Strana 39 od 413 PrvaPrva ... 293536373839404142434989139 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 381 do 390 od ukupno 4128
Like Tree5873Likes

tema: Off topic chat zez soba!

  1. #381
    Stariji član Avatar korisnika Marko 5
    Član od
    5.2.2010.
    Lokacija
    Srbija - Beograd
    Poruke
    1.023
    Lajkovi
    587
    Reputacioni uticaj
    20

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ljudi primetio sam da ste svi nesto rezervisani u poslednje vreme... Sta se to dogadja?
    Ocekujem gomilu postova kad ono nista...
    Ajde razvezite,postavljajte satove,vase misljene i slicno,kao nekad

    I nemojte da vas opominjem opet!

    Veliki pozdrav!

  2. #382
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Nylon nato strap (kais)

    Citat ANGEL II kaže: Pregled poruke

    Ma nemaš predstavu ko sve radi
    Otisao ja do lokalnog prodavca,koji za sebe kaze da je diler vitanova,a ima jednu 5-u u radnji. Pitam ima li seiko 007,a on ce meni "sta 007". Seiko skx007 rekoh. Covek sede za komp,otvori vitanov-ov sajt,ukuca rec skx 007 u polje za pretragu i kako mu nista nije izbacilo,jer nema taj model u ponudi,okrece se i kaze mi "taj sat ne postoji,jesi siguran da se tako zove"

  3. #383
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nylon nato strap (kais)

    Citat 23jewels kaže: Pregled poruke
    Otisao ja do lokalnog prodavca,koji za sebe kaze da je diler vitanova,a ima jednu 5-u u radnji. Pitam ima li seiko 007,a on ce meni "sta 007". Seiko skx007 rekoh. Covek sede za komp,otvori vitanov-ov sajt,ukuca rec skx 007 u polje za pretragu i kako mu nista nije izbacilo,jer nema taj model u ponudi,okrece se i kaze mi "taj sat ne postoji,jesi siguran da se tako zove"
    Eto da se ubiješ, jednom su tražili radnika u nekoj prodavnici, pošaljem propratno pismo u kome pišem šta znam o satovima, menjanje kaiševa, narukvica, baterija i slično, sve što su tražili...misliš da su me pozvali barem na razgovor...

  4. #384
    Istaknuti član Avatar korisnika jagos
    Član od
    4.11.2009.
    Poruke
    2.683
    Lajkovi
    5664
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Nylon nato strap (kais)

    ja sam pre par meseci u podgorici usao u odlicno snadbevenu radnju osrednjih satova.pitao sam prodavacicu za neke satove koji je mehanizam u njima kvarcni ili mehanicki.ona mi kaze ETA.kazem u redu eta ali da li je kvarc,navijac ili automatik a ona kaze ne ,ne nije to to je ETA.

  5. #385
    Istaknuti član Avatar korisnika 23jewels
    Član od
    9.10.2010.
    Poruke
    2.174
    Lajkovi
    7987
    Reputacioni uticaj
    230

    Određen forumom Re: Nylon nato strap (kais)

    mozda nisu znali mail da otvore,sto nisi poslao depesu

  6. #386
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Nylon nato strap (kais)

    Ne znam šta se čudite za neobaveštenost prodavaca. Prvo pitanje na intervjuu za takve poslove je "jel pristajete na platu od 200€?". Ako pristane to je to. Jasno je onda ko se prijavljuje na takve poslove. Ili neko kome su to krajnji dometi, pa ni ne može/ume bolje ili neko ko je ima veće kapacitete, al je očajan pa prihvata bilo šta. Jasno je posle da je potpuno nezainteresovan da se smara sa gomilom budala koje ulaze u radnju. Znam dobro posao iz maloprodaje i servisa satova (iz najbližeg okruženja), to je horor od posla. Tih 5% ljudi što uđe normalnih, što znaju šta hoće i nisu ušli samo da se ugreju se utope u more ostalih.

    Ja se uvek sam informišem o proizvodu koji me interesuje. Bio to sat ili usisivač. Stvarno ne pamtim kada sam nešto smisleno čuo od prodavca, a da to nije deklamovanje karakteristika koje ionako pišu odmah pored cene. To je cena našeg "napretka" poslodavci uvek prvo krešu troškove na platama, nijedan nije uzeo auto koji manje troši ili promenio mesto za letovanje. Samim tim, u maloprodajama im rade nezadovoljni, nesposobni, bezvoljni ljudi.

  7. #387
    Stariji član Avatar korisnika ANGEL II
    Član od
    7.11.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.353
    Lajkovi
    387
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Nemoj tako nikname...na mestu prodavca rade ljudi i sa jakim fakultetima jer nemaju posao u struci...prodaju donji veš, rade kao delikatesdzije, mesari i slično.
    Aj mi objasni ovo...prodavnica gde se prodaju aparati, uđem i pitam za DSLR aparate, a ona meni kaže nemamo, imamo samo Nokon, Canon, Olimpus ali ova cica nije stajala gde prodaju frižidere već za pultom gde se prodaju aparati i šta ja da joj kažem na to...

  8. #388
    d1d
    d1d je offline
    Stariji član Avatar korisnika d1d
    Član od
    19.1.2011.
    Lokacija
    Vojvodina - Novi Sad
    Poruke
    1.296
    Lajkovi
    1128
    Reputacioni uticaj
    23

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    ^ pa pitaj je za frizider, mozda krene pricu o DSLR-ovima. Jadnica, mozda joj se sve zbrkalo i pomesalo u glavici....., a sigurno je popis robe ucila napamet celu noc.
    to je dobar plan, krenes polako pricu o friziderima, predjes preko ves masine i usisivaca, pomenes i usput neki mikser, a zapitas je posebno za odredjeni blender..... e, sad si vec premotao "spiku" u njenoj glavici do fotoaparata, koji su obicno u popisu poslednji, i sad je spremna da je pitas za DSLR.
    eeeee.... Angel, Angel..... moras nezno i takticki sa onima za pultom
    :o
    "I'm very proud of my gold pocket watch. My grandfather, on his deathbed, sold me this watch." - Woody Allen.

  9. #389
    Član
    Član od
    16.1.2011.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    452
    Lajkovi
    1595
    Reputacioni uticaj
    26

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat ANGEL II kaže: Pregled poruke
    Nemoj tako nikname...na mestu prodavca rade ljudi i sa jakim fakultetima jer nemaju posao u struci...prodaju donji veš, rade kao delikatesdzije, mesari i slično.
    Pa baš sam ja to i rekao. Znam za nekoliko takvih slučajeva. Zamisli kolko je motivisan neko sa diplomom farmaceutskog primoran da radi u prodavnici bele tehnike, satova, nakita. Džabe si gulio fax, džabe radiš, svako ko uđe ima pravo da se istresa na tebe, 80% tih koji ulaze su potpuni idioti itd.

  10. #390
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.492
    Lajkovi
    36956
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat nickname kaže: Pregled poruke
    Pa baš sam ja to i rekao. Znam za nekoliko takvih slučajeva. Zamisli kolko je motivisan neko sa diplomom farmaceutskog primoran da radi u prodavnici bele tehnike, satova, nakita. Džabe si gulio fax, džabe radiš, svako ko uđe ima pravo da se istresa na tebe, 80% tih koji ulaze su potpuni idioti itd.
    Pa nickname evo ja,kazes bankar uh pare sve oko tebe su pare, a trazim nekog mendzera da radim u prodavnici satova..doduse bas ne za 200 ali za 350 bi....
    jel ja sa mojim stresom znas koliko dobijam kad oduzmem onih 100 kolika mi je razlika..jedno 10 godina zivota...a odlazio bi na posao nasmejan jer bi bio u okruzenju ljubimaca uhhhhhhhhhhhhhhh ajde neko ko ima radnju da procita ovo...
    a istreniran da radim i prodajem...kredite ))))

    next year at this time I'll be a millionaire




Slične teme

  1. Chat
    By milan zmaj in forum Ankete
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 2.1.2012., 14:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •