Strana 70 od 413 PrvaPrva ... 206066676869707172737480120170 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 691 do 700 od ukupno 4128
Like Tree5873Likes

tema: Off topic chat zez soba!

  1. #691
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Imam potrebu da vas obavestim kolika sam konjina!!!
    Zbog nekih problema sa kompom morao sam dati da se reinstalira operativni sistem.
    Poenta-Izgubio sam SVE LINKOVE vezane za satove koje sam sakupljao GODINU DANA!!!
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  2. #692
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Pa sto ne nepravi backup svih linkova?Ja to radim s vremena na vreme i cuvam na particiji gde mi nije operativni sistem i koji nikada ne brisem.

  3. #693
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    I ja sve ostalo čuvam u delu gde mi nije operativni sistem a ovo mi je bilo pod Favorites.
    Citat Djordje kaže: Pregled poruke
    Pa sto ne nepravi backup svih linkova?
    Pa.kažem-Zato što sam KONJINA!
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  4. #694
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Nakon ovoga,sigurno ces.

  5. #695
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Zanemarite ovaj post.Nešto sam probao
    Priložene slike Priložene slike Off topic chat zez soba!-cas1.jpg  
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  6. #696
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Bože mili, na šta se u ovoj gladnoj Srbiji bacaju pare.

    link
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  7. #697
    Moderator Avatar korisnika VLADAN P
    Član od
    18.10.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    8.628
    Lajkovi
    18027
    Reputacioni uticaj
    281

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    NOAM CHOMSKY

    STRATEGIJA MANIPULACIJE STANOVNIŠTVOM PUTEM MASOVNIH MEDIJA


    1) PREUSMERAVANJE PAŽNJE

    Pažnju javnosti preusmeravati sa važnih problema na nevažne. Prezaposliti javnost poplavom
    nebitnih informacija, da ljudi ne bi razmišljali i stekli osnovna saznanja u razumevanju sveta.
    2) STVARANJE PROBLEMA
    Ta metoda se naziva i "problem-reagovanje-rešenje". Treba stvoriti problem, da bi deo javnosti
    reagovao na njega. Na primer: izazvati i prenositi nasilje sa namerom, da javnost lakše prihvatiograničavanje slobode, ekonomsku krizu, ili da bi se opravdalo rušenje socijalne države.
    3) POSTUPNOST PROMENA
    Da bi javnost pristala na neku neprihvatljivu meru, uvoditi je postepeno, "na kašičicu", mesecima
    i godinama. Promene, koje bi mogle da izazovu otpor, ako bi bile izvedene naglo i u kratkom
    vremenskom roku, biće sprovedene politikom malih koraka. Svet se tako vremenom menja,
    a da to ne budi svest o promenama.
    4) ODLAGANJE
    Još jedan način za pripremanje javnosti na nepopularne promene je, da ih se najavljuje mnogo
    ranije, unapred. Ljudi tako ne osete odjednom svu težinu promena, jer se prethodno privikavaju
    na samu ideje o promeni. Sem toga i "zajednička nada u bolju budućnost" olakšava njihov prihvat.
    5) UPOTREBA DEČJEG JEZIKA
    Kada se odraslima obaraća kao kad se govori deci, postižemo dva korisna učinka: javnost
    potiskuje svoju kritičku svest i poruka ima snažnije dejstvo na ljude.Taj sugestivni mehanizam
    u velikoj meri se koristi i prilikom reklamiranja.
    6) BUĐENJE EMOCIJA

    Zloupotreba emocija je klasična tehnika, koja se koristi u izazivanju kratkog spoja, prilikom
    razumnog prosuđivanja. Kritičku svest zamenjuju emotivni impulsi (bes, strah, itd.) Upotreba
    emotivnog registra omogućava pristup nesvesnom, pa je kasnije moguće na tom nivou sprovesti
    ideje, želje, brige, bojazni ili prinudu, ili pak izazvati određena ponašanja.
    7) NEZNANJE
    Siromašnijim slojevima treba onemogućiti pristup mehanizmima razumevanje manipulacijenjihovim pristankom. Kvalitet obrazovanja nižih društvenih slojeva treba da bude što slabiji ili
    ispod proseka, da bi ponor između obrazovanja viših i nižih slojeva ostao nepremostiv.
    8) VELIČANJE GLUPOSTI

    Javnost treba podsticati u prihvatanju prosečnosti. Potrebno je ubediti ljude da je (in, u modi),
    poželjno biti glup, vulgaran i neuk. Istovremeno treba izazivati otpor prema kulturi i nauci.

    9) STVARANJE OSEĆAJA KRIVICE
    Treba ubediti svakog pojedinca da je samo i isključivo on odgovoran za sopstvenu nesreću,
    usled oskudnog znanja, ograničenih sposobnosti, ili nedovoljnog truda. Tako nesiguran i pot-
    cenjen pojedinac, opterećen osećajem krivice, odustaće od traženja pravih uzroka svog polo-
    žaja i pobune protiv ekonomskog sistema.

    10) ZLOUPOTREBA ZNANJA
    Brz razvoj nauke u poslednjih 50 godina stvara rastuću provaliju između znanja javnosti i onih
    koji ga poseduju i koriste, vladajuće elite. "Sistem", zaslugom biologije, neurobiologije i praktične
    psihologije, ima pristup naprednom znanju o čoveku i na fizičkom i na psihičkom planu.
    Djordje, vladas, jagos and 3 others like this.
    ZAJEDNO SMO SKUPA!

  8. #698
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Izjava selektora fudbalske reprezentacije Srbije nakon poraza od Slovenije...

    Skoro da sam ubeđen sam da bi Stanković, Krasić, Kolarov ili čak Pantelić bolje izveli penal od Vidića, ali prevelika je odgovornost da kao jedan selektor vi budete taj koji će odlučivati o tome ko će izvesti najstrožu kaznu. Zbog toga sam odlučio da igrači na licu mesta igrom zimi-zami-zum odrede ko će izvesti penal. Verujte mi da sam se za glavu uhvatio kada sam video da se Vidić približava lopti, ali šta da se radi, tako je htela sudbina.

    izvor vesti: link
    vladas, jagos, vlax and 2 others like this.
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  9. #699
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    ^
    "struka" na prvom mestu !
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  10. #700
    Stariji član Avatar korisnika banja
    Član od
    1.12.2010.
    Lokacija
    Srbija medju sljivama!!!
    Poruke
    594
    Lajkovi
    706
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    ^

    Hehehe, ma bre ljudi, sto se nervirate...Ja sam od fudbala odustao jos davnih dana...Hvala Bogu pa smo dobri u ostalim sportovima..
    Historia est magistra vitae!

    Ljudi su kao satovi, neki žure, neki kasne, a ima i pokvarenih.

Slične teme

  1. Chat
    By milan zmaj in forum Ankete
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 2.1.2012., 14:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •