Prikaz rezultata 1 do 3 od ukupno 3

tema: Golf

  1. #1
    Mlađi član
    Član od
    9.11.2009.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    50
    Lajkovi
    0
    Reputacioni uticaj
    15

    Određen forumom Golf

    U poslednje dve godine sam postao veliki ljubitelj golfa.Kad god mi vreme i finansije(mada više finansije)dozvoljavaju odem na adu na partiju golfa.Moj burazer tvrdi da sam snob i da sam zato počeo da ga igram.Što on kaže od malena volim statusne simbole kao što su brendirana odeća,satovi,skupe olovke,novčanike...pa sada i golf. Ali stvarno prija,igra za sve uzraste,opuštajuća,u prirodi uz razgovor,druženje i nova poznanstva koja često mogu da prerastu u poslovne odnose.Za mene super stvar pa me baš zanima da li imam istomišljenike na ovom forumu.
    Puno pozdrava Jaksha

  2. #2
    Istaknuti član Avatar korisnika dragon
    Član od
    27.8.2008.
    Lokacija
    Novi Sad
    Poruke
    4.195
    Lajkovi
    1419
    Reputacioni uticaj
    53

    Određen forumom Re: Golf

    Svojevremeno mi je prijateljica, koja obožava astrologiju, za bika rekla sledeće:

    Uživa u lepoti, komforu, sjaju i u raskoši i zbog toga ga prati etiketa "velikog hedoniste".

    Snob ili ne, ne možeš pobeći od onoga što jesi!

    Pozdrav
    PRAVILNIK FORUMA :: PRAVILNIK ZA BERZU SATOVA :: VODIČ ZA POSTAVLjANjE SLIKA

    "Never look back, look forward, step forward even if only half a step at a time, knowing how to be flexible in order to accept changes, be sincere"

    Men invented time. Seiko perfected it.


  3. #3
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Golf

    @dragon
    To što kažu za bikove je apsolutno tačno, a primera ima mnogo, počevši od mene samog

    Što se tiče golfa, nisam ga nikag igrao, nisam ga nikad gledao, ali bih voleo svakako da probam. Čini mi se da je pravi sport za uživanje i opuštanje u prirodi, a to mi je vrlo bitno sa obzirom na svakodnevni stres.

    Pozdrav,
    V.S.

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •