Strana 2 od 4 PrvaPrva 1234 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 36
Like Tree1Likes

tema: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    Od ovih što si ih postavio-izabrao bih Citizen(čisto zbog solarnog mehanizma). Hronograf je štoperica.

  2. #12
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    Složio bih se sa Daliborom, od modela za koje si postavio linkove, ubedljivo najbolji izbor bi bio Citizen ukoliko ti se uklapa u budžet. Cena Certine koja ti se dopala je verovatno preko 300€ obzirom da je običan model iz DS Spel serije oko 300€.

    Možda nešto od Tissot-a? PRC 100, PRS 200, V8?





    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #13
    Član Avatar korisnika JovanaM
    Član od
    2.11.2008.
    Lokacija
    Kotor
    Poruke
    226
    Lajkovi
    146
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    @ marre: od modela koji se tebi svidjaju Citizen je najljepsi,
    ali su, po mom misljenju, sva tri Tissot-a koje je Dragon predlozio ljepsi i bolji.
    "Time. Time. What is time? The Swiss manufacture it. The French hoard it. The Italians want it. The Americans say it is money. The Hindus say it doesn't exist. Do you know what I say? I say time is a crook" - Humphrey Bogart in Beat The Devil in 1954

  4. #14
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    Ja cekam Jul mesec da mi stigne Citizen AS4020-36e koji , ako sve bude u redu , ce biti placen 309e. On u Beogradu kosta 400e. Safirno staklo , radiocontrolled , eco-drive itd. Evo i slike.
    Prilog 1904

    Inace, sad sam bacio pogled na sajt za satove Graf Zeppelin i moram da priznam da sam razdusevljen. Moze li neko da napise koju reci vise o ovim satovima jer ima stvarno lepih primeraka za do 300$?
    Who's your daddy?

  5. #15
    Član Avatar korisnika WlayCo
    Član od
    19.2.2010.
    Poruke
    175
    Lajkovi
    81
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    Who's your daddy?

  6. #16
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    @mare, Certinu koju si ti gledao košta nekih 700€!
    Certina satovi nisu jeftini ali imaš novca za par modela, u stvari i za njih trebaš ostvariti popust!
    Kao što ti je Dragan rekao, satovi su iz Swatch grupe, dakle upoređuju se sa Hamiltonima, Tissot satovima i ako su meni mnogo bolji od Tissoa (izvini Jovana)...A šta je Swatch group možeš saznati ovde.



    Ako si gledao Citizen satove onda moraš pogledati samo ovaj model i ni jedan drugi koji je u tvom cenovnom rangu!
    Citizen Promaster Sky Eco Drive NightHawk Pilot



    Draganovi ponuđeni Tissot satovi su odlični nećeš pogrešiti sa njima.
    Kupuješ u našim prodavnicama, ne online, zar ne?

  7. #17
    Novi član
    Član od
    27.5.2010.
    Poruke
    22
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    Od ponudjenih tissot satova samo mi se prvi svidja ( mozda slike nisu dobre, moracu da ih vidim uzivo).
    Certinu necu da gledam jer mi se samo onaj model svidja, a za njega nemam para, a i da imam ne bih dao toliko za sat
    Pravo da ti kazem, posle svih ovih odgovora, najpre bih uzeo citizen ili sector, a pogledacu i tissot. Ovaj citizen koji si mi pokazao nije los, ali mi se vie svidja onaj moj, a cena mu je na sajtu 375$, sto je oko 305e, ne znam koliko je u Srbiji.
    Onlajn sigurno necu da kupujem. U nasim radnjama cu samo da ih pogledam, a najverovatnije ce mi kupiti cale u free shopu kad bude isao u inostranstvo
    Evo jos jednog citizena koji mi se svidja
    http://www.citizenwatch.com/COA/Engl...ber=AT0840-54X

  8. #18
    Banned
    Član od
    2.12.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    791
    Lajkovi
    26
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    Certina je uvek bila lepšeg dizajna od Tissot satova. Ne verujem da bi imao dosta novca za ponuđene modele, nešto su skuplji od 300€, mislim da se kreću od 340-400€.
    Citizen je odličan, pristupačan brend.
    Moraš pogledati satove u radnjama, sat na slici je nešto drugo, neki su na slikama lepši ili ružniji. Moraš da pogledaš i prečnik sata, da li ti je prevelik ili premalen na zglobu.

    Citizen NightHawk Pilot, je fenomenalnog dizajna, izrada kućišta, narukvice kao i sve na satu je odlično, imaš utisak da je sat dosta skuplji, pritom sat kao i brend je odličan.

  9. #19
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    Potpuno pogrešan pristup kupovini satova... Preporuke koje si dobio za satove su tu kako bi video šta je kvalitetno i dobro a na tebi je da se prošetaš i vidiš satove uživo jer jedno su fotografije niske rezolucije skinute sa prvog sajta ne bi li imao predstavu o kojem se modelu radi a sasvim drugo satovi u/na ruci. Ukoliko tih satova nema kod nas, onda prokrstariš netom i nađeš fotografije visoke rezolucije (veruj mi, ima ih poprilično), pročitaš koji opis, iskustvo i zatim doneseš odluku.
    U svakom slučaju, da ne gnjavim previše, koji god Citizen sat da uzmeš nećeš pogrešiti.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  10. #20
    Novi član
    Član od
    27.5.2010.
    Poruke
    22
    Lajkovi
    1
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Potreban savet za kupovinu sata do 300 evra

    Naravno da ce odlazak u radnju da presudi, ali sam hteo okvirno da vidim sta da trazim jer nikad u zivotu nisam kupovao neki kvalitetan sat, pa nemam nikakvo iskustvo.
    Od ovih satova koje su mi ljudi preporucivali samo sam navodio koji mi se najvise svidjaju. mozda mi ni jedan ne bude odgovarao i kupim nesto sasvim deseto
    Jos nesto, na Amazonu sam video da ni jedan citizen od ova dva koji se meni svidjaju nema safirno staklo i svajcarski mehanizam, a nemaju ga ni mnogo skuplji modeli, pa me zanima jel to greska na sajtu ili citizen to ne ugradjuje

Slične teme

  1. Predlozi za kupovinu sata do 500 EUR
    By Vladan Stevanovic in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 538
    Poslednja poruka: 29.9.2021., 18:28
  2. Savet za kupovinu sata...
    By WlayCo in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 64
    Poslednja poruka: 20.7.2010., 18:27
  3. Potreban savet oko preciznosti sata
    By Nikle in forum Časovničarska radionica
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.4.2010., 14:57
  4. Potreban savet i mišljenje -
    By esdy_11192 in forum Stari (vintage) ručni satovi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 15.12.2009., 16:55

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •