Strana 17 od 18 PrvaPrva ... 7131415161718 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 161 do 170 od ukupno 174
Like Tree222Likes

tema: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

  1. #161
    Počasni član Avatar korisnika milan zmaj
    Član od
    20.12.2008.
    Lokacija
    SRBIJA.Beograd
    Poruke
    9.487
    Lajkovi
    36921
    Blogovi
    2
    Reputacioni uticaj
    159

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    Dobre su

    Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
    srdjanr likes this.

    next year at this time I'll be a millionaire




  2. #162
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    Ponovih se. RB Clubmaster Blaze 2017. Brushed gold

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  3. #163
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    druže koji je smisao da kupuješ vrhunske naočare, koje su naravno luksuzan proizvod i statusni simbol ali ipak su nove preskupe, pa bi kupio kradene od šanera, mislim nemoj se uvrediti mollim te, ali kupovati sat bez porekla, naočare, parfem ili bilo šta što je malo, a skupo je meni mnogo, mnogo ružno i tužno


    primećujem da je ta navika da se kupuje roba ispala iz kamiona ovde naročito popularna, što samo o nama kvari još više utisak, bojim se da smo ne samo smetlište evrope za izrabljena vozila, već i za robu "ispalu iz kamiona"

    persol 649 i 714 nisu na popustu, potpuno se ručno izrađuju od prirodnih materijala, ne od plastike, najčešće ih skoro nigde nema, pa se poručuju i čeka se do tri meseca da ti ih naprave jer je proizvodnja minimalna i potpuno ručna, persol ograničava njihovu proizvodnju, kako ne bi narušio kult, sam materijal sazreva četiri meseca kako bi mogao da se obradi i pretvori u okvir, radi se o acetatu koji je poreklom iz pamuka


    Citat shade kaže: Pregled poruke
    Drugari,
    vidim da je zamrla tema, al ajd ipak da pitam pa ako neko vidi vidi..
    Zanimaju me persol 649 - 54mm, može i 714.
    Po BG-u u radnjama ima samo 714 i to u TC stadion, al su paprenih 27k, još mala veličina tj 52mm.

    Kako ste i gde nabavljali vi te vaše persolke....jel na nekim popustima, online ili ima neki šaner koji valja originalne tj. da je siguran?

    Pozdrav

    P.S.: Ako imate broj nekoga može na pp
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (14.9.2017. u 19:09)
    eee, piksi and mimamimic like this.

  4. #164
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    Sad su bile na baš dobrim popustima u Solunu u skoro svim radnjama. Mogle su za ispod 200 da se kupe, solidno. Moj savet je da se ne zezaš sa fejk naočarima, oči su u pitanju. Nema cenu. A ti 'saneri' prodaju samo kopije koje pristojno izgledaju, nema toga više ka devedesetih da se ide u Bari po buticima da šanira pa nazad.

    Čujem da ima neka ekipa koja radi ove tržne centre. Plaćaš 30% cene artikla, da ti ga on kupi :-)

    Meni to nije ružno i tužno, naprotiv, treba sve nabavljati na sivo što je moguće. Ove Clubmaster sam u Solunu dobio za 100€ skoro bez pitanja u Ray Ban radnji. Kod nas su skoro 200€. Ja to neću da im plaćam kad god nisam bukvalno prinuđen i nemam drugi način. A naći ću uvek.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Poslednja ispravka: Uros GT (14.9.2017. u 20:01)

  5. #165
    Član Avatar korisnika mimamimic
    Član od
    18.4.2016.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    159
    Lajkovi
    774
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    za Uros GT
    urke ti ako nece toliko da placas uvek ima neka alternativa(kupis jevtinije ali manje kvalitetnije naravno)..nadjes nesto prema svojim mogucnostima..
    meni je degutantno iODVRATNO da nosim bilo sta sto je ukradeno..jednostavno nije to to..ne osecam se lepo, a i oteto prokleto kako kaze nas narod
    Vladimir NS, piksi and Haifisch23 like this.
    ko drugome jamu kopa sam u nju pada

  6. #166
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    Ma daj, pa ko jos veruje da ti takozvani šaneri zaista šaniraju. Pritom nisam nikad kupovao od njih jer su to sve kopije. Jedno su moje mogućnosti a drugo je bahata ugradnja naših trgovaca koji rade sa 300-400% maržama. Kako mi je ova u Solunu dala popust sa 220 na 100€? Da nije mozda u minusu, poklonila mi? Računarske komponente su dobar primer takođe. Pa i satovi. Kad kažem sivo ne mislim na kradeno. Odeća je posebna priča.

    Te šanirane Persolke su 40€ na Gearbestu. Naručio sam ih drugaru pre godinu dana. Baš ozbiljna replika. Da nemaš original pored teško da bi posumnjao u autentičnost. Od kutije, samih naočara, krpice, šrafcigera koji se dobije...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Poslednja ispravka: Uros GT (14.9.2017. u 20:40)

  7. #167
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.052
    Lajkovi
    30924
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    Jedno pitanje.
    Kazes Urose da si cuo da postoji neka ekipa (citaj kriminalci) koji rade trzne centre (citaj kradu po trznim centrima ) i preprodaju kradenu robu za 30% od prodajne vrednosti u trznim centrima. Onda u sledecej recenici kazes da to tebi nije tuzno i ruzno, naprotiv itd.

    Pa da li je moguce?

    Na stranu kolike su kod nas trgovacke marze.
    Poslednja ispravka: skydrummer (14.9.2017. u 20:44)

  8. #168
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    Sad kad pročitam stvarno tako deluje, a nije mi to bila namera. Tužno i ružno se odnosilo na Milanov post u kome on isto to kaže, nakon nečeg drugog. Na to isto sam se osvrnuo u delu koji počinje sa tužno i ružno. Ovo za ekipu koja radi po TCovima sam onako pomenuo usput, kao triviu.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  9. #169
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    ne verujem baš da su marže naših trgovaca tolike u odnosu na ino trgovce, pokušavam da otkrijem godinama po sektoru kako se marže kreću ali mislim da generalno kod naših ljudi vlada stav da su marže trgovaca ogromne, ne sporim mislim da jesu ali opet sa druge strane sam ubeđen da u srbiji možete mnoge stvari kupiti po vrlo primamljivim cenama, tako da zavisi od grane do grane

    sa druge strane prodaja je mala i od fabrika ili veleprodaja se dobijaju mali rabati, dalje naša totalna nesposobnost da shvatimo tržišnu privredu doprinose da su cene zaista visoke, mada opet kažem ima grana i prodavaca koji umeju da vode pristojno posao


    inače mislim, mada i tu zavisi od prodavaca, ali da radnici odgovaraju za nestalu robu, tako da mi je totalno degute podstrekivati tako nešto


    inače da se razumemo, ono što sam pisao za persol, to je odgovor članu o tim modelima ali da ne uzdižemo u nebesa kompanije, svi oni gledaju da nam što skuplje uvale nešto što nam ne treba, a da ga pritom proizvedu što jefitnije i zakinu gde god mogu na troškovima
    Poslednja ispravka: Милан Милановић (14.9.2017. u 21:41)

  10. #170
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    Inače Uroše, ti si ozbiljan čovek iz vrlo ozbiljne struke koja bi trebalo da posluži kao paradigma šta ne treba činiti i podstrekivati, nisam očekivao ovakav stav od tebe, ni najmanje

Slične teme

  1. Na kojoj ruci nosite sat?
    By nesrulz in forum Kafić
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 17.2.2015., 15:57
  2. Koji sat nosite danas?
    By Marko 5 in forum Kafić
    Odgovora: 15339
    Poslednja poruka: 12.10.2014., 12:14
  3. Oakley naocare pomoc
    By Djordje in forum Kafić
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.3.2011., 19:28
  4. Da li nosite satove iz vaše kolekcije?
    By majstor98 in forum Ruski satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 24.12.2010., 12:04

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •