Strana 3 od 6 PrvaPrva 123456 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 21 do 30 od ukupno 53
Like Tree78Likes

tema: Seiko SBDC003 Sumo

  1. #21
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Seiko SBDC003 Sumo

    Citat Srđan kaže: Pregled poruke
    Baci pogled na kupujem-prodajem, tamo sam video pre neki dan nov Visodate za 270e.

    Ako budeš naručivao Seiko sa Creation-a, samo ih zamoli da naznače manju cenu, tako da izbegneš carinu i porez. Sigurno će ti izaći u susret!
    Video sam taj na KP ali je crn i nema originalnu kopcu.

    Videcu koliko je Seiko na Creation-u, hvala na savetu.

    Naknadno dodato:
    Creation za Sumo trazi cak 100$ vise
    Poslednja ispravka: Bigmag (22.4.2014. u 16:50)



  2. #22
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Seiko SBDC003 Sumo

    Skuplji ti je na Creationu, bolje idi na Higuchi, mislim da je kolega Ckvrlj preko Higuchi ili Seiya narucivao pa pitaj njega oko detalja, mada mislim da ce ti i jedan i drugi prodavac staviti manju cijenu ali ko zna hoce li to proci
    Bigmag likes this.
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  3. #23
    Član Avatar korisnika Srđan
    Član od
    22.10.2013.
    Lokacija
    Beograd
    Poruke
    463
    Lajkovi
    1519
    Reputacioni uticaj
    13

    Određen forumom Re: Seiko SBDC003 Sumo

    @Bigmag Znači ponudu na KP si dobro prostudirao! Bio je i jedan beli, ali verujem da si i njega video...

    Nisam znao da je Creation toliko skuplji.
    Bigmag likes this.

  4. #24
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Seiko SBDC003 Sumo

    Ma da ti Japan made su mi skuplji nego na japanskim sajtovima, i ja kad sam uzimao Seiko SARZ005 uzeo sam ga sa Creationa 40e skuplje jer nisam mogao da uplatim novac u Japan, nesto vezano za karticu je bilo, valjda problem do banke
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  5. #25
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SBDC003 Sumo

    skup je creation, juce sam gledao na higuchiju, ako mozes kod nekog u eu da ti stigne ali ako uzimas paypalom, onda oni salju na adresu na koju je registrovan nalog

    znaci samo eu, ni evro dazbina, steta da ti ovi nasi otmu 100evra na pravdi boga

  6. #26
    Istaknuti član Avatar korisnika Dragojlovic Darko
    Član od
    4.12.2012.
    Lokacija
    Kotor, Crna Gora
    Poruke
    3.190
    Lajkovi
    9742
    Reputacioni uticaj
    247

    Određen forumom Re: Seiko SBDC003 Sumo

    mislim da moze preko higucija i bez paypal-a, bar je moglo prije. Ma kakva EU salji u cg ovi su lijeni da to pogledaju
    veberz likes this.
    Ac Milan, il club piu titolato al mondo

  7. #27
    Stariji član Avatar korisnika ckvrlj
    Član od
    25.12.2012.
    Lokacija
    Niš
    Poruke
    837
    Lajkovi
    3692
    Reputacioni uticaj
    43

    Određen forumom Re: Seiko SBDC003 Sumo

    Ja sam sumo uzeo od higuchi-ja, mislim da je kod njega najjeftiniji. Sve preporuke za njega i za sam sat.
    Računica ti je dobra, ja sam platio tačno 100e carinu i pdv. Što se tiče niže cene na pošiljci, mislim da to više ne pali. Meni je higuchi stavio cenu od 20.000 jena umesto 46.000 koliko stvarno košta, ali nije prošlo, tražili su mi neki dokaz koliko sam sat stvarno platio. Mada ne košta ništa da probaš, možda ja samo nisam imao sreće.
    Što se tiče Visodate-a, savetujem ti da sat probaš pre kupovine. Ja nisam i taj sat je za mene najveće razočaranje do sada.

  8. #28
    Banned
    Član od
    26.1.2011.
    Lokacija
    Свилајнац, Поморавље
    Poruke
    2.322
    Lajkovi
    2316
    Reputacioni uticaj
    0

    Određen forumom Re: Seiko SBDC003 Sumo

    e i ja mislim da je sat lep ali mene isto nije odusevio, mislim da tissot ali bez zezanja

    u poredjenu sa novim monsterom, cije kazaljke, satni markeri, cifer i krunica izgledaju mnogo mnogo skuplje

    obrada je skoro savrsena ali ne odaje utisak luksuzne robe, kais mi je bio krut, doduse nov je, ali meni je mnogo lepse legao condor iz ducana poklon

    sumo bih uzeo na keca, da nije toliko veliki

  9. #29
    Stariji član Avatar korisnika Bigmag
    Član od
    19.2.2010.
    Lokacija
    NBGD
    Poruke
    609
    Lajkovi
    4705
    Reputacioni uticaj
    18

    Određen forumom Re: Seiko SBDC003 Sumo

    Citat milan milanovic kaže: Pregled poruke
    skup je creation, juce sam gledao na higuchiju, ako mozes kod nekog u eu da ti stigne ali ako uzimas paypalom, onda oni salju na adresu na koju je registrovan nalog

    znaci samo eu, ni evro dazbina, steta da ti ovi nasi otmu 100evra na pravdi boga
    Samo da proverim da li sam ovo dobro razumeo, ako sat za mene kupi neko iz Nemacke ili npr Hrvatske nece platiti nikakve dazbine samo cenu sata od 320 eur???

    Citat ckvrlj kaže: Pregled poruke
    Ja sam sumo uzeo od higuchi-ja, mislim da je kod njega najjeftiniji. Sve preporuke za njega i za sam sat.
    Računica ti je dobra, ja sam platio tačno 100e carinu i pdv. Što se tiče niže cene na pošiljci, mislim da to više ne pali. Meni je higuchi stavio cenu od 20.000 jena umesto 46.000 koliko stvarno košta, ali nije prošlo, tražili su mi neki dokaz koliko sam sat stvarno platio. Mada ne košta ništa da probaš, možda ja samo nisam imao sreće.
    Što se tiče Visodate-a, savetujem ti da sat probaš pre kupovine. Ja nisam i taj sat je za mene najveće razočaranje do sada.
    Bio si brzi od mene vec sam ti poslao poruku na pp Sto se tice Visodate probao sam ga vise puta i i sto se i ja plasim da mi ne dosadi brzo, a sat kupujem uvek sa namerom da ga ne prodajem, pogotovo ovaj jer ce biti poklon



  10. #30
    Stariji član Avatar korisnika joppa
    Član od
    30.9.2013.
    Lokacija
    Zagreb
    Poruke
    1.556
    Lajkovi
    15583
    Reputacioni uticaj
    52

    Određen forumom Re: Seiko SBDC003 Sumo

    Citat Bigmag kaže: Pregled poruke
    Samo da proverim da li sam ovo dobro razumeo, ako sat za mene kupi neko iz Nemacke ili npr Hrvatske nece platiti nikakve dazbine samo cenu sata od 320 eur???
    Ovisi odakle se sat salje. Ako je iz neke od zemalja unutar EU nema carine ni davanja osim istaknute cijene.

    Ako je npr. iz Japana onda ti carina ne gine osim ako kojim slicajem ne prodje ispod radara carine ali kod nas sve zivo carine sto je iz non eu zemalja otkada smo u eu.

Slične teme

  1. Seiko Sumo (SBDC005) - Video review
    By Vladan Stevanovic in forum Strane video recenzije satova
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 23.11.2011., 19:43

Tags for this Thread

Bookmarks sajtovi

Vaš status

  • Ne možete postavljati teme
  • Ne možete odgovarati na poruke
  • Ne možete slati priloge uz poruke
  • Ne možete prepravljati svoje poruke
  •