Strana 11 od 43 PrvaPrva ... 78910111213141521 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 101 do 110 od ukupno 427
Like Tree339Likes

tema: Koji mobilni telefon imate?

  1. #101
    Banned
    Član od
    5.8.2008.
    Poruke
    1.294
    Lajkovi
    2006
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Koji mobilni telefon imate?

    ^
    Sto se tice kvaliteta,HTC telefoni NE ZAOSTAJU za bilo kojim IPhon-om.Imao sam prilike da uporedim IPhone4 i HTC HD2 i bez razmisljanje bih uzeo HTC,jer je bolji u svakom pogledu od njega.Ako ne volis WM,stavis Android.Drugar je cak stavio na njega Linux koji je skinuo sa neta (XDA devolopers,mada nisam siguran) i radi k"o azdaja,naravno uz sve funkcije koje taj telefon ima i koje su radile bez problema.
    Ali savremeni marketinski gurui su ubedili ljude da nema potrebe bilo sta menjati jer je Iphone bas ono sto im treba i on je naj,naj,naj..a sve ostalo je s.... sva je sreca da je praksa pokazala da nije tako,mada ih to ne brine puno,jer su uzeli ljudima ogromne kolicine para i samo to ih zanima.
    Dobar mareketinski strucnjak ce ubediti ljude da je danas petak,a ne ponedeljak,jer to kaze neki godpodin X koji radi za firmu "XY",a to je "najbolja firma na kugli zemaljskoj+ 3 sela vise".
    Marketing je cudo u danasnje vreme.
    Poslednja ispravka: Djordje (20.2.2012. u 10:32)

  2. #102
    Mlađi član
    Član od
    23.10.2010.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    21
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Koji mobilni telefon imate?

    Slazem se u potpunosti. Imam HTC HD2 skoro 2 godine. Kvalitet izrade je vrhunski. Nakon tolijko vremena aktivnog koriscenja nista na njemu ne krcka, potpuno je "utegnut" i izgleda skoro kao nov. Doduse moram priznati da me je Win malo smorio zbog nekih sitnih bagova, tromosti u radu i relativno malog broja raspolozivih aplikacija, ali planiram da ovih dana ubacim android i razbijem monotoniju. Od avgusta '98 kad je mts mreza krenula sa radom promenio sam poprilicno veliki broj raznih telefona (uglavnom su to bili skuplji modeli) i ubedljivo najbolji utisak su ostavili HTC HD2 i svojevremeno SE P990
    backarelli likes this.

  3. #103
    Stariji član Avatar korisnika vlajo
    Član od
    15.6.2011.
    Lokacija
    Čačak
    Poruke
    1.973
    Lajkovi
    4899
    Reputacioni uticaj
    50

    Određen forumom Re: Koji mobilni telefon imate?

    Već duže vreme Nokia e71Koji mobilni telefon imate?-nokia-e71-gray-duo.jpg, pre njega N95, a pre Nokia 6630....i pre njega isto Nokia. Nemam pojma, nekako sam navikao na njih, Simbian koji odlazi u prošlost, eventualno pređem na nekakvu Android platformu kad mi ovaj dosadi. Navedena Nokia e71 je za svaku preporuku, telefon bez bagova, solidne izrade, čelični poklopac, izdržljiv, mislim da ću je nositi još neko vreme.
    "Well, it's nothing very special. Uh, try and be nice to people, avoid eating fat, read a good book every now and then, get some walking in, and try and live together in peace and harmony with people of all creeds and nations...."- Monty Python's The Meaning of Life


  4. #104
    Mlađi član
    Član od
    23.10.2010.
    Poruke
    59
    Lajkovi
    21
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Koji mobilni telefon imate?

    Da, zaboravih da pomenem nokiu e71. Koristio sam i e71 i e72, stvarno izvrsni telefoni, samo da imaju veci ekran bili bi savrseni

  5. #105
    Član Avatar korisnika edin13
    Član od
    28.1.2009.
    Lokacija
    Visoko
    Poruke
    133
    Lajkovi
    117
    Reputacioni uticaj
    16

    Određen forumom Re: Koji mobilni telefon imate?

    Ma sve su to super aparati, svako izabere ono sto mu je potrebno i sto misli da ce mu najbolje koristiti. Ja stvarno ne podcjenjujem nijednog proizvodjaca niti zelim izazvati neko prepucavanje, ja sam izabrao 3gs zbog nekog osjecaja u ruci, osjecaja da je kvalitetno i da ce me dobro sluziti..e sad da li je user friendly ili nije to bas nisam gledao niti me zanima, aparat izabrao samo zbog gore navedenog. A marketing i marketari su cudo i o tome se moze danima raspravljati jer samo o toj temi su napisane milioni knjiga. Iphone kao uredjaj jeste skup, ja sam svoj dobio po nekoj ludoj cijenu uz dosta lude srece..tako da je to za mene pun pogodak. Evo vec pola godine me predobro sluzi i ispunio je sva moja ocekivanja (sto je najvaznije dosta mi je snizio telefonske racune ) Ja zaista nemam razloga mijenjati tim koji pobjedjuje
    Zanimaju me samo takve pobjede koje nisu nečiji porazi...

  6. #106
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Koji mobilni telefon imate?

    Citat Vladan Stevanovic kaže: Pregled poruke
    Hvala svima na zanimljivim odgovorima, a posebno Vladi na ovom detaljnom opisu WP7 platforme.
    Backarelli, svidja mi se tvoja poruka, govori toliko toga
    Gazda , u donjem desnom uglu mog posta, ima jedan mali žuti (oker) natpis "Like" . E pa ,stisni ga !

    vladas , super analiza wp7 ! Medjutim, ja sam je drugačije doživeo. Kao strasveni korisnici wm-a (HTC TYTN , TYTN II, TP2 , HD2) svi smo bili uzbudjeni najavom VM7 (a ne wp7) , koji je trebao biti veliki update wm6.5 . U iščekivanju i praćenju vesti, svaki dan je bio godina. Na naše opšte razočarenje, izlazi na sunce WP7 koji je totalno ne upotrebljiv !!! Gurnuli ljudi platformu na telefone od 250€ pa na više , dvadesetak app sa krvavo velikom cenom (neke gluposti) , a što nema ni "copy-paste" ,koga boli pajser. Kako je prolazilo vreme, napredak platforme je bio ne vidjeno spor, a UI funkcionalan, ali isto tako i "socialan" . Izgubio sam živac, prodao HD2 ,popio pare u kafani, a kupio Optimus One LG (P500) , koji i dan danas važi za najbolji niskobudžetni telefon na Android platformi. Ja se privikao na Android, posle čega je usledio Desire Z .

    http://forum.burek.com/htc-desire-z-t518511.html

    Vladas , jedna tvoja konstatacija mi nije jasna... kako je moguće da ti je GUI app nepravilan (neravnomeran ilii...) kod Androida ? Još nešto... WP7 važi za najstabilniji OS i tu nema priče, ali odakle vam konstatacija da je Android ne stabilan poput wm-a ?!? Pa to je najrasprostranjenija platforma (uz iOS) sa ubedljivo najvićim brojem besplatnih aplikacija i dostupan je na najJeftinim modelima. Instalira ko šta stigne i šta treba i šta ne treba, pa kuknjava nastane na stabilnost. Android je vrlo stabilna platforma i ne može se nikako uporediti sa wm-om, što se stabilnosti tiče. Jedna od najvećih prednosti Androida u odnosu na ostale konkurente su Srpske aplikacije , od kojih su mnoge "must-have" ! Jednostavno, to je za zemlju Srbiu najintuitivnija platforma i to je činjenica, a ne moja konstatacija .
    Što se telefona tiče, za sada je HD2 još uvek jedini model, sa koga su podignute sve tri platforme i to vrlo uspešno. Što se mene tiče, njegova pojava je ujedno i poslednja prava revolucija što se mobilnih sprava tiče. Telefon koji je izašao u oktobru daleke 2009 i još uvek se modifikovanjem bori sa daleko mladjom i moćnijom braćom.
    Što se iP-a tiče, on će za mene ostati samo modna sprava, kojom se u Srbiji dokazuje neka moć, prestiž... naravno, čast izuzetcima poput našeg Stevanovića i mojih kolega sa drugog foruma i njima sličnih. Na žalost ,mnogi drugi , ne znaju pošteno ni sms da otkucaju na TS-u (vola prstom u guzu da ubodu) , ali imaju IP i to je lepo.


    I za kraj, jedna slička za nepostojeći iP4 deskTop... Koji mobilni telefon imate?-ivar-logo.jpg


    PS. ovo je ujedno i moja poslednja poruka u ovoj temi. Više volim satove , s`toga se vraćam da "zaronim" u more lepih tekstova i forki na temu satova !!!
    Poslednja ispravka: backarelli (20.2.2012. u 22:18) Razlog: zaboravih
    Djordje and milan zmaj like this.

  7. #107
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Koji mobilni telefon imate?

    Citat backarelli kaže: Pregled poruke
    Gazda , u donjem desnom uglu mog posta, ima jedan mali žuti (oker) natpis "Like" . E pa ,stisni ga !
    Stisnuo sam ga, ali i dalje ne verujem koji si ti iPhone-mrzac

  8. #108
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Koji mobilni telefon imate?

    Od skoro HTC Desire S.

    Koji mobilni telefon imate?-htc-desire-s.jpg

    Pre ovog telefona sam duuugo imala Nokia E71, ali se lako odvikla tj. navikla na virtuelnu tastaturu, nove aplikacije i ostalo.
    Mogu ukratko reći - Zadovoljna.

    Pozz!

  9. #109
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Koji mobilni telefon imate?

    E sad ozbiljno... nisam ,majke mi... više harikiram. Ali nisam ni zainteresovan za isti. Pa takodje je istina ,da ni jedan model ne može da parira iP4 kada su u pitanju materijali za izradu kućišta. To parče hardvera je za sigurno najkvalitetnije u mobilnom svetu od-do. E sad, što ja to ne želim da pričam, to je drugo.... da ne govorim da je upravo taj iOS najmanje zahtevna platforma, kada je hardver u pitanju, što je svakao vrlo zgodno. Stoga "user- experience" na visokom nivou, a ne što je sama sprava zver. Ali i sam znaš, da je kod najNovijih modela krenulo merenje u nano-sekundama. Mene je dve nano-sec moglo da boli do pre par meseci, a sada, kada sam na Svetu Satova... pa znaš kako me briga. Nego, ovo je kafić, pa pored istančanih textova, poput vladas-ovih, malo i zabave ... Veliki PozzzzZZZZ.... Naziv: icon_wave.gif, pregleda: 154, veličina: 650 bajtova Naziv: icon_flower.gif, pregleda: 159, veličina: 291 bajtova

  10. #110
    Istaknuti član Avatar korisnika backarelli
    Član od
    27.11.2011.
    Lokacija
    Bg-Lipovačka Šuma
    Poruke
    3.045
    Lajkovi
    10895
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    137

    Određen forumom Re: Koji mobilni telefon imate?

    Citat Shmizla kaže: Pregled poruke
    Od skoro HTC Desire S.

    Kliknite za sliku za veću verziju

Ime:	HTC Desire-S.jpg
Viđeno:	110
Veličina:	42,8 KB
ID:	19412

    Pre ovog telefona sam duuugo imala Nokia E71, ali se lako odvikla tj. navikla na virtuelnu tastaturu, nove aplikacije i ostalo.
    Mogu ukratko reći - Zadovoljna.

    Pozz!
    Pa toooo ShmizzzZZZZ druže moj !!!! Vladane , krajnje vreme je da se ugledaš na lepšu polovinu !!! Njen ukus kao i kreativnost ,ne smemo dovoditi u pitanje, te stogaaaa...
    Shmizla likes this.

Slične teme

  1. Koliko satova imate?
    By VLADAN P in forum Opšti forum
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 1.4.2019., 18:22
  2. Imate neki problem?
    By VLADAN P in forum Kafić
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 17.1.2012., 3:12
  3. TAG Heuer Meridiist Automobili Lamborghini mobilni telefon
    By Vladan Stevanovic in forum Vesti, objave
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 1.4.2011., 18:17
  4. Novi Ulysse Nardin telefon sa android sistemom
    By tolarbo in forum Ulysse Nardin
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 5.8.2010., 20:04
  5. Koji sat do 40.000 din i oko 20-25.000
    By Click in forum Koji sat kupiti?
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 20.1.2009., 23:56

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •