Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 25 od ukupno 25
Like Tree28Likes

tema: Cudna situacija u banci ?!

  1. #21
    Stariji član Avatar korisnika sin.er
    Član od
    20.1.2014.
    Poruke
    1.866
    Lajkovi
    16438
    Reputacioni uticaj
    91

    Određen forumom Re: Cudna situacija u banci ?!

    Inace da bi digao vecu sumu novaca iz banke trebas rezervirati tu sumu. Pogotovo kod deviza. I ceka se 24 sata

    Mog su jednog tako opeljesili,dizao je oko 50k eura za polog za poslovni prostor. Dil je propao i covjek je nazvao banku da otkaze. Iduci mjesec na izlistu naknada od 4 % za rezervaciju.

    Takodjer banke nemaju isti tecaj ako nisi klijent i naplacuju uslugu mjenjacnice sto je krsenje jedno 7 zakona.

    Hoces zatvoriti kredit? Doneses novce, dobar dan dobar dan, ja bi zatvorio kredit,evo vam novci, nek vas vrag nosi.. e ne meze!

    To ide na razmatranje, zatvaranje kredita se naplacuje.

    Hoces dignuti dobit od tvrtke? E cekaj Malo.. pa ne ide to tako..nema veze sto placas porez na dobit unaprijed za godinu.. pisi zahtjev.. i to se oporezuje i banka uzima svoju pinku.

    Hoces dignuti stednju? Svoje novce? E ne mere ni to.. a zasto vi dizete stednju? Jednom sam odbrusio da mi fali tariguza..

    Hoces staviti novce na depozit? Da ti ne stoje doma?

    Jeste clan politicke stranke? A odakle vam novci? A kolko bi vi stavili? A kad bi vi to digli? A jeste imali kakvih spolno prenosivih bolesti u zadnje vrijeme?

    Mrs. Sve u kovertu i zakopat u vrt. Hebote banke vise...
    Baron, taunus, Zorg and 2 others like this.

  2. #22
    Član Avatar korisnika Waldi
    Član od
    31.8.2019.
    Poruke
    421
    Lajkovi
    1188
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Cudna situacija u banci ?!

    Citat sin.er kaže: Pregled poruke
    Inace da bi digao vecu sumu novaca iz banke trebas rezervirati tu sumu. Pogotovo kod deviza. I ceka se 24 sata

    Mog su jednog tako opeljesili,dizao je oko 50k eura za polog za poslovni prostor. Dil je propao i covjek je nazvao banku da otkaze. Iduci mjesec na izlistu naknada od 4 % za rezervaciju.

    Takodjer banke nemaju isti tecaj ako nisi klijent i naplacuju uslugu mjenjacnice sto je krsenje jedno 7 zakona.

    Hoces zatvoriti kredit? Doneses novce, dobar dan dobar dan, ja bi zatvorio kredit,evo vam novci, nek vas vrag nosi.. e ne meze!

    To ide na razmatranje, zatvaranje kredita se naplacuje.

    Hoces dignuti dobit od tvrtke? E cekaj Malo.. pa ne ide to tako..nema veze sto placas porez na dobit unaprijed za godinu.. pisi zahtjev.. i to se oporezuje i banka uzima svoju pinku.

    Hoces dignuti stednju? Svoje novce? E ne mere ni to.. a zasto vi dizete stednju? Jednom sam odbrusio da mi fali tariguza..

    Hoces staviti novce na depozit? Da ti ne stoje doma?

    Jeste clan politicke stranke? A odakle vam novci? A kolko bi vi stavili? A kad bi vi to digli? A jeste imali kakvih spolno prenosivih bolesti u zadnje vrijeme?

    Mrs. Sve u kovertu i zakopat u vrt. Hebote banke vise...
    Sve je jasno sta zelis reci i slazem se u potpunosti. Mene je ova situacija bas iznenadila. Evo i danas je prosao dan, niko me zvao nije, i nadam se da nece. A bude li bilo kakvih problema, imam nacin da ta sredstva koja imam stavim na bezbedno mesto. Jedino sto je problem je dostupnost tih novaca na karticama, koje ja koristim dosta... No nadajmo se da vecina bankara moze da se prezivi

  3. #23
    Član Avatar korisnika Attila
    Član od
    15.12.2019.
    Poruke
    486
    Lajkovi
    4764
    Reputacioni uticaj
    7

    Određen forumom Re: Cudna situacija u banci ?!

    Zeitgeist.. Ko nije gledao nek pogleda, ima i na YouTube

    Sent from my G3221 using Tapatalk
    Zagor and Zorg like this.

  4. #24
    Član
    Član od
    7.11.2016.
    Poruke
    197
    Lajkovi
    468
    Reputacioni uticaj
    8

    Određen forumom Re: Cudna situacija u banci ?!

    Citat Attila kaže: Pregled poruke
    Zeitgeist.. Ko nije gledao nek pogleda, ima i na YouTube

    Sent from my G3221 using Tapatalk
    Odlicno, preporuka +1

    Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
    Attila likes this.

  5. #25
    KLL
    KLL je offline
    Član Avatar korisnika KLL
    Član od
    6.11.2008.
    Poruke
    205
    Lajkovi
    669
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Cudna situacija u banci ?!

    Zanimljivo meni se skoro desila ista situacija. Prvo me radnica na salteru pitala da joj dam drugu novcanicu (?!) ova je ostecena, ne moze da primi ostecenu. Rekoh: vratite mi te koje su ostecene, uplaticu drugde. Nakon toga mi je samo dala najnormalnije priznanicu, kao da nista nije bilo. Juce bio propusten poziv od banke, ali im se ne javljam svakako posto obicno smaraju necim nebitnim. Nije mi ni palo na pamet da mozda zovu zbog toga...

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •