Strana 603 od 616 PrvaPrva ... 103503553593599600601602603604605606607613 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 6.021 do 6.030 od ukupno 6159
Like Tree33573Likes

tema: Slike satova koji mi se sviđaju

  1. #6021
    Član
    Član od
    16.5.2018.
    Poruke
    137
    Lajkovi
    908
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Slike satova koji mi se sviđaju

    Citat sasa14 kaže: Pregled poruke
    Definitivno moj sledeći.Još da nađem ove boje, 41mm i da bude polovan do 1000€
    Ps.Ako neko ima takav neka se slobodno javi, kupujem odmah.

    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Ja bio zagrejan za beloga dok ga nisam video uzivo i probao ga. Isti model, s istim bezelom, samo beli cifer. Posle njega sam probao Oris Aquisa i tada sam definitivno shvatio da taj Aquaracer pored Orisa kod mene nema sta da trazi. To je stvar licnog ukusa

  2. #6022
    Član
    Član od
    22.5.2015.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    211
    Lajkovi
    1436
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Slike satova koji mi se sviđaju

    Citat Senecus kaže: Pregled poruke
    Ja bio zagrejan za beloga dok ga nisam video uzivo i probao ga. Isti model, s istim bezelom, samo beli cifer. Posle njega sam probao Oris Aquisa i tada sam definitivno shvatio da taj Aquaracer pored Orisa kod mene nema sta da trazi. To je stvar licnog ukusa
    I meni se Oris kao kompanija jako dopada - jos uvek nisu postali deo konglomerata, 10 godina servisni interval i 10 godina garancije na njihov in-house mehanizam, prave dopadljive i (cini se) izdrzljive satove (mada je ovo dopadljive jako subjektivna stvar)...

    Bio sam opasno zagrejan za propilot big date


    sad mi "brk zaigra" kad vidim ovaj plavi Big crown Cervo Volante

    Aquis mi je oduvek bio super slozen (jedino ovaj nestandardan prihvat za narukvicu)...

    Da ne linkujem sve modele - maltene da nema kolekcije ciji barem 1 model ne bi pazario.
    Nazalost nemaju predstavnistvo ovde kod nas da se modeli pogledaju uzivo a jedno je gledati slike na netu a drugo videti kako izgleda uzivo (npr ovaj Cervo Volante gore uzivo uopste ne vuce na tirkizno nego na plavo)...

    Skoro sam procitao odlican tekst o njima - evo linka
    【F】 Oris Is One Watch Away From Being The Best (fratellowatches.com)
    Zagor, don Alberto, mizzy and 3 others like this.

  3. #6023
    Član
    Član od
    16.5.2018.
    Poruke
    137
    Lajkovi
    908
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Slike satova koji mi se sviđaju

    Citat Zorg kaže: Pregled poruke
    I meni se Oris kao kompanija jako dopada - jos uvek nisu postali deo konglomerata, 10 godina servisni interval i 10 godina garancije na njihov in-house mehanizam, prave dopadljive i (cini se) izdrzljive satove (mada je ovo dopadljive jako subjektivna stvar)...

    Bio sam opasno zagrejan za propilot big date
    sad mi "brk zaigra" kad vidim ovaj plavi Big crown Cervo Volante
    Aquis mi je oduvek bio super slozen (jedino ovaj nestandardan prihvat za narukvicu)...

    Da ne linkujem sve modele - maltene da nema kolekcije ciji barem 1 model ne bi pazario.
    Nazalost nemaju predstavnistvo ovde kod nas da se modeli pogledaju uzivo a jedno je gledati slike na netu a drugo videti kako izgleda uzivo (npr ovaj Cervo Volante gore uzivo uopste ne vuce na tirkizno nego na plavo)...

    Skoro sam procitao odlican tekst o njima - evo linka
    【F】 Oris Is One Watch Away From Being The Best (fratellowatches.com)
    Shvatam problem oko nabavke u Srbiji i shvatam primedbu na Aquisov neobican prihvat za narukvicu. Ali sto se te narukvice tice - veruj mi na rec, neuporedivo udobnija narukvica za nosenje od bilo kojeg drugog sata iz konkurencije koji sam imao prilike staviti na ruku. Meni licno cak i bolja od Breitlingove profesionalke koju sam imao na Avengeru.

    Nedavno sam odlucio nabaviti sebi jedan malo ozbiljniji primerak sata i tu se lomim oko Tudor Black Baya 58 79030N, ali mi se tu umesao u pricu Aquis kalibar 400. Ali ako bi isao na kalibar 400, onda vise nebi imalo smisla zadrzavati limitiranog Clippertona, a to bi znacilo da se moram resiti sata sa najlepsim ciferom kojeg najvise volim jer ne vidim smisao da bi imao 2 Aquisa ...

  4. #6024
    Član
    Član od
    16.5.2018.
    Poruke
    137
    Lajkovi
    908
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Slike satova koji mi se sviđaju

    Znao sam da Rolex ima listu čekanja od oko 2 godine, ali sam se danas totalno neugodno iznenadio da se mora čekati i Tudora. Malopre zvao 2 radnje za Tudora da vidim imaju li BB 58 Black da može da se proba, u jednoj nema uopšte na stanju crni, u drugoj samo na nato narukvici što me ne interesuje. Trenutno vreme isporuke oko 9 meseci, i to ako vas odaberu! Iz jedne od dve radnje mi je žena na telefon rekla da oni na licu mesta odlučuju hoće nekoga da stave na listu ili ne! Ispadne da iz nekog razloga sat ne može svako da kupi !? Moram da priznam da sam u određenoj vrsti šoka, ne znam jel bi se smejao ili plakao jer ima matrijala i za jedno i za drugo.

    Gesendet von meinem SM-A505FN mit Tapatalk
    Baron, dule bg, VLADAN P and 3 others like this.

  5. #6025
    Član
    Član od
    22.5.2015.
    Lokacija
    Zemun
    Poruke
    211
    Lajkovi
    1436
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Slike satova koji mi se sviđaju

    Citat Senecus kaže: Pregled poruke
    Znao sam da Rolex ima listu čekanja od oko 2 godine, ali sam se danas totalno neugodno iznenadio da se mora čekati i Tudora. Malopre zvao 2 radnje za Tudora da vidim imaju li BB 58 Black da može da se proba, u jednoj nema uopšte na stanju crni, u drugoj samo na nato narukvici što me ne interesuje. Trenutno vreme isporuke oko 9 meseci, i to ako vas odaberu! Iz jedne od dve radnje mi je žena na telefon rekla da oni na licu mesta odlučuju hoće nekoga da stave na listu ili ne! Ispadne da iz nekog razloga sat ne može svako da kupi !? Moram da priznam da sam u određenoj vrsti šoka, ne znam jel bi se smejao ili plakao jer ima matrijala i za jedno i za drugo.

    Gesendet von meinem SM-A505FN mit Tapatalk
    Cuo sam da otvaraju novu firmu cije ce satove nuditi ako ljudi ne zele da se stave na listu cekanja za Tudor BB58
    Nesto kao cerka firma cerke firme - Tudor kucista sa Selita mehanizmima

    Sad malo ozbiljnije - ni ja ne razumem sta rade...
    Ako je uopste imalo smisla Tudor nuditi potencijalnom kupcu kao alternativu Rolex-u zbog predugackih listi cekanja za trazene modele ovo sto sad rade sa Tudorom nema smisla uopste - samo ce rasterati ljude

    Inace preporucio bih da sacekas mart (ili bese april?) - izbacice nove modele tada
    Senecus likes this.

  6. #6026
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Slike satova koji mi se sviđaju

    Ali Black stvarno dobro izgleda!

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
    Senecus likes this.

  7. #6027
    Član
    Član od
    16.5.2018.
    Poruke
    137
    Lajkovi
    908
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Slike satova koji mi se sviđaju

    Citat Zorg kaže: Pregled poruke

    Sad malo ozbiljnije - ni ja ne razumem sta rade...
    Ako je uopste imalo smisla Tudor nuditi potencijalnom kupcu kao alternativu Rolex-u zbog predugackih listi cekanja za trazene modele ovo sto sad rade sa Tudorom nema smisla uopste - samo ce rasterati ljude

    Inace preporucio bih da sacekas mart (ili bese april?) - izbacice nove modele tada
    Cuo sam se i preko nemackog Uhrforuma sa par ljudi s kojima se povremeno dopisujem kad netko od nas nesto trazi, dobio sam vec 5-6 ponuda za kupovinu odmah, ali mogu da kazem da su cene prilicno masne i imam samo jednu ponudu koja je ispod 3,5 hiljade, a tolika je i preporucena tudorova cena novog sata. Ali svi se vataju za te liste cekanja i zbog toga dizu cene polovnjacima.

    U svakom slucaju ova tvoja informacija da skoro treba da se pojavi nova kolekcija mi je dobro dosla. Vise bih voleo da se pojavi ovaj model sata sa nekim malim doradama, da umesto ovog simbola bude gore tudorova ruza na ciferu kao na 41mm modelu, i jos kad bi maknuli ove nitne sa narukvice ... mada je i sada ovaj sat lepotan sam po sebi!

  8. #6028
    Član Avatar korisnika sasa14
    Član od
    17.3.2013.
    Poruke
    338
    Lajkovi
    1175
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Slike satova koji mi se sviđaju


    Oris Chronos limited edition
    Poslednja ispravka: sasa14 (22.2.2022. u 15:55)
    eee, taunus, Zagor and 5 others like this.

  9. #6029
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Slike satova koji mi se sviđaju

    Sve mi se više sviđa ovaj Tissot. Mrzi me da tražim, jeli ovaj model sa plastičnim ankerom?

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

  10. #6030
    Stariji član Avatar korisnika Baron
    Član od
    19.3.2009.
    Lokacija
    Podgorica
    Poruke
    1.587
    Lajkovi
    5192
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Slike satova koji mi se sviđaju

    Opet Tissot, i oni po neki model nabodu...

    Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
    taunus, Zagor, don Alberto and 2 others like this.

Slične teme

  1. Slike ruskih satova
    By RUS in forum Ruski satovi
    Odgovora: 1262
    Poslednja poruka: 23.12.2022., 21:35
  2. Umetničke slike i satovi
    By fotopetar in forum Fotografija
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 7.3.2014., 20:30
  3. Slike Istočnonemačkih satova
    By Pobeda in forum Nemački Satovi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 8.7.2013., 20:27
  4. Umetničke slike i satovi
    By fotopetar in forum Fotografije satova
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 5.8.2012., 12:32
  5. Slike Laco satova
    By fotopetar in forum Fotografija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 29.7.2012., 21:46

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •