Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 24
  1. #1
    Član Avatar korisnika Laslo51
    Član od
    25.9.2008.
    Lokacija
    KI
    Poruke
    245
    Lajkovi
    25
    Reputacioni uticaj
    17

    Unhappy Spustimo loptu

    mozda bi trebalo malo da se sedne i razmisli jer pre neki dan sam se sreo sa prijateljem i sve u svemu ,tema za temom i nacnemo temu foruma sveta satova i taj prijatelj mi rece da vise i ne posecuje forum jer se sve svodi na reklamu da ko ima skuplji model sata i da se rasprave na temu ,nas obicnih smrtnika ne desava nista tek se ponekad spomenu neki stari mehanizmi teme koje su vise zanimljivi samo se desetak clanova redovno javlja u forumu iako sam u pocetku pre par godina odusevljavao sa temama a kada sam i ja malo razmislio da je stavarno tako i da ja licno samo prelecem nove teme na forumu sam shvatio da je bas tako i da clanova koji su nekada bili aktivni sada tek ponekada javljaju
    kad god vidis sat ti pozeli zelju

  2. #2
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Spustimo loptu

    Laslo ja pocinjem od sebe,u sasvim si u pravu. Meni nekad smeta i previse sala sto i nema toliko mesta za ovakav forum a i sam sam tu glavni i prepiranja koji sat je bolji ili koji je brend bolji od suprotnog.
    To sto se tice reklamiranja satova ko ima skuplji ne mora da znaci da sad ako ja imam neki skuplji se reklamiram....jednostavno sto se mene tice volim takve i takav sam covek.
    sto se tice TEMA tema i znaci o cemu se radi ko nece da cita nadje temu koja mu se svidja i usesredi se na to.
    a Laslo secam se tvoje lepe ljubiteljske kolekcije jos kad sam se ja uclanio ovde.
    Poz i ovo je moji neki odgovor...

    next year at this time I'll be a millionaire




  3. #3
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Spustimo loptu

    Laslo i jesi i nisi u pravu.
    Forum,po svojoj definiciji,nije samo informativno-edukacijska ''stvar''.Živi ljudi učestvuju,ostvaruju neke kontakte,upoznaju se bolje pa su neminovni rezultati pošalice i odlaženje u O.T.
    Ja,bar,nisam primetio da se neko hvali nekim skupim satom na način koji bi bio neprimeren i sa željom da ponizi običnog smrtnika.
    Opet,slažem se da ima premalo rasprave(t.j.voleo bih da ima više) oko smrtnicima dostupnijim satovima kao i o starijim modelima,ali smatram da smo za to krivi isključivo mi-Ti ,ja i svi ostali istomišljenici.
    Niko nas ne sprečava da to promenimo
    Poslednja ispravka: VLADAN P (7.6.2020. u 23:15)
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #4
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom re: Spustimo loptu

    Laslo ja sam nekih dve godine na forumu i zaboravio sam kada si zadnji put postavio pitanje ili temu ili dao nekome odgovor na dato pitanje, a da nije vezano koji mobilni telefon koristite, Insa budilnici i teme slične njima.

    Nekoliko puta sam i ja pokazivao forum prijateljima pa sam slučajno izabrao najgori trenutak za to pa nikom ništa, ja sam ostao na njemu.

    Ne vidim samo u čemu bi trebala da se spusti lopta, ovde ljudi pišu o svojim satovima i svako se nadoveže na postove ako to želi, ja recimo ne volim Ruske satove pa nikada nisam rekao, dokle bre više o tim Rusima!?

    Ja se nisam pronašao prozvanim, moji satovi nisu toliko vredni, a težim ka što vrednoj kolekciji nego me je začudio naslov '' Spustimo loptu''
    Ne spuštajte loptu ljudi nego je dižite sto više u visinu i samo pišite o svojim satovima!

  5. #5
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.626
    Lajkovi
    18033
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom re: Spustimo loptu

    Citat ANGEL II kaže: Pregled poruke
    nego me je začudio naslov '' Spustimo loptu''
    Ne spuštajte loptu ljudi nego je dižite sto više u visinu i samo pišite o svojim satovima!
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #6
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.529
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom re: Spustimo loptu

    Laslo jesi delimicno u pravu, stvarno u poslednje vreme ima mnogo vise tema koje se bave novim satovima, cak i testovi satova su pre svega opisi novih satova. Ali i to je normalno mi ipak zivimo u novom vremenu, i covek po prirodi prati ono sto se trenutno desava. Zato nekada sigurno deluje tako da ima daleko vise tekstova o novim modelima. Znam da tako deluje, i ja kada sam pokazao sajt nekolicini pravih kolekcionara, uvek je prva strana bila posvecena novitetima (trenutno u znaku Baselworld 2011). Ali i to je normalno, pa sajam je na pragu zar ne.
    U vezi reklamiranja satova, mislim da smo daleko od toga. Meni se cini da je to vise znatizelja za tim novim, lepim, i na zalost vrednim satovima. Ali to je uvek tako.
    Sto se tice starih satova, mehanizama, pa i opisa ima i toga. Otvorena je i podtema mehanizmi, ima nekoliko ljubitelja Seika koji su pokazali svoje kolekcije i napisali vrlo interesantne tekstove. Postoji tema ruski satovi, pa je tu itakako lepih primeraka i jos lepsih tekstova, o fotografijama Simehrabrag i da ne pricam (uobrazice se). Sto se tice starih mehanizama, ko god se raspitao za neki stari sat, tu su bili odmah odgovori od Dalibora, Dragona, Vladas, Angela... Tako da mislim da forum nije mrtav kada su u pitanju stari satovi i mehanizmi.
    Usput, bilo bi lepo da mnogi kolekcionari, (prozivam one koje poznajem), ne citaju samo forum, vec i oni uzmu malo vise ucesca u radu.
    Poslednja ispravka: tolarbo (13.3.2011. u 17:15)

  7. #7
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom re: Spustimo loptu

    Potpuno bespotrebna tema! Ko treba da spusti loptu i zašto bi to bilo ko uopšte i radio?

    Ko želi da učestvuje u radu foruma, da podeli svoja iskustva i da se druži sa nama, dobrodošao je a ko ne želi, u redu je, nećemo mu zameriti!
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  8. #8
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom re: Spustimo loptu

    zmaje porastao si....sto te nema dragi?

    next year at this time I'll be a millionaire




  9. #9
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    Pa,valjda nam je svima zelja da pratimo novije trendove,desavanja,da pomeramo svoje granice... Ako su tema automobili,nikom ne zastaje dah od golfa ili astre. Svi pricaju o automobilima pored kojih ce vecina nas samo proci,nekada... Isto je i o mobilnim,ko diskutuje o nokii 1616?
    Casio je odlican sat za te novce,ako ti se svidja,kupuj ne razmisljaj,sta jos reci...

  10. #10
    eee
    eee je offline
    Moderator Avatar korisnika eee
    Član od
    27.1.2009.
    Lokacija
    privremeno u Beogradu :)
    Poruke
    3.637
    Lajkovi
    7449
    Reputacioni uticaj
    162

    Određen forumom Re: Spustimo loptu

    Svako prica o satu/satovima koje ima. To koliko kosta je u drugom planu i ne vidim da se i jedan clan nesto reklamira na ovom forumu.

    Iskreno, najlakse je kao taj tvoj prijatelj reci - samo se reklamiraju, necu da dolazim. Sto ga ne pitas - "Ako bi voleo da vidis da se i o drugim stvarima prica na forumu, sto ne pokrenes temu ili teme?".

    Najlakse je okrenuti ledja i otici i okriviti druge za to!

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •