Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 14 od ukupno 14
  1. #11
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Molim za savet - optimalno dobar sat za maks. 20.000 din

    Pozdrav tika taka i dobro nam došla.

    Poslušaj Refresh-a i zaobiđi Invictu jer ćeš baciti pare. Evo ti par tema o ovom proizvođaču sa zanimljivim pričama...
    http://www.svetsatova.com/forum/show...ll=1#post16748
    http://www.svetsatova.com/forum/show...ull=1#post6191

    Gledajući slike satova koji ti se dopadaju, preporučio bih ti sledeće...

    Candino C 4407


    Sajt domaćeg distributera nije ažuriran niti su na njemu predstavljeni svi satovi koje imaju u ponudi, pa bi bilo zgodno otići do njih i pogledati šta još nude od satova iz ove serije, jer je C4407 samo jedan od nekoliko modela koje Candino pravi. Uklapa ti se u budžet, swiss made je, solidan kvalitet uz pristojnu cenu.

    Zodiac ZO 7606


    Malo je iznad budžeta, ali mislim da bi uz neki popust kod domaćeg distributera mogao da uđe u razmatranje. JovanaM ima jedan sat Zodiac-a pa možda može i ona da ti prenese svoje utiske o ovom proizvođaču i kvalitetu njihovih satova.

    Nisam siguran, ali mislim da bi mogla i neka Certina iz DS Podium Lady ili DS First Lady kolekcije da se nađe u tom cenovnom rangu. Certina je jedan od onih proizvođača sa kojim zaista ne možeš da pogrešiš prilikom kupovine jer su im svi satovi kvalitetni a proizvođač ima dobru reputaciju.

    Recimo ja nikako ne bih isključio japanske proizvođače satova iz priče jer kvalitet njihovih satova ne zaostaje ni malo za švajcarskim proizvođačima, čak imaju bolji odnos cena/kvalitet. Citizen NIKAKO nemoj da zapostaviš, pogledaj par njihovih modela, siguran sam da ćeš biti oduševljena satovima ovog proizvođača.

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  2. #12
    Član Avatar korisnika Hakinen
    Član od
    29.12.2008.
    Lokacija
    Bg (Srb)
    Poruke
    101
    Lajkovi
    27
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Molim za savet - optimalno dobar sat za maks. 20.000 din

    Candino je elegantniji a Zodiac ima sportsku notu i verovatno je vecih dimenzija, zavisi sta hoces. U svakom slucaju mnogo bolji izbor nego Fossil ili Invicta. Fossil koji si pokazala je pomodan sat, trenutno modernog dizajna, ali uopste nije originalan niti sat kojim ces biti zadovoljna duze vreme.
    just nice and easy now...there is no need to rush

  3. #13
    Novi član
    Član od
    15.11.2010.
    Poruke
    5
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Molim za savet - optimalno dobar sat za maks. 20.000 din

    Bolje vas nasla!
    Hvala vam ljudi, stvarno ste divni
    Jako mi se svideo onaj sat Zodiac ZO 7606. Ali sat jeste trandy - sad
    Pored toga, ipak bih htela mrvu klasicnije, sto bih ipak mogla da nosim duze. Mozda neka metalna narukvica, na primer? Sta kazete? Da bude i moderan, ali ipak na malo duze staze

  4. #14
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Molim za savet - optimalno dobar sat za maks. 20.000 din



    15000 Festina




    20000din Sector



    Malo skuplji modeli


    zodiak 27500


    Poslednja ispravka: 23jewels (16.11.2010. u 16:37) Razlog: lo...l eh,dje mi bise oci... ponudih neke koje je Dragon vec "nacrtao" :D :D

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Ajde ko zna neki dobar vic ...
    By milan zmaj in forum Kafić
    Odgovora: 1893
    Poslednja poruka: 16.12.2023., 19:12
  2. Dobar odnos cena-kvalitet, za max 300eura!
    By Uros GT in forum Pristupačni satovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 4.6.2010., 20:58
  3. Molim savet u vezi kupovine sata
    By lyraen in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 26.4.2010., 15:15
  4. Molim za pomoc - koji zenski sat?
    By sima hrabri in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 11.1.2010., 12:26

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •