosta malo znaju o samim satovima u sustini....

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Sector vs Lorus vs Fossil vs... Misljenja?!

    Koje su to oprečne priče kada je Lorus u pitanju?
    Casio ima dobar odnos cena/kvalitet i uglavnom predstavlja sasvim solidnu kupovinu u kategoriji pristupačnih satova, izrada je dobra a mehanizmi su po kvalitetu u klasi ostalih kada je reč o satovima ovog cenovnog ranga. Predstavljaju daleko bolju kupovinu od Fossila! Casio EF-527 je kupilo par članova ovog foruma, ako se ne varam, i svi su zadovoljni kvalitetom i izradom pomenutog sata.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Slične teme

  1. Lorus automatic ?
    By HADzI DALIBOR in forum Japanski satovi
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 24.12.2011., 16:06
  2. Lorus - nov model
    By sdbiba in forum Prodaja satova
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 7.5.2010., 12:39
  3. Lorus RL417AX9 sat
    By HADzI DALIBOR in forum Kompletni testovi satova
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.4.2010., 15:04
  4. Opcenita misljenja i info o Esprit satovima
    By _ivo_ in forum Modni satovi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 2.4.2010., 16:16
  5. Lorus sat
    By petar p in forum Japanski satovi
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 19.11.2009., 19:45

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •