Strana 49 od 63 PrvaPrva ... 3945464748495051525359 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 481 do 490 od ukupno 622
Like Tree1604Likes

tema: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

  1. #481
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Ovakve teme me nekako uvek podsete na scene u filmovima kad su sastanci Anonimnih Alkoholičara i sl.

    Zdravo, ja sam Ivan, i ja sam satoholičar

    Na forum sam dospeo jer me je muka naterala. Supruga je rešila da mi pokloni sat ali da ja izaberem, što joj je bila jedna od najvećih grešaka u životu (pored one da je pred matičarem rekla DA). Od tada (a ima već par meseci) ne prođe dan da ne spomenem sat, a svaki odlazak u šetnju ili u neki tržni centar znači da će bar pola sata da razgleda satove (doduše, spram ostalih nekoliko sati koje ja provedem razgledajući druge stvari, to i nije tako strašno).

    Satove volim, ali ne tako da bi ih skupljao. Kad nešto takvo kupim, nosim dokle god je moguće jer se uglavnom vezujem za takve stvari (i dan danas kad moram da oujem cipele nosim Dr Martin's kupljene za veliku maturu, a to je bilo pre skoro 15 godina).

    U Novi Sad sam došao kad sam upisao fakultet, i tu ostao. Ona lakat krivina u Irigu je bila presudna da se ne vratim u Srem.

    Ako nekom treba pomoć iz oblasti građevinarstva, tu sam dobar.

    Od hobija bih izdvojio, knjige, muziku, fotografiju i Hi-Fi. Za ovo poslednje do sada nisam imao baš puno mogućnostu, ali će ubudućnosti sigurno biti.

    Nekad aktivno trenirao judo i košarku, a sad samo povremeno igram basket sa kolegama, a judo koristim kad padam sa bicikla (dva puta mi je treniranje judo-a spaslo život zbog pada pri brzini od oko 50km/h)

    Takođe sam pasionirani posetilac rock, metal i pank-rock svirki i koncerata, ali od kako je pre dve godine došao prvi, a u maju ove i drugi bandit u porodicu, supruga i ja slušamo uglavnom njihovo "pevanje". Kad malo porastu, babe će da ih čuvaju a mi opet odosmo da divljamo.

    Eto, toliko. Čini mi se da sam oborio rekord u dužini predstavljanja.
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  2. #482
    Istaknuti član Avatar korisnika MMario
    Član od
    19.3.2014.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.608
    Lajkovi
    30885
    Reputacioni uticaj
    334

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Neka si se ti nama predstavio, jbg i vreme je vec bilo. Mislim da napises par crtica o sebi....
    Jos da nas pozoves na kafu....., a do tada dodji ti k nama na kafu....osim kofeina i B vitamina ima u svim oblicima i kolicinama....
    ....vreme ce pokazati ili ce on pokazati vreme....

  3. #483
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Pa i bilo je krajnje vreme. Ovakav tekst mi najteže pada kad moram da napišem, što je pomalo u suprotnosti sa ekstrovernom ličnošću kakvu zbog posla imam.

    Za kafu sam već napisao u odgovarajoj temi.
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  4. #484
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Boktečoveče pa ja se nisam ni predstavio kako valja ni posle 6 meseci.

    Ime mi je Srđan rodom iz Siska. Živim u Valjevu al neretko šmugnem na primorje u Karin blizo Zadra gde mi je drugi dom. Otud konstantna jezička zbrka kako u pisanju tako i u izgovoru. Poslom nisam vezan za prostor hvala bogu. Radio sam svašta od konobarisanja po kruzerima do prodaje i zastupništva, agentura za italijanske štamparije. Trenutno vrtim umetnine i tražim umetnike po svetu kako bi ih zli galeristi odrali za zadnji cent. Hobi mi je skupljanje slika i grafika kad se ima novaca. Primarni posao mi spada pod dosadne finansije i praćenje kurseva i trendova raznoraznih valuta po svetu (ovo je dosadno pa nikom i ne spominjem) al uglavnom za Afriku, od Malavijske Kvache, Eritrejske Nakfe do Bocvanske Pule pa skroz do Južnoafričkog Randa pa to onda analiziram crtam grafike i farbam u boje i drvim cio božiji dan... To i nešto malo internet trafika od ovog uglavnom živim, nije da volim al živim. Volim Mjetalniju i pankersku muziku, tetovaže i dobru pivu. Poprilično sam krupan al se vadim na teške kosti i sanjam da jednog dana opizdim sa jednog na drugi kraj evrope u svom sopstvenom 1969 Dodge Charger-u ,a na ruci jedan dobar moonwatch...može i poljot i tenk u kombinaciji. Volim dobru klopu i dobre satove i vesele ljude, mada su mi draži teški cinici.

    Svako dobro
    milan zmaj, vladas, jagos and 9 others like this.
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


  5. #485
    Član Avatar korisnika lookic
    Član od
    1.3.2015.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    461
    Lajkovi
    1466
    Reputacioni uticaj
    97

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Dobrodošli mi vama.
    Što bi Pantelija rekao, ko je nas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti.
    vladas and Satoman like this.
    Lekar mi je prepisao da jedem malo ali često. Ono malo mi polazi za rukom, ono često mnogo teže (Magnus&Bunker)

  6. #486
    Istaknuti član Avatar korisnika taunus
    Član od
    29.7.2011.
    Lokacija
    45'42"09"sgs19"22"28ïgd
    Poruke
    3.917
    Lajkovi
    49394
    Reputacioni uticaj
    51

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Par meseci,pa sest meseci...moj prvi post je bio ovde posle cini mi se tri godine ,da da 3 godine aktivnog svakodnevnog citanja i pracenja.Sad mi malo cudno kad razgovaram sa forumasima pa kao da neke ljude poznajem licno(a samo sam citao njihove postove,sale i zezanja) a nismo ni PP razmenili.Nekih i nema duze vreme na forumu ali mi ostali u secanju po dobrim satovima...

  7. #487
    Član Avatar korisnika Satoman
    Član od
    6.2.2015.
    Lokacija
    Valjevo
    Poruke
    149
    Lajkovi
    852
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    I ja sam se igro tog forumskog voajerisanja dobre dve godine, no čini mi se da sam smogo snage da zborim i da se učlanim pre nešto više od pola godine, ako ne grešim, uf eno piše 9 meseci auuu.
    milan zmaj, vladas and MMario like this.
    “Speed has never killed anyone. Suddenly becoming stationary, that's what gets you.” J.Clarkson


  8. #488
    Mlađi član Avatar korisnika caye
    Član od
    23.2.2015.
    Lokacija
    Osijek
    Poruke
    37
    Lajkovi
    315
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Pozdrav ljubiteljima satova! Nakon nakog vremena lurkanja, vrijeme je i da se predstavim. Još je jedan frend nahvalio portla, kao, super su, entuzijastični, ali ništa ja njemu ne vjerujem


    Moje ime je Goran, iz Osijeka, u satovima sam relativno kratko, pokupio sam taj hobi prije jedno godinu dana, ali nevjerojatno kako svaki dan možeš nešto zanimljivo pročitati i naučiti (ili se preneraziti), ali kao svaki hobi, njega čini i ekipa koja se skuplja oko njega


    Enihao, nisam siguran da imam baš nešto pametno za reći, ali nemojte mi zamjeriti (mislimda me lagano puca sredovječna kriza )


    E da, kao mlad sam trenirao judo, pa oprezno sa mnom Dok nisam sredio tetive na nozi, redovito sam trčao, a sada sam pravi slavonski krmak
    RUS, vladas, HADzI DALIBOR and 8 others like this.

  9. #489
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Dobrodosao na forum!

    Nadam se da nece sve ostati na kuckanju, da ce se i popiti neka kafica, ili pivo uzivo, a znam da je tako nesto u planu...
    caye likes this.
    "I have no idols. I admire work, dedication and competence." - Ayrton Senna

  10. #490
    Mlađi član Avatar korisnika caye
    Član od
    23.2.2015.
    Lokacija
    Osijek
    Poruke
    37
    Lajkovi
    315
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Predstavite se - cime se bavite, koji vam je hobi...

    Citat RUS kaže: Pregled poruke
    Dobrodosao na forum!

    Nadam se da nece sve ostati na kuckanju, da ce se i popiti neka kafica, ili pivo uzivo, a znam da je tako nesto u planu...
    Sredio auto, popravio kvačilo, čak se do Broda zaletilo za testiranje Sam da sredimo obaveze i ulovimo malo vremena i eto nas
    milan zmaj, vladas, jagos and 1 others like this.

Slične teme

  1. Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 20.8.2011., 15:15
  2. Fotografija kao hobi
    By ANGEL II in forum Kafić
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 30.7.2011., 19:46
  3. CITIZEN AT0956-50E ili AT0861-54E - Koji sat kupiti?
    By bulzum in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 27.10.2010., 22:20
  4. Koji sat do 40.000 din i oko 20-25.000
    By Click in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.1.2009., 23:56
  5. Junghans sat - Koji je ovo model?
    By KLL in forum Opšti forum
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 2.1.2009., 20:25

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •