Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 59
Like Tree50Likes

tema: Aeromiting batajnica 2012

  1. #21
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.011
    Lajkovi
    58455
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    Hvala na savetu GIvan. Sto se tice Rusovog pitanja,nemam pilotske modele ali mozda Aeromiting batajnica 2012-raketa-7.jpg ili Aeromiting batajnica 2012-vostok-amfibia-4.jpg ako budem isao.
    jagos likes this.

  2. #22
    Moderator Avatar korisnika Zagor
    Član od
    9.2.2012.
    Lokacija
    Markovac
    Poruke
    7.011
    Lajkovi
    58455
    Reputacioni uticaj
    218

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    Za zagrevanje

    Aeromiting batajnica 2012-raketa-catalogue-11.jpg
    RUS likes this.

  3. #23
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    De ste vazduhoplovci? Kakvi su utisci?

    Meni bilo super, mada je organizacija bila losa (ali ovo je SRbija pa smo navikli).
    Ono sto sam bas zapamtio je Tajfunov program i onaj italijanski kamion C27J Spartan. VRH! Drugar (kapetan u 252. Vukovi sa Usca) mi rece da je juce italijanski "kamiondzija" izvodio jos ludje kerfefeke i da je trazio da nesto od toga izvede i danas al mu nisu dali zbog bezbednosti Dakle. Italijani nisu zabusavali, ali Rusi - JESU DEBELO! Mig 29MM2 nije bas nesto posebno pokazao, a moze i svasta da izvede. (doduse, prilikom nekih od zaokreta iz valjka koje je izvodio trpeo je silu od 10G) Cude se i ovi moji drugari jer su ocekivali vise. U solo programu danskog f 16 je recimo jedino fascinantno bilo ono uspinjanje sa 50m na 10 000m za minut i po Ne toliko vizuelno atraktivno ali kome je iole jasno da avioni nisu leteci cilimi ipak oduzima dah.
    Strizi su sj**ani hapsenjima (u vezi nekog mita) maltene dan pre polaska, te njihov program nije bio toliko upecatljiv sa 3 aviona kao sto bi bio sa recimo 6. Nas Orao je imao lep program, cak je i zvono radio. Sve u svemu, ja zadovoljan!

    E, da.... nasi piloti nose Citizen Skyhawk "Blue Angels". Medjutim, na moje iznenadjenje, jedan od mojih prijatelja je razocaran. Kaze da cesto baguje na vecim G opterecenjima (oko 7G) i da mu se par puta desilo da krene da stopuje a da se Citi resetuje. Kaze, uzeo Komandirac i ekstra radi Cim pre 'oce Poljot Buran da nabavi
    Bice i fotkice. Ima zumirana fotka sata koji je nosio austrijski pilot na Black HAwk-u (nisam video koji je sat ali kad mi drugar posalje fotke - utvrdicemo)
    Poslednja ispravka: anbeast (2.9.2012. u 20:02)
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  4. #24
    Stariji član Avatar korisnika lemi
    Član od
    26.10.2011.
    Lokacija
    NOVI SAD
    Poruke
    561
    Lajkovi
    1415
    Blogovi
    1
    Reputacioni uticaj
    85

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    meni je bilo ekstra,pored porodice evo slike ručnog pratioca....

    Aeromiting batajnica 2012-aero-miting-2012-019.jpg

    ....sve pohvale.....
    jagos, anbeast, igor bg and 2 others like this.

  5. #25
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    Ustvari, kad malo bolje razmislim,organizacija i nije bila losa. Guzva se nije mogla izbeci, ipak ne dolazi svakog dana 150000ljudi u Bataju pa da imaju autoput sa 3 trake do aerodroma. Na ulazu je bilo malo povuci-potegni dok nisu otvorili i drugu kapiju (i to je moglo da se izbegne) i mogli su da ozvuce ceo prostor za publiku a ne samo onaj ispred tornja i pored bine.

    Jbt. sad da me ubijes ne znam jel Orao ili G4 uradio zvono? Pomesalo mi se u tintari...
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  6. #26
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    vi koji ste bili tamo verovatno niste culi fenomenalne komentare miroslava lazanskog.

    sve je bilo ok za nas pored malih ekrana nasih tv prijemnika, od gazela do onog italijanskog
    slepera koji misli da je lovac (a vala i svaka mu cast), i verovatno je cela organizacija bila
    odlicna s obzirom na kolicinu posetilaca plus gosti, predsednik,ministar vojni itd... ali lazanski
    je razlog sto neke stvari nisam uopste video, gusio sam se od smeha.

    p.s.

    nije lepo sto su italijana, vozaca slepera koji ume da uradi valjak,i koji se potrudio i kupio srpsku
    zastavu pitali kad je sleteo : ˝... a jel da da mi imamo bolje vazduhoplovstvo nego vi ?˝

    takvom se majstoru cestita i zahvali sto se potrudio da obraduje domacine, a ne postavljaju mu se
    malo provokativna pitanja. moje misljenje, ogradjujem se.
    RUS, GIvan and anbeast like this.

  7. #27
    Član Avatar korisnika sofronije
    Član od
    22.12.2011.
    Poruke
    174
    Lajkovi
    625
    Reputacioni uticaj
    62

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    Taman i ja za spavanje a ti pomenu onog zblesavljenog reportera. Opet me spopade sramota sta budala rece coveku, onako srdacno i domacinski.
    Potpisujem da bi onaj major kraj Lazanskog ubuduce pre na prinudno sletanje nego opet sa njim kao komentator.

  8. #28
    Saradnik Avatar korisnika anbeast
    Član od
    31.7.2010.
    Lokacija
    Zaječar
    Poruke
    2.531
    Lajkovi
    6258
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    SAd se malo upoznah sa biserima voditelja. Pobogu, 100 godina nije svaki dan, malo ozbiljnosti molim! Sto kazes, onom kamiondziji je trebalo cestitati, pristojno je. Ja sam ovamo, sa bine cuo neku curetinu koja je pokusavala da bude duhovita, a strasno me iritirala.
    I keep thinking of some mechanic in rural Russia, mending his Raketa in sub-zero temperatures using nothing but a hairpin, a pocket-knife and the tyre-lever from a 1956 tractor.

  9. #29
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    do sada je vrh bisera lazanskog bilo izvestavanje kad je pocela zurka 1999. god.,
    a on sa americkim slemom, opasacem, uprtacima i baterijskom lampom, i da razbije
    monotoniju u engleskom vojnom dzemperu sve u sesnaes´ izvestava o ratnim dejstvima...

    taman sam se odvikao, kad evo njega opet, kao mina iznenadjenja.


  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika luger
    Član od
    23.8.2010.
    Poruke
    638
    Lajkovi
    1384
    Reputacioni uticaj
    17

    Određen forumom Re: Aeromiting batajnica 2012

    sto se kamijondzije tice : ako jos neko ume da okrene sleper pod rucnom, onda i nije nesto
    zanimljiv, mada ja nikada nisam video (do danas) da to neko ume.

    po meni, da mu ministar vojni spremi za put uzicku lepinju, kompletnu narodnu nosnju, i pride
    litar dobre sljive, kilo duvan cvaraka, po kilo mladog kajmaka, starog homoljskog sira i neke dobre prsute.

    mis srbije da mu posalje slike sa posvetom (ipak je italijan) ili da vrati krunu ... najmanje toliko.
    Mister No and bajker01 like this.

Slične teme

  1. Baselworld 2012
    By Shmizla in forum Sajmovi i izložbe satova
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 20.3.2012., 11:54
  2. Baselworld 2012
    By Shmizla in forum Vesti, objave
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 9.12.2011., 11:59

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •