Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 13 od ukupno 13
  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Sector 880 - kupovina da ili ne

    Pa recimo da ima daleko boljih satova od pomenutog sectora upravo ovde na forumu u delu koji se bavi prodajom satova.

    Sad, kada je reč o Vitanovu mislim da ste preoštro odreagovali na grešku koja se potkrala na sajtu, pogotovo ukoliko ne znate ko održava i radi na sajtu. Možda je greška namerna, možda slučajna, u krajnjem slučaju nije ni bitno obzirom da je sajt kudikamo sređeniji od mnogih sajtova daleko većih i jačih firmi i pritom ne mislim samo na kompanije koje se bave prodajom satova. Što je još bitnije, internet prezentacija postoji. Ne kažem da je idealna, da nema prostora za unapređenje, da ne može bolje od ovoga, ali i takva kakva jeste je korak napred u odnosu na mnoge.

    Što se poručivanja i čekanja tiče, verujem da se radi po principu uvoza u određenim vremenskim intervalima (recimo uvoz na svaka 3 meseca) pa zato i postoji period čekanja koji možda zna da bude i malo duži za robu koju nemaju na lageru. Ne pravdam nikoga jer i sam znam da se iznerviram kada nečega nema na lageru a prikazano je da ima ali svet je jedno, mi smo drugo. Elektronska i internet trgovina kao i elektronski vid poslovanja tek treba da zažive kod nas, ako se to ikada dogodi.

    A da je hardlex staklo u pitanju a ne safirno, jeste.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Sector 880 - kupovina da ili ne

    @Sector
    Evo piše na sajtu Vitanov da imaju na lageru Seiko SNZD13K1,sa cijenom od 18000 dinara(sasvim solidan sat)!
    @dragon
    Samo smo reagovali-daleko od preoštrog(za obadva SNZF piše da imaju safir,a za Fortis i cijene-komentar je suvišan)! Problem je,što je kod nas uobičajeno da sve što radimo-radimo polovično! To ide na živce,pošteno!
    Ništa ne bih imao protiv da je sajt Vitanova za trećinu manji li da je sve kako treba biti! Ovako-sajt treba da se itekako sredi(npr.:za čitavu Ananta liniju nema nikakvih detalja sem cijena,a i one su samo nabacane)!!!

  3. #13
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Sector 880 - kupovina da ili ne

    Razumem ja tebe, znam šta hoćeš da kažeš jer i sam smatram da 90% internet prezentacija na ovom području nije urađeno kako treba ali samo pokušavam da ukažem na to da greška može da se potkrade i da iste možeš naći i na daleko većim i profesionalnijim sajtovima. Dakle, dešava se...
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Kupovina džepnog sata
    By skydiver in forum Džepni satovi
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 19.2.2012., 12:09
  2. Kupovina Ulysse Nardin sata
    By UlysseNardin in forum Ulysse Nardin
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 11.1.2010., 12:10
  3. Kupovina satova u Srbiji
    By saint in forum Opšti forum
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 13.12.2009., 19:52
  4. kupovina sata do 700-800 EUR
    By milan zmaj in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 23.7.2009., 7:13

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •