Strana 18 od 18 PrvaPrva ... 81415161718
Prikaz rezultata 171 do 174 od ukupno 174
Like Tree222Likes

tema: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

  1. #171
    Stariji član Avatar korisnika Uros GT
    Član od
    23.5.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    929
    Lajkovi
    3355
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    Ne znam na koji stav misliš? Podstrekavanje je ozbiljna stvar, verujem da ne znaš tačno značenje tog termina u pravnom smislu(što je i razumljivo). Može struka da bude bilo koja, ali nema opravdanja da se biva ovcom ni u kom slučaju. Ja ću prvi da kupim ovde, ali tek kad država bude fer. Inače, nisam ni sudija, ni tužilac, niti radim u sudu ni tužilaštvu ni policiji, ni službeno lice, ni radnik državne uprave, niti bilo kakvog državnog organa i organizacije, pa imam svu slobodu. Da sam nesto od toga, moglo bi se diskutovati.

    Evo recimo Pepe Jeans kod nas ima 100+% maržu na 70% popusta sezonskog. Onaj glupi Springfield ima 300-400% uobičajeno na novoj kolekciji. Ovo su sigurni podaci, nije nagađanje.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Djordje Sugaris likes this.

  2. #172
    Član
    Član od
    5.6.2012.
    Poruke
    105
    Lajkovi
    1287
    Reputacioni uticaj
    12

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    Citat Милан Милановић kaže: Pregled poruke
    druže koji je smisao da kupuješ vrhunske naočare, koje su naravno luksuzan proizvod i statusni simbol ali ipak su nove preskupe, pa bi kupio kradene od šanera, mislim nemoj se uvrediti mollim te, ali kupovati sat bez porekla, naočare, parfem ili bilo šta što je malo, a skupo je meni mnogo, mnogo ružno i tužno


    primećujem da je ta navika da se kupuje roba ispala iz kamiona ovde naročito popularna, što samo o nama kvari još više utisak, bojim se da smo ne samo smetlište evrope za izrabljena vozila, već i za robu "ispalu iz kamiona"

    persol 649 i 714 nisu na popustu, potpuno se ručno izrađuju od prirodnih materijala, ne od plastike, najčešće ih skoro nigde nema, pa se poručuju i čeka se do tri meseca da ti ih naprave jer je proizvodnja minimalna i potpuno ručna, persol ograničava njihovu proizvodnju, kako ne bi narušio kult, sam materijal sazreva četiri meseca kako bi mogao da se obradi i pretvori u okvir, radi se o acetatu koji je poreklom iz pamuka
    Moja greska, pogresno sam formulisao "saniranje" i "sanirano", tj. na sta sam ja mislio kad sam pomenuo taj izraz.

    Oni sto "kradu" i prodaju persol za 60-70-80€ ili ray ban za 50€, to nisu saneri nit su naocare original, mozda u zanemarljivom broju slucajeva bude stv ukradeno i povoljno, ali 99% ne.

    Ozbiljni saneri koji ozbiljno rade, ustvari takodje nisu saneri vec uzimaju robu na veliko u inostranstvu preko svog coveka u fabrici, maltene sve kao radnja al ne placaju porez, radnike, zakupninu lokala te im je isplativo da daju povoljnije, upravo kako je kolega UrosGT napomenuo.
    I cene kod tih "sanera" nisu toliko povoljne kako se cini.
    Ja sam letos persol 714 polarizovane, sa obe kutije, krpicom i svim papirima platio 150€, kod veletrgovca iz svog rodnog grada koji ima 2x veci i jaci izbor naocara od bilo koje optike u Beogradu.
    Naravno da nisu ukradene vec upravo uzete na veliko.
    A cena pomenutih naocara u jednoj optici na bulevaru je bila 34000rsd.

    Zasto bih placao 34k kad mogu 18k??!
    Kvalitetniji sam covek u tudjim ocima ako to uradim?
    U svojim ne, mogu samo biti budala.
    Na kraju price, devojka je letos iste te naocare samo druge boje okvira nasla u outletu u italiji za 145€.
    Preko moze popust, a nasi kad sam u pomenutoj radnji pitao za gotovinski popust bilo je, samo 10%, jer su mnogo trazene i brzo odu.
    Pa nek im ode, ja im za 31k necu kupiti, a ne verujem ni da ima puno onih koji hoce.


    Kolega Milan ima pravo da razmislja kako zeli, u njegovo misljenje se ne zelim mesati.

    Da sumiram:
    1. Ne budite licemerni, ne prilici.
    2. Ukradeno nisam nikad kupio (da sam znao da je ukradeno) niti podrzavam to, kao sto ne volim ni da meni nesto ukradu, pogotovo se to odnosi na satove i telefon.

    P.S.: U prilogu je slika "fejk" naocara.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  3. #173
    Član Avatar korisnika Lerbi
    Član od
    5.5.2013.
    Lokacija
    Šabac
    Poruke
    114
    Lajkovi
    1543
    Reputacioni uticaj
    11

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    Moje naočare, kupljene na aerodromu Flumicino (Rim) pre dve godine...

    Naziv: IMG_1098.jpg, pregleda: 592, veličina: 246,0 KB
    RUS and Zagor like this.

  4. #174
    Mlađi član
    Član od
    27.8.2018.
    Poruke
    60
    Lajkovi
    592
    Reputacioni uticaj
    6

    Određen forumom Re: Nosite li suncane (ili sa dioptrijom) naocare?

    Nisam mogao da odolim.






    Sent from my iPhone using Tapatalk
    RUS, Vladimir NS, Zagor and 2 others like this.

Strana 18 od 18 PrvaPrva ... 81415161718

Slične teme

  1. Na kojoj ruci nosite sat?
    By nesrulz in forum Kafić
    Odgovora: 82
    Poslednja poruka: 17.2.2015., 15:57
  2. Koji sat nosite danas?
    By Marko 5 in forum Kafić
    Odgovora: 15339
    Poslednja poruka: 12.10.2014., 12:14
  3. Oakley naocare pomoc
    By Djordje in forum Kafić
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 18.3.2011., 19:28
  4. Da li nosite satove iz vaše kolekcije?
    By majstor98 in forum Ruski satovi
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 24.12.2010., 12:04

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •