Prikaz rezultata 1 do 10 od ukupno 24
Like Tree20Likes

tema: Najave kulturnih dešavanja

Threaded View

  1. #21
    VIP član Avatar korisnika skydrummer
    Član od
    23.6.2011.
    Poruke
    7.048
    Lajkovi
    30920
    Reputacioni uticaj
    983

    Određen forumom Re: Najave kulturnih dešavanja

    Zmaje da mogu da ti dam tri lajka za ovo dao bih. Nisam video ovu reklamu do sada. Oduševljen sam reklamom, video, zvuk sama tematika,muzika..., savršeno. Živimo u jako lepoj zemlji, koliko znamo o njoj ( a znamo jako malo,govorim generalno) to je poražavajuće. Koliko se trudimo da je turistički predstavimo, takođe poražavajuće. Svaka turistička agencija ima na desetine aranžmana za bilo koju stranu zemlju ( da ih sada ne nabrajam) a nijedna nema takav aranžman da bi naš čovek mogao videti 25% od prikazanog na ovom videu. Jedini način da čovek vidi sve prikazano jeste da sedne u Ladu Nivu, mapu u ruke i juriš. Pozivamo strance da dođu da vide ( što ja pozdravljam ) a ni sami nismo to videli. Katastrofalan odnos prema zemlji imamo. U videu su prikazani uglavnom ruralni delovi ( jer hrana ne raste na bulevaru ) ali odnos prema selu je takav da gori ne može biti. Još koju godinu u pola prikazanog neće postojati. Hvala još jednom.
    Ako sam malo skrenuo sa teme a sva je prilika da jesam (valjda mogu i ja jednom) , izvinjavam se.
    Poslednja ispravka: skydrummer (14.12.2011. u 0:27)

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •