Strana 5 od 11 PrvaPrva 123456789 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 41 do 50 od ukupno 103
Like Tree314Likes

tema: Zima!!!

  1. #41
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Одг: Zima!!!

    Ma imao sam nekakvu situaciju na poslu, kuliraju oni dok ih ne priteraš uza zid.......dok ne udariš preko medija, političkim pritiskom ili slično, slaba vajda. I tad rade samo da sklone odgovornost sa sebe.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  2. #42
    Moderator Avatar korisnika vladas
    Član od
    16.9.2009.
    Lokacija
    Beograd, Srbija
    Poruke
    2.706
    Lajkovi
    4350
    Reputacioni uticaj
    179

    Određen forumom Re: Одг: Zima!!!

    Simo, bas mi je zao da cujem... Kad sam poceo da citam, bilo mi je smesno i hteo sam da lajkujem poruku. Ali sad kad vidim koliko si se izmaltretirao, nemam reci. Bitno je da je tvojoj ceri bolje a o ovoj bruci sa snegom da ne pricam.
    sima hrabri, anbeast and VLADAN P like this.
    No time to lose

  3. #43
    Član Avatar korisnika PedjaSD
    Član od
    10.11.2011.
    Lokacija
    Oko sveta
    Poruke
    432
    Lajkovi
    1260
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Одг: Zima!!!

    Simo žao mi je što to čujem, nadam je da je sad sve o.k? Svake zime ih iznenadi sneg, kad treba da padne, u avgustu?!? Zato još jednom: leto zima.

  4. #44
    Moderator Avatar korisnika sima hrabri
    Član od
    16.12.2009.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    2.556
    Lajkovi
    3874
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    140

    Određen forumom Re: Одг: Zima!!!

    hvala, drugari, bice sve ok, nadam se!
    nego, malo mi je lakse otkako nam se djilas izvinio : Blic Online | Đilas: Beograđani, izvinite!
    RUS, vladas, anbeast and 4 others like this.
    Citat jole777 kaže:
    Ne pali me marketing, placeni oglasi ni sportasi/glumci. Daj mi kakvu vintage Omegu, in house Seiko ili Sinn-a i meni je to sasvim dosta.

  5. #45
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom Re: Одг: Zima!!!

    Joj,ja sijedim kada čujem tako nešto!
    Kako je imati dijete sa temperaturom,znaju samo roditelji!
    Poludiš načisto!
    I još ju ne možeš odvesti doktoru iz totalno neopravdanih razloga......onda se pitaju što je neko glavom platio!?
    RUS, vladas, sima hrabri and 3 others like this.

  6. #46
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Одг: Zima!!!

    Citat sima hrabri kaže: Pregled poruke
    hvala, drugari, bice sve ok, nadam se!
    nego, malo mi je lakse otkako nam se djilas izvinio : Blic Online | Đilas: Beograđani, izvinite!
    Pa da, sada je neuporedivo lakse...Kako se toga ranije nije setio?! Grrrrrrrrrrrr...........
    More danas sam posebno nadrndan na vlas'....U poslednje vreme mi sve cesce na pamet pada epska pesma: "Pocetak bune protiv dahija"
    RUS, vladas, HADzI DALIBOR and 1 others like this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  7. #47
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Одг: Zima!!!

    dakle, vreme je da se oglasim.

    prvo mi je simin post, sto rece vladas, bio smesan, a kako sam ga dalje citao prestao je da bude smesan.
    juce sam imao slicnu, samo malo blazu akciju sa detetom koje sam krstio, uz napomenu da sam ja auto za
    upotrebu po kijametu otkopao, sto je bilo tek pola posla (nesto je moralo i na ruke da ide). zao mi je zbog
    sime, a zao mi je i zbog sebe (zao mi mene, eto...).

    danas je, koliko sam shvatio, pocela kampanja od strane premijera i ministra infrastrukture za nalazenje krivca
    za lose stanje na putevima (i ulicama raznih stepena prioriteta). osim pretnji za krivce po, valjda, sluzbama za
    odrzavanje puteva, cuo sam nesto stvarno neverovatno. krivci za lose stanje na putevima su pored ostalih i
    teska teretna vozila i dok traje frka sa snegom treba im zabraniti saobracaj.
    izgleda da su obojica zanemarila cinjenicu da u transportnim firmama u srbiji radi oko 25000 ljudi, da je to
    jedna od privrednih grana koje u ovoj zemlji jos uvek prave zdravu lovu, i da je to jedna od jacih privrednih grana
    u drzavi. ocigledno da ce sada nasi prevoznici koji su vec nastradali od nerasciscenih puteva da budu jos i nagradjeni
    zabranom da rade, a ostalim stranim prevoznicima kojima kozu sa ledja gulimo na svakoj naplatnoj rampi za putarinu
    ce da bude oduzeta cast i mogucnost da nam plate te simbolicne putarine od kojih se inace izdrzavaju i sluzbe za
    odrzavanje puteva.


    pa to je prosto genijalno ! sta jos reci a ne zaplakati ?
    Poslednja ispravka: luger (11.12.2012. u 22:19)

  8. #48
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Одг: Zima!!!

    Ma, UA, bre!! U sumu, u hajduke cu ja! Jes da je bio ''Mitrovdanak, hajducki rastanak'', ali ovo je 21.vek. Snacicu se! Ima da, ko Starac Vujadin, pljackam karavane, ko Robin Hud da otimam bogatima i dajem siromasnima (to jest - meni) i ima da ko Super Hik i Kraljevic Marko pijem rujno vino kad se vrnem iz 'ajducije
    83stojan likes this.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  9. #49
    Stariji član Avatar korisnika Misic M.
    Član od
    23.12.2011.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    1.016
    Lajkovi
    5050
    Reputacioni uticaj
    150

    Određen forumom Re: Одг: Zima!!!

    Ne želim da me bilo ko pogrešno shvati. Da vidite samo kako je u ostatku ove države, ako to još uvek neko zna da postoji, i pogotovo južnije od naše "drage" prestonice. Ovde se sneg ne čisti dok pada, tek kada stane.
    Ako se sećate prošle godine, tj. ove godine a prošle zime, januar-februar, jug je bio zatrpan deca nisu mogla u školu, mnogo mesta bilo zavejano, bez struje, komunikacija... U Beogradu snega nije bilo u početku, i nikom ništa, javi se u dnevniku minut i po do tri i to je to.
    E kad je gore počelo da veje i pada, posle 2. dana hajmo vanredno stanje u državi. Da sneg nijo došao do Bg. ovde bi mogli da se podavimo i nikom ništa, onda bi nam samo, za promenu, posvetili 5. min. na javnom Tijanićevom servisu koji "Reprizira Tri Serije" (RTS) i prenosi pola lige šampiona.
    Opet ponavljam, ništa lično.
    Mišić M.

  10. #50
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Одг: Zima!!!

    Ma kakvi, sto bi neko licno shvatao. Ja znam da je tamo jos gore. Nego, ajde ti lepo samnom u Suvu jal Staru planinu da ovome zulumu doakamo
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •