Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 11 do 19 od ukupno 19
Like Tree23Likes

tema: Miskostuka - Objasnjenje

  1. #11
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: miskostuka - moji satovi

    Izvini, ali za rođendane zaista ne znam šta se desilo, jer nisam tamo ništa brisao.

    Pogledaj prethodnu poruku, tj. poslednju na str. 5.

    Dodatak odgovoru: http://www.svetsatova.com/forum/f67/...html#post85725

    Poruka je sasvim vidljiva i meni se prikazuje sledeće:

    Citat miskostuka kaže: Pregled poruke
    Srecan rodjendan svim postovanim clanovima od srca zelim.Ako sam nekom propustio da cestitam poslednjih dana,nek ne zamere,iz neopravdanih razloga sam poslat na pecanje 7 dugih dana i opravdao svoj nadimak .Prilazem sliku kao dokaz.....A mozda je cak i vidjena u nekom drugom gradu pre par godina. Ne verujem ,ali ima medju nama prijatelja koji to prate ,pa ce to objaviti,haha.....

    Prilog 45279Prilog 45280Prilog 45281Prilog 45282

    Nisu satovi ,ali se nadam da ce slavljenicima makar malo ulepsati rodjendane,od mene ovako od srca i iskreno...Milos

    Da li je u pitanju samo listanje strana? Softver ume da 'preseče' ukoliko je poruka poslednja na jednoj ili prva na narednoj strani. Klikni F5 ili 'refresh'/'reload', trebalo bi da odradi posao.
    Poslednja ispravka: Neša (19.11.2012. u 17:42)
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  2. #12
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: miskostuka - moji satovi

    Aman Neso,gde se nalazi taj podforum Kritike i predlozi,Ja sam izgleda stvarno zalutao na ovaj sajt,pa se tako slabo snalazim. Ako opet nesto stavim gde ne treba,ne gine mi crveni karton...

  3. #13
    Moderator Avatar korisnika Neša
    Član od
    21.1.2011.
    Lokacija
    Novi Beograd
    Poruke
    6.329
    Lajkovi
    13235
    Blogovi
    9
    Reputacioni uticaj
    602

    Određen forumom Re: miskostuka - moji satovi

    Drugi odozgo kada gledaš sa početne strane, ili klikni na ovaj link: Kritike i predlozi
    Kvarcni satovi su precizni. Mehanički satovi imaju dušu.

  4. #14
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom miskostuka - moji satovi

    Milose,

    tema u kojoj iznosis svoj pogled na problem tj. ban je zakljucana kako bi se izbegla dodatna rasplinjanja. Mi ih ocigledno NE mozemo zaobici. Polemika se sa pomenute teme prosirila na privatne poruke kao i ovu temu u kojoj dajem ovaj odgovor.

    U PP smo dosli do obrazlozenja svakog tvog pitanja i komentra. U njoj si napisao komentar da nisi zlopamtilo i da si covek u godinama, te mi sada nije jasan gore napisan P.S.

    Kao sto sam u svom prvom komentaru navela, imamo dobru nameru za dalje druzenje. Nemamo problem za upucivanje i koriscenje foruma, ali imamo potrebu da se nasa doneta odluka postuje. Kao sto svaka kuca ima svoja pravila, konacnu odluku domacina, i ovaj portal je ima.

    Zamolila bih sve clanove da pruze ruku prijateljstva, jer smatram da nema potrebe da se energija nekada gubi bez potrebe. Vratimo se na baznu temu, a to su satovi.

  5. #15
    Istaknuti član Avatar korisnika Serb
    Član od
    14.2.2012.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    2.460
    Lajkovi
    3723
    Reputacioni uticaj
    189

    Određen forumom Re: miskostuka - moji satovi

    Sto se tice bana on je skroz na mestu, posto si prvi put bio upozoren da ima pod-forum na kojima mozes kaciti doticne satove. Sto se tice rasprave svih clanova foruma, ona mi se uopste ne svidja... Ovo vec prevazilazi svaku vrstu ukusa, i ljudi koji krse forumska pravila i ljude koji ih napadaju. Ja potpuno razumem i jedne i druge ...U ovom slucaju je misko hoce da zaradi koji dinar vise sto je sasvim legitmno ( naravno ne da reklamira u ovom delu foruma) a drugi clanovi da zastite forum od takvih stvari. Jedna stvar mi nije jasna u celoj prici , cemu svadja, tenzije , i slicno? Svi smo odrasli ljudi da li to ne moze na neki fin nacin? Kad ovo pisem mislim na sve clanove. Ljudi svi smo dosli ovde iz ljubavi prema satovima, ja stvarno ne vidim razlog za frku. I mislim da se na forumu u zadnje vreme jako brzo plane i dovodi do ovoga, a druga stvar nema ovde ljudi koji nisu izmenili galeriju jako puno ,od kad su dosli , tako da i ovakve greske koje ne smeju da se ponavljaju , mogu mirnije da se rese, ubedjen sam u to.

  6. #16
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: miskostuka - moji satovi

    Pozdravljam propise i pravila,normalno i donete odluke.Ja ovde nikog nisam ujeo za ruku da bih nekom pruzao prijateljsku pomirenja. Nisam se ni sa kim svadjao,da bih se mirio.Clanovi koji su bez razloga pisali ruzne poruke o coveku koga i ne poznaju, ali se nisu ni pojavili u ovoj po vama svadji ili diskusiji.Ja sam samo napisao objasnjenje i nisam nikog uvredio.Izvini Dragana ako sam bilo cime poremetio,a mislim da nisam koncepciju ovog meni licno veoma dragog sajta.Ovim zavrsavam svoje izlaganje,a za ono ,,covek u godinama,dodjes cokoladu,jer ja kao sportista jedem slatkise za razliku od tebe,ha,ha. Cao nema vise,ovog puta stvarno !!

  7. #17
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: miskostuka - moji satovi

    e ovo je već drugarstvo....bravo nešo,shmizla i serb....a tebi miško srećan povratak,ovde ima puno dobrih ljudi u šta ćeš se i sam vremenom uveriti...

  8. #18
    Banned
    Član od
    26.7.2011.
    Lokacija
    Nis
    Poruke
    171
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: miskostuka - moji satovi

    Da se ne poznajemo licno mislio bi da me zezas. Nakon naseg prvog susreta,si ukapirao kakav sam covek i vremenom smo razvili divno prijateljstvo,kakvo bih voleo da imam sa apsolutno svim clanovima.Ali kad sledeci put dodjes u Nis po motor,presesce ti torta i vratices se u Novi Sad biciklom bez brzina,veruj mi ,,,hahaha. Pa motaj Mile i stopuj vreme na onom prelepom G -ju kojeg si nosio na ruci.Pozz prijatelju !!!

  9. #19
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Post Re: miskostuka - moji satovi

    Pozdrav svim članovima,

    hteo bih da dam svoj sud i podelim svoje mišljenje o ovoj temi nakon svega što je rečeno. Konačno, želim da ovim komentarom razjasnim sve nedoumice i zatvorim ovu diskusiju.

    Zaista mi je neverovatno da se povede ovako velika diskusija oko tematike koja je u osnovi prilično jednostavna i čije je pravilo napisano u samom pravilniku podforuma. Dozvolite da dodatno pojasnim:

    Podforum Galerije satova članova foruma je namenjem predstavljanju sopstvene kolekcije satova članova foruma uz pravilo da se iz nje izuzme predstavljanje satove čija kupovina nije izvršena sa ciljem proširenja kolekcije već u cilju dalje prodaje. Pri tome bih naglasio da je bitna inicijalna namera prilikom kupovine sata, i tu bih raščlanio sledeće pojave:
    • Ukoliko je sat kupljem sa namerom proširenja kolekcije, onda nije nikakav problem ukoliko se on nakon nekog vremena i proda iz bilo kog razloga. Na kraju krajeva većina nas se u nekom trenutku nadje u toj situaciji. Naravno ukoliko se ovo redovno dešava pa još u kraćim vremenskim intervalima, onda je i logično da se prvobitna namera tog člana dovodi u pitanje i tada se pristupa opomeni tog člana. Druga opomena istovrememo povlači i kaznu.
    • Ukoliko je sat kupljem sa namerom da se proda, ili u istom stanju ili nakon njegove popravke/restauracije onda ne vidim nikakav problem da se to jasno naglasi i napiše i takav sat postavi u odgovarajuću temu. Kada bi ovo bila standarda praksa onda se ovakve situacije ne bi nikada dešavale.

    Napominjem da kupovinu sata u cilju dalje prodaje ni na koji način ne smatram nečasnom i ne želim da se ti članovi osećaju neprijatno zbog toga, i iz tog razloga apelujem da članovi to jasno i naznače bez ikakvih nedoumica. Svi prodavci satova koji su zaista korektni prema svojim kupcima su uvek dobrodošli na ovaj forum i bez njih ovaj forum ne bi bio isti. Na kraju krajeva svi mi koji smo barem jednom kupili polovan sat smo imali prilike da saradjujemo sa nekim od privatnih prodavaca satova. Isto tako svi mi koji smo prodavali neki sat smo se nalazili u ulozi prodavca. Iskreno mi je žao što se pojavljuju predrasude o prodavcima satova samo zbog toga što ima onih koji nisu korektni prema svojim kupcima.

    Napomenuo bih ovom prilikom da pripremam velike izmene u Berzi polovnih satova, a sve kako bih prodavcima olakšao prodaju satova na našem portalu. Novine će takođe doneti poboljšanja za sve kupce satova koji će pored mnogih poboljšanja imati i adekvatan način ocenjivanja svakog prodavca.

    Što se tiče ovog konkretnog slučaja, Miloš je napravio grešku koju je veoma korektno i obrazložio u ovoj temi, i smatram da je time sve rečeno, ali isto tako očekujem da se ovakve greške ne ponavljaju u budućnosti.

    Za kraj da kažem da ovaj portal ima za cilj da okupi sve ljude dobre volje koji se nalaze u svetu satova, i iskreno se nadam da će ovakvih nesporazuma i nesuglasica biti sve manje.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. miskostuka - moji satovi
    By miskostuka in forum Galerije satova članova foruma
    Odgovora: 43
    Poslednja poruka: 19.11.2012., 14:17

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •