Prikaz rezultata 1 do 9 od ukupno 9

tema: Haas & Cie

  1. #1
    Novi član
    Član od
    18.9.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Haas & Cie

    Interesuje me sta mislite o satovima Haas & Cie. Konkretno sam zainteresovan za model:
    http://www.amazon.co.uk/Chronograph-.../dp/B000Y2XK7Y

    Moram da napomenem da se ne razumem preterano u satove. Za gore navedenu firmu sam nasao samo da se nalazi na onoj black listi, ali ne znam zasto.
    Ovaj sat mi je prelep, a i cena mi odogovara. Ima li neko preporuku za neki drugi slican sat u ovom cenovnom rangu?

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Haas & Cie

    Pozdrav i dobro došao!

    Stavljen je na crnu listu zato što im je kvalitet na zadnjem mjestu! Danas svi prave satove ali je mali broj novih firmi koje vrijede da se pomenu,a kamoli da se kupe njihovi proizvodi! Pogledaj Citizen,Casio,Pulsar,Lorus....sa njima ćeš teško napraviti grešku,a mogu se naći zaista povoljni modeli!

  3. #3
    Novi član
    Član od
    18.9.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Haas & Cie

    Upravo zato me i interesuje koliko je dobar/los kvalitet tih satova.
    Znam ja da za te pare ne moze da se dobije ne znam kakav sat, ali ovi su mi vizuelno bash lepi, pa razmisljam da mozda ipak vrede tih 100injak evra.
    Zato me i interesuje da li je neko dolazio u dodir sa ovim satovima. Vidim da je ova firma nekad bila poprilicno jaka, ali su bankrotirali, i kupio ih je - Samsung!?

  4. #4
    Banned
    Član od
    7.10.2009.
    Poruke
    213
    Lajkovi
    38
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Haas & Cie

    Vladimire ako je firma stavljena na crnu listu, nema potrebe da gubis vreme. Potrebno je mnogo nezadovoljnih kupaca da bi se neki proizvodjac tamo nasao. Ja sam video jedan model ali ne ovaj koji si ti pronasao. Kvalitet tog sata je bio ocajan a decko ga narucio i kaze da je na slici izgledao deset puta bolje. To ti obicno tako kod tih proizvodjaca.

  5. #5
    Član Avatar korisnika Refresh
    Član od
    29.6.2010.
    Lokacija
    Zenica, BiH
    Poruke
    145
    Lajkovi
    312
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Haas & Cie

    Za 100tinjak eura možeš birati koji Casio hoćeš, koji je koliko hoćeš puta bolji od tog H&C

  6. #6
    Novi član
    Član od
    18.9.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Haas & Cie

    Hvala svima na odogovorima!!
    Da ne otvaram novu temu, pitacu ovde: zna li neko neki kvalitetniji sat da je vizuelno slican ovom, a da kosta 100-200eur?

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Haas & Cie

    Prilično sam siguran da Casio ima nešto na tu foru, ne mogu da se setim sad oznake modela, pokušaću kasnije da ga nađem pa ću okačiti sliku. Za ~100€ više imaš i Christopher Ward C7 Rapide Chrono!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #8
    Novi član
    Član od
    18.9.2010.
    Poruke
    4
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Haas & Cie

    Slazem se da je lep sat, ali navedena cena je 250-300 Funti... Malo mnogo za jednog studenta

  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Haas & Cie

    A jel dolazi u obzir i online kupovine ili bi želeo da sat kupiš kod nas tj. naših distributera?

    Ne mogu da se setim oznake Casio modela, a znam da imaju nešto slično... Sad sam se setio jednog solidnog sata, ali ćeš morati da ga juriš jer mislim da su prestali da ga proizvode i sumnjam da ga imaju domaći distributeri...

    Seiko SND721P1



    Pokušaću ovih dana da ti pronađem nešto slično, nadam se da ne žuriš sa kupovinom... a pozivam i ostatak ekipe da se pridruže sa predlozima.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •