hehe dobar je taj radnik kad ima kredit za stan, loše je kad nema platu devet meseci ili kad nema posla

ja sam jurio slovenca reno 4, ali moji nisu dali da ga kupim, jer tad nisam sa njim mogao ništa, seććam se ti slovencci su bili gomila kao novi, godina 2005, bilo ih je kao pleve, sad ih nema nigde, cene su bile 500evra tada, mislim da je slovenija bila za nabavku četvorki najbolje mesto

moguće da se stvara lažna slika, da dodam da i na portalu ima mnogo skupih satova, skoro mi kaže drugar, ma oni se zezaju sa satvima od 200evra, kupuju ih radi fore, šta znam sad, i mi bismo da nam je tržište otvoreno


da dodam da nigde ali nigde nisam video tako dobar vozni park kao u švedskoj, obišao sam 8 zemalja 2016, švedska je druga dimenzija, zvanično vozni park star negde tipa 10-12 godina, ali na ulicama glavnog grada ja bih bukvalno rekao da im je vozni park star manje od godinu dana u proseku, ono je meni nestvarno

kad se obidju kuće na periferiji, dvorišta, vidi se da mnogi imaju oldtajmere, onda fina kola koja se ne voze u dvorištu stara 10-20 godina, u centru i na ulicama uglavnm firmina kola, svaki do poslednjeg glanc nov, kupuju aute kao da su telefoni