Strana 128 od 185 PrvaPrva ... 2878118124125126127128129130131132138178 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1.271 do 1.280 od ukupno 1847
Like Tree4377Likes

tema: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

  1. #1271
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Citat milan zmaj kaže: Pregled poruke
    Sinisa...nisi dobar trgovac hahahaha
    Mrzim te ljude koji mi nekad napisu "ja nudim" ako sam raspolozen onda mogu da se zezam ako nisam mogu svasta sa napisem...razmisljam ok imam svoju cenu...javi se neko i pita jel moze malo nize...to razumem. Ali ne i ja "nudim"!!!

    Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
    Zato je na KP dobra opcija - unesite ponudu

    Što se nudjenja tiče, lično uvek pitam koja je Vaša najbolja ponuda, a ako mi je to visoko, pitam da li može niže. Praksa je pokazala da skoro svako obori cenu za bar malo.

    Ima naravno svakakvih, a na poruke "koliko košta" kada napišem da je cena fiksna ne odgovaram. Lakše i meni i ostatku svemira.


    To be an engineer is a state of mind. It cannot be neither learned nor forgotten.
    Bluesky likes this.
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  2. #1272
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ma ljudi kao sto bilo gde mozes da naletis na budalu mozes i na kp.ja sam doziveo da me vredjaju prete itd.blokiram budalu i cao.
    Bluesky likes this.

  3. #1273
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Citat Bluesky kaže: Pregled poruke
    NEso
    ...
    [/QUOTE]

    E, danas sam opet imao jednog za fotoaparat. Razgovor počinje normalno, potencijalni kupac pita kako stojim s vremenom tokom radne nedelje pošto nije iz BG i treba da dođe da kupi još nešto, postavlja neka tehnička pitanja o aparatu jer je koristio model istog proizvođača, ali ne DSLR, pita da li je dovoljno da se najavi dan-dva unapred... ukratko, sasvim normalan razgovor. E, onda nastupa veselje:

    - A jel mogu ja tim aparatom da slikam svadbe?
    - U smislu?
    - Pa ja sam slikao svadbe tim starim aparatom što je crk'o, a jedan što mi je konkurent ima isti takav kao što prodaješ, al' mnogo ofucan, pa 'oću da budem bolji od njega. Neću da dajem velike pare na aparat, ali 'oću da bude veliki i nabudžen, to mi je najbitnije. Jel će da potraje bar godinu-dve?
    - Hoće ako se normalno koristi. Do redovnog servisa će svakako proći mnogo vremena, a broj snimaka sam postavio na oglasu.
    - Znam, nego ne verujem ja tim lopovima. Meni je rek'o jedan fotograf da mu je taj isti prešao milion snimaka bez problema, a sve su to lopovi, samo bi da menjaju delove i da uzmu pare. Nego, jel će da budu lepe slike?
    - To zavisi od načina fotografisanja, umeća fotografa, opreme... Ne znam šta da kažem.
    - Ma ovaj stari aparat mi nije loš, samo često mi ljudi na slikama nekako sijaju u čelu, valjda blic, ne znam...
    - Uh, to ne mogu napamet da kažem. Treba uzeti u obzir kakvo je osvetljenje tamo gde se fotografiše, kako se koristi i usmerava blic, kako se podese blenda, brzina zatvarača, ISO, koji je objektiv... Ima tu mnogo da se kaže, ne znam kako da pomognem.
    - Ma ko će da se zeza s tim blendama, ja to sve stavim na automatiku i izvadim blic, pa rokaj.
    - Ali ne ide to baš tako. Obično se koristi eksterni blic, usmeri se tako da se dobije najbolji efekat, ali ne znam kako da to na brzinu objasnim...
    - Ma ne, ko će da mu kupuje još i drugi blic ili da se zeza sa tim blendama i tako to? Ja to sve na automatiku i super je, samo što mi ponekad mračno kad su daleko ili im svetli čelo k'o mesec. Jel se tebi isplati kad slikaš svadbe sa tim zezalicama?
    - Ali ja ne fotografišem svadbe.
    - Au, bre, kako ne slikaš svadbe? Tu je lova, bato moj. Kako zaradiš onda?
    - Imam posao, a fotografija mi je hobi.
    - Ma samo ti počni sa svadbama, kažem ti ja, tu je lova, još se jede i pije džabe.
    - Znam, ali me ne zanima.
    - Ali jeste dobra lova, ja kad sam bio prošle nedelje kod jednog što radi u Beču bla bla prasetina bla bla jagnjetina bla bla rakija bla bla... Evo možeš da dođeš da mi asistiraš, ionako radim sam bla bla...
    - Ne zanima me. Moram sada da idem, čujemo se kada dođete u Beograd. Hvala na interesovanju, čujemo se.
    - Važi, ali svadbe...
    - Izvinite, žurim, doviđenja.

    Ukoliko budem ovome prodavao aparat, nemojte se začuditi ako u crnoj hronici pročitate da je neko nastradao od udarca fotoaparatom u glavu.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #1274
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    ..Neso haha...svakakvih likova se srece na oglasima....
    nego priznaj...je' te malo zagolicao taj sa svadbama ??
    jagos and Neša like this.
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  5. #1275
    Stariji član Avatar korisnika Elvedin
    Član od
    1.11.2015.
    Lokacija
    Novi Pazar
    Poruke
    1.700
    Lajkovi
    11982
    Reputacioni uticaj
    25

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    E bas sam uzivao citajuci. Ti Neso imas bas dosta sabora iliti strpljenja. Da ti dam nesto satova i para za taj fotoaparat pa da idem da slikam svadbe, tu je lova.
    Neša likes this.
    Ne treba goreti u zelji, s'vremenom sve ce doci...

  6. #1276
    Član Avatar korisnika Bluesky
    Član od
    14.1.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    327
    Lajkovi
    971
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    ahaha mislim ono svadbe i fotke i blic iumetnost...vazi....

    U jednom od proslih zivota sam nekako dopao i tog posla slikanja svadbi, nisam nikad bio voljan ni tog posla ni tog miljea ali jedna posebna svadba mi je pomogla da se resim svih iluzija o tom poslu, klopi, picu, brzoj lovi itd sta vec nabrajaju ti 'profesionalci'.
    Davno sam bio pomocni fotograf za jednu svadbu u Kaludjerici, jos uvek mlad moj posao je vise bio da vozim drugog fotografa i kamermana i da tu i tamo uslikam i ja nesto, ali...ko je gledao recimo nase filmove crnog talasa sve mu je jasno kako je izgledala ta svadba.
    Na svadbi nema jedne zenske osobe da izgleda normalno, nema skoro nikog osim dece da ima sve zube na broju, muzikante samo sto na drvo nisu okacili da sviraju, sodoma i gomora kica i kojecega, i to traje od ranog jutra u jednom momentu ja lepo pitam sefa kad mogu da idem posto sam imao jos neke obaveze u zivotu....pa ovo traje do zore?!
    Posle tog iskustva svadbe za pare nikad i kad me zovu, odbijem, jedino nisam u mogucnosti prijateljima ali i od njih pozelim da izvrdam posto nemam ja zivaca za to sve kad je nas narod u pitanju, a mozda je i to sto slabo jedem pecenje
    Zagor likes this.

  7. #1277
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.328
    Lajkovi
    13230
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ma za klopu bih radije preporuku novosadske ekipe, za koju vidim da uživa uz nju i satove, a zaista mogu misliti kako je fotografima koji rade svadbe. Ja sam ovome jedva nacrtao da sam običan amater, mada mi se čini da lik sa iskazanim znanjem može slobodno da investira i u neki telefon.

    Da ti dam nesto satova i para za taj fotoaparat pa da idem da slikam svadbe, tu je lova.
    Ma dovoljna bi bila neka omegica štoper. U tom slučaju bih pristao na zamenu
    Bluesky and Elvedin like this.
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  8. #1278
    Istaknuti član Avatar korisnika tolarbo
    Član od
    11.11.2008.
    Poruke
    4.528
    Lajkovi
    30323
    Reputacioni uticaj
    83

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Au Neso, nisam znao da ces tako brzo stici do tog nivoa..
    Vrh!
    Neša likes this.

  9. #1279
    Stariji član Avatar korisnika DrAgod
    Član od
    3.6.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.227
    Lajkovi
    7892
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    151

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Dva najgora svadbena zanimanja su muzičar i fotograf.

    Muzika bi morala da ima životno osiguranje, jer od pijane naoružane bagre može lako da se strada.(pogovoto ako otpevaš samo dve od tri strofe plaćene pesme da bi naoružani starojko što pre "pustio" neku svoju, a onda dodje dever koji je inicijalno platio pesmu i hoće da ubije i starojka i kompletan bend, i par svatova nasumično, da naslovnica u Qriru bude što "šokantnija")

    Fotografi su u 90% slučajeva do te mere nametljivi da me prosto čudi kako medj' tim redovima nema više žrtava. Verovatno je to zato što se sve budale skupljaju oko muzike, a ostatak gostiju nije baš toliko agresivan.

    Sjajan tekst Nešo, i svaka čast na strpljenju. Mahom samo kažem da nisam zainteresovan i prekinem vezu. Iz iskustva znam da su takvi kupci i kasnije problematični, stalno se nešto žale. Imao sam slučaj gde je čovek kupio Raketu koju sam prodavao(za 10e, primer urednika) gde me je posle skoro 2 godine zvao da mi kaže kako je sat počeo da žuri i kako bi bilo bolje da ja njemu vratim novac a on meni sat, jer da je znao da mehanički satovi moraju povremeno, a bar jednom u 40 godina, da se servisiraju, ne bi ni kupio sat. Prosto: čim vidim da imam posla sa budalom, ne nastavljam prodaju. Mogu samo da zamislim šta bi se desilo da je kupio neki vintidz sat za veće novce.


    To be an engineer is a state of mind. It cannot be neither learned nor forgotten.
    Neša, Bluesky and Stepa like this.
    Being an engineer is a state of mind and therefore cannot be learned or forgotten!


  10. #1280
    Stariji član Avatar korisnika Petar012
    Član od
    29.11.2015.
    Poruke
    1.337
    Lajkovi
    4320
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Smešni oglasi (i komentari) za prodaju satova

    Ovo je strašno. Oglasio sam moj skx007, da bih ga zamenio za Monstera (opet...znam, znam, psihopata sam), samo dvojica su dali dobru ponudu, svi ostali su preprodavci koji obaraju cenu za 40%. Muka mi je kad pomislim da će sat otići u ruke nekom samo da bi ga odmah oglasio za malo veću cenu (a to se naravno neće desiti)
    Djordje Sugaris likes this.

Slične teme

  1. Smešne slike i video klipovi
    By dragon in forum Kafić
    Odgovora: 1513
    Poslednja poruka: 22.11.2023., 21:13
  2. Citizen BN0055-53E info i komentari?
    By sector77 in forum Citizen
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.10.2010., 12:54
  3. Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.11.2009., 20:50
  4. Sat Alberta Ajnštajna na prodaju
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.9.2008., 22:50

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •