Strana 329 od 413 PrvaPrva ... 229279319325326327328329330331332333339379 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 3.281 do 3.290 od ukupno 4128
Like Tree5873Likes

tema: Off topic chat zez soba!

  1. #3281
    Mlađi član
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    50
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    добро изгледа, има за те паре и ово што сам навео да се узме, ове марке носе они што имају јахте, све линије су им у том стилу, знам да има један крај у стокхолму, такорећи улица који важи за екстремно богат и сви млади носе такве ја их зовем морске мајице и беж шортсеве и оне морске патике, није то гардероба која је скупља од ове твоје мајице

    не знам за лакосту, нисам га никад имао, само патике давно, мислим да су и ону јако прецењени и да имају свакакве производе, боље и лошије, односно тање и дебље мајице али су ми и даље драги, волим тог крокодила
    Nesto na foru kao SCOTCH&SODA su te stvari sto si mi rek'o? One su malo skuplje, ali sad kad je sezonski popust mogu da se nadju za male pare. A za lakostu sam pitao zato sto znam da su pre bili opasno dobri po kvalitetu tih polo majica, bar tako kazu ovi stariji.
    Napravi, uzmi, otmi ili prevari nece doci sami dinari ni euri i kidaj grebi celog sebe upotrebi i u zivot se usmeri, ali nemoj sebi!

  2. #3282
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Te dobre Lacoste su, dok nije pao berlinski zid pravljene u Francuskoj, bile su neuništive i trajale su decenijama, ne godinama. Sada su lošije nego pre, ali i dalje su zadovoljavajućeg kvaliteta. Cene kod nas su OK u poređenju sa inostranstvom, nisu veće, često imaju popust od oko 20%. Tip: gađaj neku jednobojnu, to je najšmekerskija varijanta. Problem kod nas je što je mali izbor boja.
    Kad je Ralph u pitanju u TC Ušće u xyz ih drže, obično pred kraj sezone idu i 50% dole. Tada može da se ubode po dosta dobroj ceni svašta, može i za 50ak evra da se nađe i OK džemper ili jakna za <100 evra.
    Ako te put ikad nanese na Parndorf kod Beča ili Fox town u Švici tu uvek ima da se po nešto nađe baš, baš jeftino.

    Imaš kod nas da kupiš i USPA marku, oni isto imaju konjića slično Ralfu, jeftiniji su i OK je kvalitet.Ova marka je strašno popularna u Turskoj, imam utisak da to tamo svi nose.

    Pogledaj još i Navigare kod nas, ima ih, isto su šmekerica, nisu mnogo skupi.
    Takođe, ako ubodeš Napapijri na rasprodaji to je OK, inače otkidaju.

    Ali iskreno, krokodil i konjić su oduvek bili i ostali zakon...
    Da ne dužim, mogao bih do sutra, ali to je tema za neke druge forume.
    Poslednja ispravka: piksi (8.8.2015. u 16:13)

  3. #3283
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    ma kakav skoč i soda, ovo je klasa, imaš njihove sajtove pa pogledaj, to je šmekerica što kaže piksi, on je dosta stariji pa zna, te Hackett majice su debele kao džemperi i nose se sa dignutom kragnom, ragbi majice, u londonu imaju ogromnu robnu kuću, klasa barberija su ali nisu kliše, štaviše barberi ima ka i lakosta, sve lošiji kvalitet, svašta prave, ali haket još uvek ne

    imaš i ove norvežane isto, skupi su jako, imaš i pol i šark, north sails i ko zna šta sve ne

    a za kp nemam pojma, tamo samo ordiniraju svakakvi preprodavci, šta god da prodaš, kupio je preprodavac, koja god sekcija, mahom sve preprodavci, više ni ne ulazim tamo

  4. #3284
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Danas sam kupio 4 komada za plažu.
    Domaća proizvodnja, firma Panter, imaju nekoliko radnji po gradu. Odličan im je pamuk.
    Sve 4 plaćene 3.000 rsd
    Naziv: 20150808_183843.jpg, pregleda: 331, veličina: 227,1 KB
    Poslednja ispravka: piksi (8.8.2015. u 17:50)
    arch_m and Nikola M. like this.

  5. #3285
    Mlađi član
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    50
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat piksi kaže: Pregled poruke
    Danas sam kupio 4 komada za plažu.
    Domaća proizvodnja, firma Panter, imaju nekoliko radnji po gradu. Odličan im je pamuk.
    Sve 4 plaćene 3.000 rsd
    Naziv: 20150808_183843.jpg, pregleda: 331, veličina: 227,1 KB
    Nisam cuo za taj brend, je l' je ova skroz gore levo pored crvene bela majica i nije u V? Od tih obicnih majica kratkih i dugih rukava, obozovam sa vintage printovima. Dizajnirao sam odavno nesto slicno za LEGEND, bila je majica dugih rukava, ali nemam sliku na ovom racunaru, inace rezolucija je mala, inace razmisljam da uzmem i da kupim neke obicne majice i bluze bez printova i posto vec imam firmu koja bi mi radila stampu da odradi to sa mojim printovima, pa bih ja mozda malo izbelio kuci te majice, da dobiju taj vintage fazon kao sto radi npr. REPLAY. Cisto za sebe da ja nosim, ako se javi interesovanje, mozda nesto vise, posto evo krecem u 4. godinu srednje, uskoro ce kraj, razmisljam fakultet, ako to ne uspe, neka kao zelja je da imam brend ili da dizajniram za nekog, posto vec jesam za taj LEGEND, cekam poziv mozda iz Santosa, pa cu videti. PS.- Odlicna je ova majica sa trouglovima isto, sto vuce na bordo.
    Napravi, uzmi, otmi ili prevari nece doci sami dinari ni euri i kidaj grebi celog sebe upotrebi i u zivot se usmeri, ali nemoj sebi!

  6. #3286
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Ona levo je bela, samo je ova što je isturena napred na V, ostale su okrugao izraz.
    Firma je domaća, ja sam ovo kupio u njihovoj radnji u Ustaničkoj, odmah do SBB.
    Imaju kvalitetan pamuk, to znam po stvarima koje sam kupovao za ćerku. Mnogo je bolji kvalitet njihovih dečijih stari nego Zarinih i Benettonovih npr.
    Super mi je to kad neko naš napravi dobar proizvod po povoljnoj ceni.
    Inače ove majice me podsećaju po dizajnu i kvalitetu na, npr. QuickSilver, ili po dizajnu na Esprit ( te dve firme sam pre par godina takođe uzimao za plažu)
    Poslednja ispravka: piksi (8.8.2015. u 18:51)
    Nikola M. likes this.

  7. #3287
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    hvala piksi za prodavnicu, ja volim domaće da kupujem, uvek kad ima nešto da se nađe i kad ne treba ak je lepo ja uzmem, inače isto mislim da je kvalitet naših stvari dosta dobar, pogotovo od kože, nije kao u vreme jus standarda, daleko smo od jusa ali opet je bolje nego ove izvikane stvari koje šiju robovi

    vidi ja sam uzeo ove cipele naše su, zatim jedne strašne patike, crne, kožne, elegantne i špicaste, unutra od kože, nemam sliku njih ali su prelepe, a i ove čizme su isto domaće, tigar znak za izvoz, izvze ih u dvadesetak zemalja sveta, to mi je za zimu, slike iz arhive, sve domaće

    Off topic chat zez soba!-img_20140830_231956.jpgOff topic chat zez soba!-img_4397.jpg

    monu isto kupujem, a imam i ovu torbu od kože, novčanici, kaiševi odličan kvalitet

    Off topic chat zez soba!-img_4342.jpg
    Priložene slike Priložene slike Off topic chat zez soba!-img_4339.jpg  
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (8.8.2015. u 19:11)
    piksi and arch_m like this.

  8. #3288
    Mlađi član
    Član od
    7.1.2015.
    Poruke
    50
    Lajkovi
    35
    Reputacioni uticaj
    10

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Citat piksi kaže: Pregled poruke
    Ona levo je bela, samo je ova što je isturena napred na V, ostale su okrugao izraz.
    Firma je domaća, ja sam ovo kupio u njihovoj radnji u Ustaničkoj, odmah do SBB.
    Imaju kvalitetan pamuk, to znam po stvarima koje sam kupovao za ćerku. Mnogo je bolji kvalitet njihovih dečijih stari nego Zarinih i Benettonovih npr.
    Super mi je to kad neko naš napravi dobar proizvod po povoljnoj ceni.
    Inače ove majice me podsećaju po dizajnu i kvalitetu na, npr. QuickSilver, ili po dizajnu na Esprit ( te dve firme sam pre par godina takođe uzimao za plažu)
    Hvala i od mene dobijas Piksi sto si spomenuo brend, bio sam na njihovom sajtu, bas imaju dobre vintage majice, kontaktiracu ih, imam nesto da im ponudim od mojih dizajna.

    PS.-Sto kazete obojica, i ja volim stvarno domace, nije bitno sta je u pitanju. Pa i ovi Tesla televizori su mi vrhunski sad, stvarno bi bilo lepo da se vise brendova otvaraju kod nas, koji lice na svetske. Samo mi reci ako nije tajna koliko si platio samo jednu majicu, bilo koju, ako si je uzeo na popustu, reci cenu bez popusta.
    Napravi, uzmi, otmi ili prevari nece doci sami dinari ni euri i kidaj grebi celog sebe upotrebi i u zivot se usmeri, ali nemoj sebi!

  9. #3289
    Istaknuti član Avatar korisnika piksi
    Član od
    9.7.2014.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.287
    Lajkovi
    29467
    Reputacioni uticaj
    691

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Crvena je 650, na popustu je 500, ona je jedino bez rukava, prava plažna. (Inače to je dečiji model)
    Ostale su sa kratkim rukavima, cena 1.000, sa popustom 800.
    Poslednja ispravka: piksi (8.8.2015. u 19:22)

  10. #3290
    Stariji član Avatar korisnika himmelstrider
    Član od
    25.9.2013.
    Poruke
    984
    Lajkovi
    516
    Reputacioni uticaj
    22

    Određen forumom Re: Off topic chat zez soba!

    Moracu da kupim veliku zastavu...

    Off topic chat zez soba!-jumping-dolphins-sea.jpg

    Svaka cast momci !
    VLADAN P, skydrummer and Zagor like this.
    "Vecina drustva zna sta je amortizer, sta je gibanj, sta je obarac, snajperski nisan... samo ja znam kako oni rade, i samo ja konstantno ucenje o tome vidim kao normalno."

Slične teme

  1. Chat
    By milan zmaj in forum Ankete
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 2.1.2012., 14:01

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •