Strana 4 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 31 do 40 od ukupno 59
Like Tree50Likes

tema: Aeromiting batajnica 2012

  1. #31
    Administrator Avatar korisnika Shmizla
    Član od
    25.2.2008.
    Lokacija
    Beograd, Srbija / Belgrade, Serbia
    Poruke
    7.360
    Lajkovi
    11832
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    I "mi" smo se nadali da ćemo stići na Aeromiting, ali džaba... Juče smo bili na svadbi i nažalost nismo uspeli da "pokrijemo" obe strane... I slavlje i da ispratimo "ples" u vazduhu...

    Pozz!

  2. #32
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom

    Italijan je bio za 10-ku! Svaka mu čast! I teretnjak je strava mašina!
    Danac sa 16-kom se prilično potrudio- nestajanje iz vida za 10s(ako i toliko) pod 90° je bilo vau! Sad ga ima- sad ga nema! Rusi su mogli bolje,posebno M2!
    Naši su bili super s obzirom na čemu su letjeli! Ništa gosti nisu bili bolji! Ovo je poseban + kada se uzmu u obzir satovi letenja i pripreme naših pilota u poređenju sa strancima!
    Organizacija,pa tako-tako! Ja sam došao oko 9h i bila je gužva na kapiji od N.Pazove. Ništa strašno,međutim,na naređenje VP da se polako prilazi ulazu, raja je počela da bjesni! Još kada je VP-ovac upotrijebio pištaljku - uuu,komentari tipa:"šta pištiš,nerviraš me" su bili među blažim! Prvo što mi je palo na pamet je bilo kako bi rulja reagovala da se 10-tak VP-vaca zaleti s palicama da malo uvede red! Dali bi se i tada nervirali!?
    vladas and anbeast like this.

  3. #33
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    Jedino bih malcice prokomentarisao:
    Ništa strašno,međutim,na naređenje VP da se polako prilazi ulazu, raja je počela da bjesni! Još kada je VP-ovac upotrijebio pištaljku - uuu,komentari tipa:"šta pištiš,nerviraš me" su bili među blažim! Prvo što mi je palo na pamet je bilo kako bi rulja reagovala da se 10-tak VP-vaca zaleti s palicama da malo uvede red! Dali bi se i tada nervirali!?
    Oni su tu zbog nas i mi ih placamo. Nema sta oni da naredjuju. Da su se malo bolje organizovali i postavili neke trake ili ograde koje ce polako suzavati i usmeravati masu, da su imali megafon da obaveste one pozadi o cemu se radi, da su odmah otvorili drugu kapiju, sve bi bilo mnogo bolje. E, da su sve to uradili, podrzao bih 10 VP-a u nameri da nepristojnike uvedu u red. DA se razumemo i mene uzasava nepristojna rulja koja se tiska i hoce da mi se popne na ledja zato sto se trudim da se ne lepim uz one ispred mene ili da ne pregazim decu. Mislim, psihologija gomile je odavno poznata, a odavno i Njegoš reče da "...pučina je stoka jedna grdna..., te su organizatori morali računati na to i učiniti ono što je u njihovoj moći da se predupredi. Za svaki događaj, odgovornost je pre svega na organizatoru.

    E, dodao bih jos da me odusevilo koliko je, zapravo, Spartan TIH! Covece, ladno bi ti se mogao prisunjati iza ledja dok vozis auto i reci: BU!
    Dopali su mi se i oni spori preleti na granici "stall-a".
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  4. #34
    RUS
    RUS je offline
    Moderator Avatar korisnika RUS
    Član od
    17.4.2009.
    Lokacija
    PA
    Poruke
    12.495
    Lajkovi
    43550
    Reputacioni uticaj
    577

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    Evo jedne smesne scene koja se dogodila ispred mene, a koja samo pokazuje kakav smo narod.
    Pored nasih aviona onih koji nisu leteli, tamo kod 29,21 i bio je orao valjda, pilot se popeo na merdevine da otvori kabinu, i nesto mu se stvarno nije dalo, zaglavila se ona brava, a jedan cica iz mase dobacuje pilotu "e moj majstore, 10 minuta otvaras kabinu, sta bi ti da se sad pripuca" , prijatelj i ja smo se samo pogledali i umrli od smeha
    anbeast likes this.

  5. #35
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    @ rus_pa

    uopste nemas sluha za sve sto vole mladi...



    u datim okolnostima cica verovatno nije imala bolju ideju za start.
    da se ista situacija desila negde na selu, verovatno bi recenica glasila:
    ˝dodji da plastimo seno˝, a ne daj boze da je cica kontrolor u gradskom
    busu a pilot samo putnik.

    @ dalibor

    ovo sa VP mi odmah izaziva refleks da se svadjam i pruzam otpor.
    nije da branim rulju, zakone rulje nikad i nisam shvatao, ali mozda su se
    u ljudima probudili stari vojnicki refleksi.
    potpuno sam zadovoljan sto sam ovo gledao na tv-u.
    anbeast likes this.

  6. #36
    Istaknuti član Avatar korisnika HADzI DALIBOR
    Član od
    26.10.2009.
    Lokacija
    Doboj,R.SRPSKA
    Poruke
    4.981
    Lajkovi
    4375
    Reputacioni uticaj
    139

    Određen forumom

    @anbeast
    Posjed je njihov i oni ga obezbjeđuju i zbog toga imaju puno pravo da naređuju! Pusti ti priču: oni su tu zbog nas i mi ih plaćamo! Ja radim kao medicinar u privatnoj ambulanti i nisam jednom pacijentu rekao da se okrene i polako izađe kroz vrata bez obzira što mi plata zavisi od njih! Moraš slušati domaćina gdje god došao!
    Ovdje je zbog par džibera ispala frka dok je ostali narod normalno čekao(kao i ja i ti)! Opet,u poređenju sa gužvom i guranjem s Rusima na pričešću na Božić 2008.u Crkvi Rođenja u Vitlejemu - ovo je za mene bilo pjesma!

    Mislim da bi Spartan i pješaku mogao prići i dreknuti BU!

  7. #37
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    @ anbeast
    kad budes prvom vojnom panduru uspeo da objasnis da ga mi placamo, da je on tu
    (gde god da je) zbog nas, i da nije lepo da se dobronamernim civilima naredjuje
    (ali da vojni pandur to stvarno shvati, ne da klima glavom i prica kako je shvatio)
    placam veceru !
    anbeast likes this.

  8. #38
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    Ma, razumem ja tebe, nego sam nekako "osetljiv" na treniranje strogoće od strane kojekakvih organa Slažem se da je elementarna pristojnost da poštuješ domaćina, međutim, javne manifestacije se prave zbog posetilaca a ne zbog organizatora i mora se voditi računa da se svi mogući problemi eliminišu ili umanje (u praksi, zbog Marfija, teško izvodljivo, ali to je osnovna misao vodilja). Da je došlo do nekih problema, garantujem da bi najviše nastradali najneviniji.

    Opet,u poređenju sa gužvom i guranjem s Rusima na pričešću na Božić 2008.u Crkvi Rođenja u Vitlejemu - ovo je za mene bilo pjesma!
    E to mi nije jasno! Pa majku mu, da li i na takvim mestima ljudi ne mogu da suzbiju svoje nagone? Zar ne bi vera trebalo da je upravo to, kontrola duha i uma nad materijom, nagonima, duhovno jedinstvo sa božanskim? Nisam vernik ali tako nekako to kapiram.

    kad budes prvom vojnom panduru uspeo da objasnis da ga mi placamo, da je on tu
    (gde god da je) zbog nas, i da nije lepo da se dobronamernim civilima naredjuje
    (ali da vojni pandur to stvarno shvati, ne da klima glavom i prica kako je shvatio)
    placam veceru !
    Ehrmmm, da, mnoogo težak zadatak Imao sam takve seanse sa ovim civilnim policajcima, i prvo su bili u soku sto ih na njihovo ostrinu i bezobrazluk na pristojan način, uljudno, ali odlučno podsećam da ih ja plaćam i da im je posao da mene štite, a ne da me maltretiraju, a zatim spuštali loptu. Jednom sam morao i da tražim da vidim broj značke pre nego smo postali "drugari". Ne zanosim se ja, verovatno sam samo imao sreće
    Sa VP na Bataji - Alles Gut! Jednog sam molio za ulazak u Stratotanker u 17:05h (bilo otvoreno do 17h) i bilo je NE i NE, ali vrlo pristojno E sad, s onom namrgodjenom 5-6 u crnim uniformama (valjda neka AT ekipa) i sa Heklerima se ne bih upuštao u političko-filozofske rasprave
    Poslednja ispravka: anbeast (3.9.2012. u 14:19)
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  9. #39
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    ovo je jace od mene, moram... izvinjavam se za ot.

    sa vojnim pandurima kljuc je u dobrom slaganju. ja sam to naucio jer sam obuku imao u
    kasarni preko puta koje je bila kasarna vojne policije.
    delili smo menzu, prepreke, kantinu i jos ponesto i tako pola godine.

    desavalo se da oni dobro sloze nas,ali se desavalo i da mi dobro slozimo njih.

    znaci, kljuc je u dobrom slaganju. mir i ljubav !

    anbeast and Varga like this.

  10. #40
    Član Avatar korisnika sofronije
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    174
    Lajkovi
    625
    Reputacioni uticaj
    62

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    LJudi nestao zagor. Izgubismo u ovoj guzvi co'eka.
    Otvorio temu, poceo da bira sat za miting... i nestade.
    Vrati se zagore sve i da sat jos izabrao nisi.
    anbeast and backarelli like this.

Slične teme

  1. Baselworld 2012
    By Shmizla in forum Sajmovi i izložbe satova
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 20.3.2012., 11:54
  2. Baselworld 2012
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 9.12.2011., 11:59

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •