Strana 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikaz rezultata 21 do 24 od ukupno 24
Like Tree67Likes

tema: Seiko skz327J stargate vs Orient M force

  1. #21
    Administrator Avatar korisnika Vladan Stevanovic
    Član od
    22.1.2008.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    3.713
    Lajkovi
    4057
    Reputacioni uticaj
    250

    Određen forumom Re: Seiko skz327J stargate vs Orient M force

    Odličan tekst sa sjajnim poredjenjem, i kao i uvek savršene fotke, svaka čast!

    Gledam oba sata i svaki je lep na svoj način, ali bih ipak morao da dam prednost Seiku, zaista je...
    Podržavan Jagosev savet
    Citat jagos kaže: Pregled poruke
    ko god se dvoumi koji od ova dva ja bi mu preporucio da nabavi oba.jedino tako nece pogresiti pri izboru.
    Što se tiče težine satova dok sam bio mladji nisu mi smetali teški satovi, ali sada uživam noseći što lakše satove. Tu je naravno potpuni šampion u pero lakoj kategoriji => G-Shock!

  2. #22
    Mlađi član Avatar korisnika Dulan_88
    Član od
    2.10.2010.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    92
    Lajkovi
    189
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Seiko skz327J stargate vs Orient M force

    Ja sam svoj Stargate nabavio u poslednjem casu,tacnije van granice s obzirom da ga kod nas u Vitanovu nije bilo.U pitanju je Japanska verzija STG3 sa upecatljivim detaljem koji se odnosi na crvenu kazaljku za minute.Pozdrav od Stargate-a ,Radnog prava i moje malenkosti u kombinaciji... Seiko skz327J stargate vs Orient M force-photo-0294.jpg
    bezbi, Serb, zoran funduk and 1 others like this.

  3. #23
    Stariji član Avatar korisnika bezbi
    Član od
    19.9.2010.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    1.189
    Lajkovi
    1897
    Reputacioni uticaj
    40

    Određen forumom Re: Seiko skz327J stargate vs Orient M force

    Super tekst. Model je J, mene zanikma kako znas da je to ona verzija za Japan tj JDM verija?

  4. #24
    Mlađi član Avatar korisnika Dulan_88
    Član od
    2.10.2010.
    Lokacija
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Poruke
    92
    Lajkovi
    189
    Reputacioni uticaj
    14

    Određen forumom Re: Seiko skz327J stargate vs Orient M force

    Citat bezbi kaže: Pregled poruke
    Super tekst. Model je J, mene zanikma kako znas da je to ona verzija za Japan tj JDM verija?
    Pa nikako sa sigurnoscu ne mogu da znam da je JDM verzija.Tacnije,cini mi se,a ispravi me ako gresim,da su samo Alpinist odnosno oni koji pocinju sa SARB u nazivu namenjeni njihovom trzisu,dok ostali mogu da budu prozivedeni u japanu ali su namenjeni izvozu.Sto se mene tice,ovo Made in Japan je dovoljno mada moj Korejski SRP037 ni malo ne zaostaje u odnosu na Japanski SKZ325,tako da ne verujem da tu postoji neka bitna razlika u kvalitetu jer ipak je to Seiko...

    Seiko skz327J stargate vs Orient M force-photo-0300.jpgSeiko skz327J stargate vs Orient M force-photo-0301.jpgSeiko skz327J stargate vs Orient M force-photo-0302.jpg

Strana 3 od 3 PrvaPrva 123

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •