Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 11 do 20 od ukupno 24
  1. #11
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    Laslo u pravu si.Ljudi sa kojima sam pricao i pozvao ih da se ukljuce u rad foruma,glavnu zamerku vide upravo to da je forum privatizovan i da tu nemaju sta da traze.Jedan mi juce rece,da se u temi "koji sat danas nosite" najbolje oslikava situacija na forumu.
    Znam da smo postali jeretici zbog ovog,ali sta da radim,moje misljenje je takvo i slazem se sa tobom.Verujem da nas ima jos.

  2. #12
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    Sta znaci privatizovan? Mozes li to malo da objasnis?

  3. #13
    Banned
    Član od
    10.3.2010.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    802
    Lajkovi
    284
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    Nista ne razumem...Ko hoce da pise i zeli da podeli s drugima svoja iskustva neka to radi, zato forum i postoji. Ne vidim da se neko ovde hvali satovima ili reklamira. Ima tu par momaka sa extra satovima,pa sta,sto da ne pokazu sta imaju... Ne vidim nikako da se neko ovde reklamira. Pa ovo je forum o satovima, pa o cemu drugom pisati? O automobilima,motorima,menjacima...za to va5jda postoji neki automehanicarski forum...Ne razumem temu...

  4. #14
    Član Avatar korisnika RaleT
    Član od
    17.11.2010.
    Poruke
    141
    Lajkovi
    23
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    Sve je u redu, samo treba malo vise socijalne pravde

  5. #15
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    ja sa ovom konstatacijom od jednog clana nemogu nikako da se slozim..sta to znaci ako imas dobar sat ne treba ga prikazivati.Boze mili...cudio sam se Dragonovoj reakciji a vidim daje u pravu...
    koji sat nosite,koja kola imate,sta trenutno nosite....su forumi u kojima ljudi ne zele da ulaze ne moraju ni da ulaze a da ne govorimo o chat sobi...
    glupost

    next year at this time I'll be a millionaire




  6. #16
    Član Avatar korisnika ivanbjelic
    Član od
    27.10.2009.
    Poruke
    114
    Lajkovi
    600
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    ovo je forum o satovima i pise se o satovima. neko ima seiko neko rolex neko breitling... meni se svidjaju teme i prosto me odusevljava kad vidim da je u ovoj jadnoj zemlji ostalo jos par ljudi koji iskreno vole satove i spremni su da potrose pravo bogatstvo na sat i tu radost podele sa nama. i to je meni razlog zasto svaki dan prvo otvaram rubriku sa slikama nadaju ci se da ce neko kupiti neku ludnicu od sata... a i kao sto ANGEL II rece vecina satova koje poseduju clanovi foruma su satovi iz nekog prihvatljivog cenovnog ranga. pozdrav svim ljubiteljima satova.
    IWC AQUTIMER 3290
    PANERAI PAM372
    IWC PILOT 3777
    PANERAI PAM024 SUBMERSIBLE
    PANERAI PAM359
    Panerai pam380 radiomir black seal
    tag heuer formula1 grande date chrono



  7. #17
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.648
    Lajkovi
    7472
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    Ja jedini problem koji vidim ovde je problem da su ljudi koji ne ucestvuju aktivno u radu foruma izneli svoje misljenje da im se forum ne svidja jer se ne pise o satovima i/ili mehanizmima koji njih interesuju. Pa svoju neaktivnost/nezainteresovanost za rad foruma pravdaju nikakvim izgovorom da je forum postao mesto reklame ili cega vec.

    Pa ne mogu ljudi koji aktivno ucestvuju da njima ugadjaju i da pisu o onome sto bi oni citali (i verovatno samo citali a ne ucestvovali u diskusijama, otvarali teme,...)

    Ko zeli da diskutuje o necemu - neka sam pokrene novu temu. Neka se ne oslanja na druge da mu procitaju misli i da drugi diskutuju i pisu o toj temi a da taj neko to samo cita.

    Da ne bude zabune, ovo sto govorim se ne odnosi na clanove Laslo51 i Dordje, vec na njihove prijatelje koji bi, cini mi se, samo da citaju nesto njima zanimljivo na forumu.

    Iskreno, drustvo, mislim da ti vasi drugovi, umesto da pricaju kako je forum postao mesto reklame ili privatna stvar nekoliko clanova mogu da krenu da postavljaju teme koje ih zanimaju.

  8. #18
    Član
    Član od
    5.1.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    252
    Lajkovi
    79
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    bespotrebna tema!
    kakvo spustanje lopte, kakvi obicni smrtnici i kakvo reklamiranje?! pa valjda svako pise o satu koji ima,koji mu se svidja itd. kakve veze ima da li neko ima skuplji ili jeftiniji sat, citajte i ucestvujte u temama koje su vam interesantne.

    Citat ANGEL II kaže: Pregled poruke

    Ne vidim samo u čemu bi trebala da se spusti lopta, ovde ljudi pišu o svojim satovima i svako se nadoveže na postove ako to želi

    Ne spuštajte loptu ljudi nego je dižite sto više u visinu i samo pišite o svojim satovima!
    Citat dragon kaže: Pregled poruke
    Ko želi da učestvuje u radu foruma, da podeli svoja iskustva i da se druži sa nama, dobrodošao je a ko ne želi, u redu je, nećemo mu zameriti!
    potpuno se slazem

  9. #19
    Stariji član Avatar korisnika jole777
    Član od
    12.1.2009.
    Poruke
    675
    Lajkovi
    366
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    Kako je ovo otvoreni forum kojeg njegovi korisnici obogacuju sadrzajem ne vidim u cemu je problem.
    Svako moze da uslika svoj sat bio on kinez,rus,japanac ili svicarac, stari ili novi i slobodno ga posta rame uz rame sa bilo kojim "skupim"satom ostalih clanova...
    E sad ako je nekome to problem iz straha sto ce netko drugi misliti o njemu ili njegovim satovima to nije problem foruma.Nisam jos vidio nijednog watch snob-a ovdje.Vecina nas jednostavno voli satove.
    A da je lijepo vidit IWC,Zenith,Rolex,Omegu i ostale skuplje satove jbga je.Ali to ne znaci da ja a vjerujem i ostali ne uzivaju citajuci o pristupacnijim satovima clanova.A koliko jos ima zanimljivih satova,vintage modela,drugih tema koje nismo ni otvorili misleci da ce to uciniti netko drugi...Prvi ja,o pogue Seiko u svemiru pricu sam odavno procitao ali da Walter nije napravio temu na ovom forumu je ne bi imali.
    Tako mozda ostali znaju neku drugu zanimljivost ali ne postaju.
    Po meni je to dokaz da ne moras ni imat sat da bi bio zanimljiv forumu.
    Pozdrav!

  10. #20
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    Citat jole777 kaže: Pregled poruke
    Kako je ovo otvoreni forum kojeg njegovi korisnici obogacuju sadrzajem ne vidim u cemu je problem.
    Svako moze da uslika svoj sat bio on kinez,rus,japanac ili svicarac, stari ili novi i slobodno ga posta rame uz rame sa bilo kojim "skupim"satom ostalih clanova...
    E sad ako je nekome to problem iz straha sto ce netko drugi misliti o njemu ili njegovim satovima to nije problem foruma.Nisam jos vidio nijednog watch snob-a ovdje.Vecina nas jednostavno voli satove.
    A da je lijepo vidit IWC,Zenith,Rolex,Omegu i ostale skuplje satove jbga je.Ali to ne znaci da ja a vjerujem i ostali ne uzivaju citajuci o pristupacnijim satovima clanova.A koliko jos ima zanimljivih satova,vintage modela,drugih tema koje nismo ni otvorili misleci da ce to uciniti netko drugi...Prvi ja,o pogue Seiko u svemiru pricu sam odavno procitao ali da Walter nije napravio temu na ovom forumu je ne bi imali.
    Tako mozda ostali znaju neku drugu zanimljivost ali ne postaju.
    Po meni je to dokaz da ne moras ni imat sat da bi bio zanimljiv forumu.
    Pozdrav!
    dobro JOLE ja ih znam nekoliko hahahahahah
    salim se naravno ...mislim da salim se...

    next year at this time I'll be a millionaire




Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •